Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 211

Wątek: Rowery - jeździcie?

  1. #181
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Muzkol
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Rowery - jeździcie?

    no.
    a dzisiaj nie haruja, w ogole

    moj pradziadek wlasnie tak robil w polu.
    pomijajac, ze cala zime mial spokoj od roboty, to codziennie mial jeszcze fure wolnego czasu, ktory wykorzystywal na malowanie obrazkow albo konstruowanie roznych przydasiow.

    dzisiejszy trzydziestoparoletni przecietniak wraca z korpo do domu, wyniszczony tak fizycznie jak i psychicznie, i nawet nie ma z kim dzieci se narobic, bo nawet jak ma, to wspolokatorka, zwana czasem partnerka, ma go w du...zym powazaniu, gdyz jest rownie albo jeszcze bardziej wykonczona i jedyne na co maja jeszcze ochote to przejrzec fejsbunia, bo wymaga tylko ruszania jednym palcem.
    a mleko jest z kartonu, a nie od krowy.
    a w ogole to lodowka zamawia.
    takie mleko musi byc pyszne, nie ma co
    pzdr -
    mazeno

  2. #182
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 090

    Domyślnie Odp: Rowery - jeździcie?

    No, tak wiec podsumowując, pakujcie na silce zeby moc bez problemu focic waszymi rf 600/4 i zeby pod noga na rowerze cos bylo zebyscie nadazali za swoimi pociechami duzo na swiezym powietrzu, nie jedzcie smieci, i bedzie dobrze
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  3. #183
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Muzkol
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Rowery - jeździcie?

    ile razy dajesz na drazku?
    pzdr -
    mazeno

  4. #184
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 090

    Domyślnie Odp: Rowery - jeździcie?

    po 2 latach od regularnych treningow 6x. Wiem że bida ale co zrobic. W swoim primie 10 lat temu 4 serie po 10x, ale tak jak pisalem, to juz nie wroci, bardziej dbam o stawy i nie chce ich przeciążać. Do silki nie mam juz tez tej samej motywacji co kiedys. 2-3 miesiace w okresie jesien-zima i mam dosc, wole polazic z lornetka po lesie
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  5. #185
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Muzkol
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Rowery - jeździcie?

    no popatrz.
    to ja, staruch, bez rozgrzewki robie 8-10.
    na dwoch srodkowych palcach.
    pzdr -
    mazeno

  6. #186
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 090

    Domyślnie Odp: Rowery - jeździcie?

    No popatrz. Wspinacz przyszedl pokazac ze ma wiekszego na drążku a co jeszcze pokazesz? A moze na kalerczce sie poscigamy i wtedy zobaczymy kto ma wiekszego, he?

    Sorry nie chce mi sie bawic w ta dziecinade, wyroslem z tego w szkole. lecisz do ignora
    Ostatnio edytowane przez cauchy ; 23-04-2024 o 16:03
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  7. #187
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Muzkol
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Rowery - jeździcie?

    nic nie skumales.
    chcialem ci pokazac, ze jest spora roznica czy trenujesz cale zycie, czy zaczynajac gdzies kolo 40-tki.

    i to nie ja wrzucam tutaj selfiki z silki

    swoja droga, strasznie to twoje pokolenie wrazliwe. powiedz cos nie tak i juz foch
    Ostatnio edytowane przez mazeno ; 23-04-2024 o 16:04
    pzdr -
    mazeno

  8. #188
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    700

    Domyślnie Odp: Rowery - jeździcie?

    #Mazeno - chyba przechodzisz kryzys wieku boomera . To jest trochę prześciganie się "kto ma dłuższego". Pewnie wspinacze, którzy przecierali pierwsze szlaki w latach 40-50tych ubiegłego wieku mogą powiedzieć to samo o Tobie, tj coś w stylu "po co gościowi lina? Ale amator". Z całym szacunkiem do Twoich umiejętności, ale nie można podchodzić do tego w taki sposób. To że goście wspinają się po pracy w korporacji świadczy o nich pozytywnie, a nie negatywnie. Gorzej jakby po pracy w korpo oglądali seriale na netfliksie i nie potrafili sobie nawet ugotować obiadu.

  9. #189
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Muzkol
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Rowery - jeździcie?

    pewnie, ze przechodze, kazdy przechodzi.
    tylko ja jestem z tych, co juz nie musza, a jeszcze moga

    tluke od paru stron tego watku, ze nie chodzi o to, ze ktos robi to, co robi, ino o powody tego.
    i bezsens wiekszosci tych powodow, bo konczy sie to narzekaniem na kontuzje (patrz wyzej) i fochami z powodu ewentualnej dyskusji na ten temat (patrz wyzej).
    i myslisz, z nie ogladaja netflixowych serialikow?

    bez liny (solo znaczy) tez loilem, wiec nie boje sie, nie powiedza
    pzdr -
    mazeno

  10. #190
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 391

    Domyślnie Odp: Rowery - jeździcie?

    Cytat Zamieszczone przez cauchy Zobacz posta

    Ja mysle ze mlodsze pokolenie bedzie fajniejsze niz nasze i moze chociaz lepiej sie zaopiekuje planetą. Szkoda tylko ze zostawiamy im w prezencie topniejace lodowce i góry smieci.
    Śp. George Carlin powiedział: "The planet is fine but the peoples are screwed up" i ja się z nim z w zupełności zgadzam.

    Wystarczy już szarżującego technokratyzmu, więc odpuśćmy sobie ekoterroryzm i ocipienie klimatu.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

Strona 19 z 22 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •