Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: EOS 77D + Tamron 16-300 Di II VC PZD problem z ostrością

Widok wątkowy

  1. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Posty
    1 257

    Domyślnie Odp: EOS 77D + Tamron 16-300 Di II VC PZD problem z ostrością

    Cytat Zamieszczone przez mjkoto Zobacz posta
    Ewidentnie coś jest nie tak.
    Już nic więcej nie analizuj tylko jak kupowałeś ten obiektyw w jakimś sklepie internetowym i nie minęły jeszcze dwa tygodnie od daty zakupu to spakuj go, napisz wniosek/wypełnij formularz online o odstąpieniu od umowy, wydrukuj, dołącz do zwracanego obiektywu i niech odddają Tobie kasę.

    Jak kupowałeś w sklepie stacjonarnym to już chyba ten typ zwrotu nie przejdzie i zostanie Tobie wysyłka obiektywu wraz z aparatem na serwis https://www.tamron.eu/pl/serwis/obsluga-serwisowa/ to może go doregulują pod Twój aparat.

    Jakbyś zrobił lepsze rozeznanie przed zakupem to byś sobie zaoszczędził pieniędzy i niepotrzebnej nerwówki.

    https://www.optyczne.pl/index.html?p...=0&moc=0&sort=

    Dawid 16 maja 2015, 21:40

    Użytkuje od: 3 mies.
    Cena zakupu: 400 CHF
    Wykorzystanie: Amatorskie

    Wady: Strasznie, ale to strasznie rozmywa przy pelnym otworze, troche tandetna obudowa jednak troche ciemny wydaje mi sie, ze nie do konca celny autofokus Stabilizacja obrazu nie działa jak należy

    Zalety: duzy zakres ognoskowych szybki i cichy autofokus szeroki kąt daje rade

    Podsumowanie: Obiektyw nie jest bynajmniej dla osoby, dla ktorej nawazniejsza jest jakosc zdjec. Sam kupilem, bo bylem przekonany, ze dzięki temu zaoszczędze częstą zmianę obiektywów, żeby pokryć cały zakres ognoskowych. Co prawda faktycznie, dzięki temu obiektywowi żaden inny nie jest potrzebny, przynajmniej jeżli chodzi o zakres. Niestety, jakoś zdjęć mnie rozczarowala. Większość z nich ma efekt "mydełka" na maksymalnym otworze a także jest dosyć ciemny do fotografowania bez dużej ilości słońca. Jeżeli nie myślisz o fotografii, gdzie ważne są szczegóły ten obiektyw będzie dla ciebie. Jezeli zależy ci na czyms więcej - zaopatrz się w coś porządniejszego.
    Ostatnio edytowane przez mkamelg ; 26-08-2018 o 10:12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •