Strona 528 z 528 PierwszyPierwszy ... 28428478518526527528
Pokaż wyniki od 5 271 do 5 275 z 5275

Wątek: Pokaż zdjęcie które lubisz

  1. #5271
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 845

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Teraz jest okres na takie kadry.

  2. #5272
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    771

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Poszedłem na rower, chciałem jakąś szybką trasę ogarnąć i pomyślałem, że zachód słońca może być już centralnie nad pasem startowym, ale jeszcze był ciut obok. Spotkałem jakiś spotterów, mówili, że za jakieś 2 tygodnie zachód powinien być właśnie "na pasie". Będzie trzeba podjechać ponownie . Swoją drogą testowałem AF w R6mk2 i działa to świetnie, choć często te lampki na pasie startowym dezorientowały system i ostrzył na te lampy zamiast na samolot znajdujący się na pasie (oczywiście szczególnie kiedy samolot był na dalszym planie względem lamp).

  3. #5273
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 845

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Wbrew pozorom zachód idealny w osi pasa, nie jest idealny na zdjęcia, bo trudno wtedy zrobić fotę jak samolot przechodzi przez słońce. Właśnie teraz trzeba szukać kadrów, tylko wiatr się zmienił, a w zasadzie wrócił do "standardowego" i znów startują na zachód.

    Chodzi mi o takie foty:
    https://lotnictwo.net.pl/gallery/pho...to-588826.html
    https://lotnictwo.net.pl/gallery/pho...to-348522.html
    https://lotnictwo.net.pl/gallery/pho...to-213675.html

  4. #5274
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    771

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    No właśnie o takim kadrze myślałem, przetestuję. Teraz jakoś przez bodajże tydzień czasu startowały "na miasto", ostatnio wróciło do standardu. Mnie się Balice podobają właśnie do takich stacjonarnych zdjęć samolotów, jak to pierwsze co wrzuciłem. Ty fotografujesz głównie z tego miejsca, czy z tego "Na mostku"? (tam jeszcze nie byłem, muszę się wybrać)

  5. #5275
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 845

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Cytat Zamieszczone przez mystek Zobacz posta
    No właśnie o takim kadrze myślałem, przetestuję. Teraz jakoś przez bodajże tydzień czasu startowały "na miasto", ostatnio wróciło do standardu. Mnie się Balice podobają właśnie do takich stacjonarnych zdjęć samolotów, jak to pierwsze co wrzuciłem. Ty fotografujesz głównie z tego miejsca, czy z tego "Na mostku"? (tam jeszcze nie byłem, muszę się wybrać)
    W zasadzie to bym rzekł, że z obu tych miejsc mniej więcej tyle samo czasu. Mostek jest dobry jak słońce nie świeci w twarz, albo na wieczorne panningi.

Strona 528 z 528 PierwszyPierwszy ... 28428478518526527528

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •