Strona 461 z 506 PierwszyPierwszy ... 361411451459460461462463471 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4 601 do 4 610 z 5056

Wątek: Pokaż zdjęcie które lubisz

  1. #4601
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 708

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Czy to białoruski samolot przekroczył niechcący granicę księżyca?
    Nie To easyJet z Londyn-Gatwick na dolocie do ścieżki podejścia do lotniska w Krakowie

  2. #4602
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Przypadkowe czy starannie planowane?
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  3. #4603
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 708

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    Przypadkowe czy starannie planowane?
    Nie było starannie planowane, ale też nie do końca przypadkowe - rzekłbym, że wykorzystałem okazję. Mieszkam na ścieżce podejścia jakieś 10 km od progu pasa lotniska w Krakowie. Akurat tak się złożyło, że księżyc wschodził przez kilka dni na południowym wschodzie ode mnie i w pewnym momencie "przechodził" przez linię podejścia niektórych lotów do ścieżki. Przyczaiłem się na balkonie i siadło. Złapałem tego wieczora jeszcze jedno, ale samolot był już na krawędzi księżyca. Niestety ruch był dość mały tego wieczoru, a od wczoraj lipna pogoda (chmury).
    Ogólnie jak się często patrzy w niebo to już kilka razy w życiu widziałem przelatujący samolot przez tarczę księżyca, czy słońca, tylko nie zawsze mam sprzęt przy sobie.

  4. #4604
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 417

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Ktoś "pod płotem" opowiadał, że szukając mieszkania koniecznie chciał zamieszkać tam gdzie inni nie koniecznie chcą czyli pod ścieżką podejścia w odległości 1-2km od progu pasa po to aby właśnie z balkonu focić samoloty

  5. #4605
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Muszę spróbować. Mieszkam w podobnej odległości od lotniska w Rębiechowie i widzę ścieżkę wznoszenia w kierunku zachodnim. Ruch jest dla odmiany duży, bo Gdańsk jest hubem dla Wizzaira. W dzień robiłem na próbę, są mało efektowne, ale nazwę linii mogę przeczytać. Będę kopiował Mistrza.

    Z 1 kilometra można zobaczyć czy pilot jest ogolony.
    Ostatnio edytowane przez Leon007 ; 03-08-2023 o 12:58
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  6. #4606
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    724

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Bangi, ja z Bronowic, to też niedaleko. Teraz jest jakiś super księżyc rzekomo. Jakoś przebudziłem się dzisiejszej nocy o 2 nad ranem i strasznie jasno w pokoju było. Wziąłem aparat i też coś porobiłem księżycowi. Była mega widoczność, był całkiem duży (ale nie jakoś gigantyczny, jak się spodziewałem po słowie "super" :P). Zobaczę co wyszło, jak zrzucę z puszki zdjęcia. Masz tam spoko rejony na krajobrazy swoją drogą - sporo pól uprawnych i dzikich terenów w okolicach Balic.

  7. #4607
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 708

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    Ktoś "pod płotem" opowiadał, że szukając mieszkania koniecznie chciał zamieszkać tam gdzie inni nie koniecznie chcą czyli pod ścieżką podejścia w odległości 1-2km od progu pasa po to aby właśnie z balkonu focić samoloty
    Mam znajomych co tak mieszkają, ale fotografowanie brzuszków mnie jakoś nie kręci.

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    Muszę spróbować. Mieszkam w podobnej odległości od lotniska w Rębiechowie i widzę ścieżkę wznoszenia w kierunku zachodnim. Ruch jest dla odmiany duży, bo Gdańsk jest hubem dla Wizzaira. W dzień robiłem na próbę, są mało efektowne, ale nazwę linii mogę przeczytać. Będę kopiował Mistrza.

    Z 1 kilometra można zobaczyć czy pilot jest ogolony.
    Ja do samolotu miałem w linii prostej jakieś 15 km.

    Cytat Zamieszczone przez mystek Zobacz posta
    Bangi, ja z Bronowic, to też niedaleko. Teraz jest jakiś super księżyc rzekomo. Jakoś przebudziłem się dzisiejszej nocy o 2 nad ranem i strasznie jasno w pokoju było. Wziąłem aparat i też coś porobiłem księżycowi. Była mega widoczność, był całkiem duży (ale nie jakoś gigantyczny, jak się spodziewałem po słowie "super" :P). Zobaczę co wyszło, jak zrzucę z puszki zdjęcia. Masz tam spoko rejony na krajobrazy swoją drogą - sporo pól uprawnych i dzikich terenów w okolicach Balic.
    Wiem, że są fajne tereny, tylko ciągle czasu brak i czasami zapału. Ogólnie fajnie jest wziąć rower i jeździć dookoła tych okolic.

  8. #4608
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 708

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Czy mozna z tego wyciągnąć wniosek, że jednak smartfon (na przykład taki s23 ultra) jednak lepiej by się sprawdził w takiej sytuacji na dzień dzisiejszy? Tak sobie głośno rozważam. Na pewno ustrzelilby księżyc, pytanie czy w miejsce samolotu nie wstawiłby nam jakiegoś komara, albo baba Jagi na miotle.
    Nie, nie sprawdziłby się lepiej.
    Ostatnio edytowane przez Bangi ; 03-08-2023 o 21:36

  9. #4609
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 083

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    #4057
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG_1399.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	229,5 KB
ID:	14363
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  10. #4610
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2013
    Posty
    253

    Domyślnie Odp: Pokaż zdjęcie które lubisz

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    #4057
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CIMG_1399.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	229,5 KB
ID:	14363
    Być może ABW jest na twoim tropie, na zdjęciu chart rosyjski

Strona 461 z 506 PierwszyPierwszy ... 361411451459460461462463471 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •