Strona 180 z 494 PierwszyPierwszy ... 80130170178179180181182190230280 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 791 do 1 800 z 4936

Wątek: Pokaż zdjęcie które lubisz

  1. #1791
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 374

    Domyślnie Odp: pokaz zdjecie ktore lubisz

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    #1312 z dzisiejszej popoludniowej przejazdzki rowerkiem

    Załącznik 6939
    Parę razy przymierzałem się do widoczków z polskich wsi i rezygnowałem ze względu na nieogarnięte obejścia, poczochrane chwasty i ogólnie burdel z zardzewiałymi siatkami i walającym się gruzem przy najbardziej nawet estetycznych zabudowaniach,, czyli klimat niekończącej się pierestojki.
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  2. #1792
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 022

    Domyślnie Odp: pokaz zdjecie ktore lubisz

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Parę razy przymierzałem się do widoczków z polskich wsi i rezygnowałem ze względu na nieogarnięte obejścia, poczochrane chwasty i ogólnie burdel z zardzewiałymi siatkami i walającym się gruzem przy najbardziej nawet estetycznych zabudowaniach,, czyli klimat niekończącej się pierestojki.
    Potraktuj to jako wyzwanie a nie wymówkę. W dużych miastach najchętniej fotografowane budynki to walące się stare kamienice i inne konstrukcje a nie nowe kolorowe osiedla otoczone metalowym płotem. Ludzie je fotografują, bo jeszcze są...
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  3. #1793
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: pokaz zdjecie ktore lubisz

    Poza tym, zapewne znasz wątek "Ostatnie lata takiej wsi" na "bratnim forum". Okazuje się, że jednak można. Oczywiście, wieś się składa z "niekończącej się pieriestrojki" w stylu "chłoporobotniczym", ale nie tylko. Tym bardziej na odnajdywanie i fotografowanie, zasługuje ta prawdziwa wieś...

    1317

    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  4. #1794
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 352

    Domyślnie Odp: pokaz zdjecie ktore lubisz

    Ja mieszkam na wsi i nie czuję się upośledzony. Na Kaszubach, może w okolicach Lublina jest inaczej?
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  5. #1795
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 022

    Domyślnie Odp: pokaz zdjecie ktore lubisz

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    Na Kaszubach
    Okolice Swornychgaci. Wsi spokojna, wsi wesoła. I można tam znaleźć skarby. Dosłownie - wyrażone w $. Uwierzycie, że do tej stodoły w tle ustawiają się kolejki chętnych, żeby ją kupić za BARDZO uczciwe pieniądze? Pytanie bez nagród - dlaczego? Podpowiem - nie, nie dlatego, żeby tam zrobić skansen...

    #1318
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2781-2.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	1,29 MB
ID:	6944
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  6. #1796
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: pokaz zdjecie ktore lubisz

    Przypuszczam, że w celu rozebrania i postawienia gdzieś indziej, ewentualnie przerobienia na dom (restaurację, dyskotekę). Ja osobiście (gdybym miał ino warunki, czyli odpowiednie miejsce) też bym ją chętnie kupił i postawił, jako stodołę właśnie. W takiej samej postaci, może tylko z odrobinę zmienionym dachem. Przez co? Przez sentyment. Ja dorastałem w domu, gdzie na podwórku miałem podobną. Na zdjęciu poniżej (bardzo starym, bo mającym pół wieku) widać jej kawałek...

    1319
    Ostatnio edytowane przez Heldbaum ; 09-10-2021 o 17:09
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  7. #1797
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 022

    Domyślnie Odp: pokaz zdjecie ktore lubisz

    Nie, Chodzi o sezonowane 100 lat drewno, twarde jak kamień. Instrumenty muzyczne, meble...
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  8. #1798
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 352

    Domyślnie Odp: pokaz zdjecie ktore lubisz

    Tak myślałem, że chodzi o drewno. Ja tak daleko nie mieszkam, w powiecie wejherowskim, koło Gdyni.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  9. #1799
    Uzależniony Awatar Heldbaum
    Dołączył
    Jun 2021
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    992

    Domyślnie Odp: pokaz zdjecie ktore lubisz

    A to powiem Ci, że mnie zaskoczyłeś. Meble tak, ale instrumenty niekoniecznie. Te robi się ze szlachetnych gatunków drewna, jak jawor, klon i tym podobne. Ewentualnie świerk (skrzypce, wiolonczele...) Stodoły były budowane z prostych sosnowych, albo świerkowych desek. Więc raczej meble. Tak czy inaczej, nie spodziewałbym się, że to o to chodzi. Tym bardziej, że takie stare drewno, to jest - jak to mówią na wsi - na dwoje babka wróżyła. Czasem twarde jak stal, z a czasem dotkniesz, a tam próchno. Dom, w którym się wychowałem, ma w tej chwili 120 lat. Niektóre jego elementy wyglądają całkiemn nieźle. Ale większość nie nadaje się do niczego...

    1320 (to nie mój dom, tylko zagroda w pobliżu "Diabelskiego Stawu". Dosłownie trzy chałupy w środku lasu. Taka gmina...)

    Ostatnio edytowane przez Heldbaum ; 09-10-2021 o 21:07
    http://glebsky.pl/ Mój blog fotograficzny, oraz http://flickr.com/photos/197047644@N07/ dla tych, którzy z jakichś powodów chcieliby zobaczyć moje zdjęcia

  10. #1800
    Uzależniony Awatar bakulik
    Dołączył
    Nov 2005
    Miasto
    Rumia
    Wiek
    42
    Posty
    765

    Domyślnie Odp: pokaz zdjecie ktore lubisz

    #1321
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	EOSR4652.JPG
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	5,17 MB
ID:	6946
    Pozdrawiam
    Łukasz Bakuła
    „Fotografia – to radość życia. Aparat nie został stworzony dla ludzi smutnych i skwaśniałych”. J. Płażewski

Strona 180 z 494 PierwszyPierwszy ... 80130170178179180181182190230280 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •