Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 55

Wątek: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

  1. #31
    Coś już napisał Awatar Fotosz
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Kraków
    Posty
    90

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    No właśnie nie mogę się przegrzebać przez te wszystkie uzasadnienia, ale jak by ktoś znalazł to chętnie to przeczytam
    Fotografia ślubna Kraków - zajęcie zrodzone z pasji
    Mój blog - nie tylko tematy ślubne

  2. #32
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    (...)(bo np nie ma bramy na zdjęciu, a jak ja do ku...y nedzy ja miałem zfocic, jak byłem poblokowany przez gości w 15 samochodzie i nie dało sie przebic do przodu)albo ze jest za mało zdjęc cioci Heli, (...)
    Przepraszam za pytanie w kontekście powyższego - ale to jako fotograf ślubny nie jesteś w stanie przewidzieć, że będą bramy itp. folklor... i nie załatwisz sobie, że jedziesz z przodu, albo szybciej... sorry, ale tego argumentu akurat nie rozumiem; nie focę zarobkowo, ale zawsze obserwuję fotografów na ślubach i chyba zawsze widziałem zdjęcia z bram i innych folklorów; co do cioci Heli to pełna zgoda

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Przepraszam za pytanie w kontekście powyższego - ale to jako fotograf ślubny nie jesteś w stanie przewidzieć, że będą bramy itp. folklor... i nie załatwisz sobie, że jedziesz z przodu, albo szybciej... sorry, ale tego argumentu akurat nie rozumiem; nie focę zarobkowo, ale zawsze obserwuję fotografów na ślubach i chyba zawsze widziałem zdjęcia z bram i innych folklorów; co do cioci Heli to pełna zgoda
    widze ze wątek zaczyna zyc drugim życiem...
    wywołany do tablicy, napisze kilka słow...
    "zrobiłem" ponad 300 slubów, i nie musze przewidywac ze beda bramy, ja to wiem, ale skoro nie jestes fotografem slubnum i patrzysz na wszystko z boku to nawet nie masz pjecia o sytuacjach jakie mogą i zdarzają sie na weselach...
    nie mam absolutnie zamiaru sie tłumaczyc, ale wyobraz sobie taka sytuacje...(ja nie musze, bo ja przeżyłem...)
    młody tak sie stesuje slubem że mocno popija w domu przed wyjazdem ze zapomina bukietu slubnego, w połowie 5 kilometrowej drogi zatrzymuje mnie swiadek i prosi żebym z nim wrócił po ten bukiet, i dlatego pod dom młodej zajezdzam z nim ostatni i musze auto postawic daleko od domu bo wszystko pozastawiane, błogosławienstwo, foty z rodzina i wsiadanie do auta w tym czasie goscie juz ruszaja waska druzka miedzy domami ja zanim dopadam swojego auta jestem na koncu całej kolumny a że latac nie potrafie to nie ma fot z bramy.... to tak w dużym skrócie. Młody nie przyznaje sie do całej sytuacji i prosi o meską solidarnosc, wiec milcze jak grób.
    I jak Panie Kolego, gościu weselny, co zawsze widzi zdjęcia z braam.... co sądzisz co mogłem/miałem zrobic?????
    Jesli chcesz wiecej info i dokładniejsza relacje to zapraszam na PM
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 20-12-2018 o 07:22
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  4. #34
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Sądzę że ten bukiet to nie był naprawdę Twój problem. Może brutalne, ale taka prawda. Chyba umowy foto nie obejmują dostarczania bukietów. Ja zdaję sobie sprawę, że ogólnie to nie jest takie proste, bo zazwyczaj dochodzą jeszcze różne relacje, ale po bukiet mógł pojechać ktoś inny, a zdjęć nie powtórzysz.
    Chyba trochę źle odebrałeś moje pytanie, to absolutnie nie była próba ataku na Ciebie.

  5. #35
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Sądzę że ten bukiet to nie był naprawdę Twój problem. Może brutalne, ale taka prawda. Chyba umowy foto nie obejmują dostarczania bukietów.
    Ty chyba nigdy nie "robiłeś" w usługach i to jeszcze w takich gdzie wszyscy (łacznie z fotografem-przez odpowiedzialnośc jaka na nim ciązy, tak to naprawde odppowiedzialna robota jest)są mocno zestresowani.
    Wiązania krawatów tez te umowy nie zawieraja, a wielokrotnie to robiłem to na prośbe młodych czy innych gości, i co miałem powiedziec "spadajcie, ja jestem fotografem i tego moja umowa nie zawiera"

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Chyba trochę źle odebrałeś moje pytanie, to absolutnie nie była próba ataku na Ciebie.
    Nie????
    " ale to jako fotograf ślubny nie jesteś w stanie przewidzieć, że będą bramy itp. folklor... i nie załatwisz sobie, że jedziesz z przodu, albo szybciej... sorry, ale tego argumentu akurat nie rozumiem"
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  6. #36
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 675

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Dyskutujemy publicznie to zadałem pytanie. Chyba po to tu jesteśmy Jeśli odebrałeś to jako atak, to wyjaśniam oficjalnie, że nie taka była intencja.

  7. #37
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    Dyskutujemy publicznie to zadałem pytanie. Chyba po to tu jesteśmy Jeśli odebrałeś to jako atak, to wyjaśniam oficjalnie, że nie taka była intencja.
    OK, peace ;-)
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  8. #38
    Uzależniony Awatar Macios
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    45
    Posty
    692

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    ..."zrobiłem" ponad 300 slubów...
    Jak mówi młodzież - SZACUN! To się nazywa doświadczenie!!! Pamiętasz jeszcze jakieś niezwykłe prośby PM czy gości?

  9. #39
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2014
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Obie strony warte siebie. Po jednej stronie nierzetelna forma a po drugiej roszczeniowa "Karyna" z Tarnowa, pracująca w Irlandii i "porzucająca dietę bo planowała ciążę". Typowa Polska B - jako stan umysłu, a nie miejsce zamieszkania.

  10. #40
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    młody tak sie stesuje slubem że mocno popija w domu przed wyjazdem ze zapomina bukietu slubnego, w połowie 5 kilometrowej drogi zatrzymuje mnie swiadek i prosi żebym z nim wrócił po ten bukiet, i dlatego pod dom młodej zajezdzam z nim ostatni i musze auto postawic daleko od domu bo wszystko pozastawiane, błogosławienstwo, foty z rodzina i wsiadanie do auta w tym czasie goscie juz ruszaja waska druzka miedzy domami ja zanim dopadam swojego auta jestem na koncu całej kolumny a że latac nie potrafie to nie ma fot z bramy.... to tak w dużym skrócie. Młody nie przyznaje sie do całej sytuacji i prosi o meską solidarnosc, wiec milcze jak grób.
    Nieźle. Faktycznie każe rozwiązanie w takiej sytuacji słabe, co nie wybierzesz ktoś będzie miał pretensje. To napisz jeszcze jaki finał. Młody wykazał męską solidarność przy wypłacie wynagrodzenia, czy milczał jak grób?

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •