Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 55

Wątek: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

  1. #21
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 421

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Wg artykułu to fotograf z niesprawną ręką i naje***ny asystent Ależ tam klimat musiał panować

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    jak podpisujesz umowe ze bedziesz czekał 180dni na materiał to nie miej pretensji że rodzina dopytuje kiedy zdjęcia,
    dla mnie to mogło byc tez tak, że zapłacili 7K i wyszło nie tak jak sobie panna wymysliła, a kolezanka dostała po miesiącu fajny materiał za 2,5 i zonk
    Mam wrażenie, że bronisz tego Janusz biznesu ze wszystkich sił. Wbrew ustalonemu przez sąd stanowi faktycznemu. Co innego długi termin obróbki, a co innego odbycie sesji.

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Mam wrażenie, że bronisz tego Janusz biznesu ze wszystkich sił. Wbrew ustalonemu przez sąd stanowi faktycznemu. Co innego długi termin obróbki, a co innego odbycie sesji.
    taka rola adwokata diabła, nie bez przyczyny umiesciłem to w dziale foto slubna, bo ci którzy w tym pracują maja oglad na 2 strony medalu
    dla jasnosci nie znam firmy, ani jak my wszyscy tego jak było naprawde, że sądy wydają czasem "dziwne" wyroki to Ty chyba powinienes wiedziec najlepiej (moja córka jest aplikantem radcowskim, i czasem takie rzeczy opowiada...)a ze jestem w branzy od 20 lat i zrobiłem kilka slubów to siła rzeczy miewałem rózne rozmowy z PM (2 lata temu taka sytuacja, po 3 tygodniach od oddania materiału dzwoni Pm że jak mogłem w albumie zamiescic zdjęcie jej siostry z majtkami na wierzchu,bo wszyscy sie z niej smieja, a akcja działa się przy łapaniu bukietu, uchwycone w idealnym momencie gdy była wyciągnieta jak struna w wyskoku po lecacy bukiet, a ze miała sukienke która ledwo zakrywała jej wdzięki to wszystko "wylazło" na wierzch) ciekawe co by mówiła ta młoda gdybym pominoł to w sumie wazne zdjęcie...
    naprawde bezkrytyczna wiara w wyroki sądów (zwłasza te I instancji) i bezkrytyczna wiara w to co opowiadaja PM chcące cos "wytargowac" jest wg mnie...
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 13-07-2018 o 13:52
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  4. #24
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    294

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    tu nie ma co dyskutować, gościu zrobił ich w wała i nie wywiązał się z umowy, zbywał ich jak długo mógł a później z wielką łaską zrobił sesję w byle jaki dzień żeby tylko się odwalili i się nadział...oby więcej takich klientów, którzy wymagają i nie boją się z takim wałkiem iść do sądu bo kasę wywali grubą...co innego jest zrobić kiepską sesję bo komuś brakuje talentu w terminie zgodnym z umową a co innego zabrać grubą zaliczkę i unikać klienta tak długo jak się da, można to podciągnąć pod wyłudzenie
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  5. #25
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    891

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    W mojej opinii fotograf powinien zapłacić dużo większe odszkodowanie...

  6. #26
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Ostatnia rzecz jakiej mozna oczekiwac w sadzie to sprawiedliwosc. Wstrzymalbym sie z ocenianiem fotografa bez wysluchania jego wersji.

  7. #27

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    poszukajcie uzasadnienia https://orzeczenia.ms.gov.pl/

  8. #28

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    To postępowanie i tak się będzie ciągnąć latami, więc nie wiem czy to warte

  9. #29
    Coś już napisał Awatar Fotosz
    Dołączył
    Feb 2015
    Miasto
    Kraków
    Posty
    90

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Chętnie bym posłuchał wyjaśnień tej firmy foto - video. Prawda pewnie leży gdzieś po środku. Mi się kilka razy zdarzyło przekładać sesję nawet o rok, bo albo pogoda nie taka, albo brak czasu z mojej strony lub ze strony MP. Zawsze jednak to się odbywało w przyjaznej atmosferze, z pełnym kontaktem. Mi zawsze zależy na tym aby zrobić dobre fotki. Dlatego jak wiem, że pogoda na to nie pozwala to lepiej odpuścić... Może w tym przypadku opisanym w artykule PM tego nie rozumieli (chociaż to nie tłumaczy braku kontaktu z fotografem).
    Fotografia ślubna Kraków - zajęcie zrodzone z pasji
    Mój blog - nie tylko tematy ślubne

  10. #30

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    A w uzasadnieniu nic ciekawego nie było?

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •