Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 55

Wątek: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Znajoma miała ślub, na plener czekała 4mc. Zdjęcia miały być klimatyczne, złota godzina itd niestety na flasha brakło i niebo jest ok, ale twarze już zostały afrykańskie.

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cześć zdebik.
    Portfolio wcześniej obczajone? Bo jakoś sobie nie wyobrażam aby były wielkie różnice w jakości

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Cześć zdebik.
    Portfolio wcześniej obczajone? Bo jakoś sobie nie wyobrażam aby były wielkie różnice w jakości
    Kurcze nie, może masz racje

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Tak spbie teraz czytam. Sam tytul i pierwszy post to chyba z niezrozumienia uzasadnienia wynika?

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cytat Zamieszczone przez MC_ Zobacz posta
    Tak spbie teraz czytam. Sam tytul i pierwszy post to chyba z niezrozumienia uzasadnienia wynika?
    chyba rozumiem, ale sie nie zgadzam, przynajmniej z częscia argumentów (bezapelacyjny jest fakt jak napisałem "dania ciała" przez foto-video) ale reszta argumentów jakoś do mnie nie trafia, sam miewam do czynienia z PM które maja poprzewracane w głowach i nie obczajaja specyfiki reportazu w dniu slubu (bo np nie ma bramy na zdjęciu, a jak ja do ku...y nedzy ja miałem zfocic, jak byłem poblokowany przez gości w 15 samochodzie i nie dało sie przebic do przodu)albo ze jest za mało zdjęc cioci Heli, a podnoszenie sprawy wagi panny młodej i kataru jest dla mnie... żenuła
    ale to moje prywatne zdanie fotoziutka...
    spokojnie, to chyba dopiero I instancja była, jeszcze jakies ciekawe argumenty z obu stron mozemy poznac
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 13-07-2018 o 07:00
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Być może wyrok zostanie zmieniony przez SO, ale samo uzasadnienie w mojej ocenie bardzo ładnie się broni. I nie chodzi tutaj o to, że "PM przytyła", ale o to, że w wyniku zwłoki wykonującego dzieło zostało wykonane wadliwie. Młodzi i tak za długo czekali.

    Ostatnio miałem bardzo ciekawą sprawę z zespołem weselnym, który przysłał zastępstwo podając historię o wypadku, przy czym nie chce tego w żaden sposób udokumentować, a 2 dni później już grali inny koncert, czym się pochwalili na FB. Niestety, sam proces będzie miał miejsce na drugim końcu Polski, więc nie ja go poprowadzę.

  7. #17
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    jak podpisujesz umowe ze bedziesz czekał 180dni na materiał to nie miej pretensji że rodzina dopytuje kiedy zdjęcia,
    dla mnie to mogło byc tez tak, że zapłacili 7K i wyszło nie tak jak sobie panna wymysliła, a kolezanka dostała po miesiącu fajny materiał za 2,5 i zonk
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  8. #18
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    294

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    jak podpisujesz umowe ze bedziesz czekał 180dni na materiał to nie miej pretensji że rodzina dopytuje kiedy zdjęcia,
    dla mnie to mogło byc tez tak, że zapłacili 7K i wyszło nie tak jak sobie panna wymysliła, a kolezanka dostała po miesiącu fajny materiał za 2,5 i zonk
    dla Ciebie mogło tak być ale nie było...skoro umawiali się na konkretny termin a FotoJanusz na to zlewał to dziwisz się, że w końcu nie wytrzymali i poszli z tym do sądu ? i to unikanie kontaktu mnie najbardziej rozwala...w ostatnim czasie z takimi burakami mam do czynienia co chwilę, rozumiem, że można nie odebrać od razu ale za 10 razem jak widzę że ktoś się dobija to wypada oddzwonić, ale w Polsce Janusze biznesu mają klientów totalnie w dupie bo twierdzą, że oni mają roboty od zaj***nia i będą sobie wybierać klientów a umowa to tylko umowa i nie trzeba jej dotrzymywać

    czepiasz się tego kataru i wagi, często podczas ostrego kataru masz cały kinol czerwony, oczy łzawią i są czerwone jak u wampira, to na pewno nie jest przyjemna sesja...a gdyby sesja była robiona po 10 latach i Pani Młoda już by się zestarzała to też wg. Ciebie by było ok ? przecież suknie ślubne też są robione na idealny wymiar i to też mógłby być jakiś argument, pół roku czekania i proszenia się to człowiek ze stresu więcej je i tyje :P

    jeżeli w umowie było określone, że sesja ma być np. do max 30 dni to koniec bez dyskusji...
    Ostatnio edytowane przez dave88 ; 13-07-2018 o 10:16
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  9. #19
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 422

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    Dokładnie jak wyżej. Olał ich. Zrobił prawdopodobnie lipę w zimny listopadowy dzień. Młoda jak zobaczyła fotki to się zapewne popłakała. Lipa wyszła straszna skoro zdecydowała się na sąd. Zamiast cisnąć ich żeby zrezygnowali z pleneru ( nawet opuścić kilka stówkek) to Janusz przycisną no i teraz zapłaci za chałturę.

  10. #20
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    294

    Domyślnie Odp: 15 tyś od fotografa bo Panna Młoda przytyła

    trochę mi to przypomina branżę budowlaną...pewnie jak pokazali fotki z sesji innemu fotografowi to było " Łooo Paniii kto Pani to tak spier***ił ?!"
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •