Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Sesja ślubna z młodym na wózku

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    30

    Domyślnie Sesja ślubna z młodym na wózku

    Wkrótce będę wykonywać sesję poślubną gdzie młody jest na wózku. Czy widzieliście takie zdjęcia? Szukałem inspiracji w internecie ale z mizernym skutkiem.
    Pomożecie?

  2. #2

    Domyślnie Odp: Sesja ślubna z młodym na wózku

    Jakąś sesje w kawiarni/ogródku przy kawiarni - gdzie młoda będzie siedzieć przy stoliku z młodym - można wtedy jakoś zamaskować wózek - będą na jednej wysokości twarzami , w parku na ławce gdzie wózek może stać przy łateczce, czy pan młody może samodzielnie siedzieć np. na ławce w parku ? można też jakieś ujęcie zrobić w takiej aranżacji? jeżeli może samodzielnie siedzieć to może jakaś sesja w pomieszczeniu z ciekawym wystrojem (ciekawe kanapy/ fotele gdzie młoda może coś "zagrać" przy takim meblu, jakieś ujęcia na jak młodzi leżą przytuleni ? no przyznam szczerze że temat nie będzie taki łatwy.... pozdrawiam. Paweł .

    --- Kolejny post ---

    tak na szybko jeszcze coś takiego znalazłem:
    https://www.google.pl/search?biw=168....0.Ey675PyGZjk

    --- Kolejny post ---

    i tutaj:
    https://jamiesondean.com/professiona...g-photography/

    --- Kolejny post ---

    Anna & Dan’s Summer Boston Engagement Photos » Natalie Nigito Photography

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Sesja ślubna z młodym na wózku

    Dziękuję za pomoc.
    Jest tomoja ostatnia sesja bokończę fotografowanie ślubów i do tej pory nie miałem takich obaw przed sesją.
    Ślub i wesele poszedł gładko.

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 421

    Domyślnie Odp: Sesja ślubna z młodym na wózku

    jamieson dean !!!! piękny materiał

  5. #5
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Sesja ślubna z młodym na wózku

    U mnie będzie taki problem, żemłodzi chcą sesję tam gdzie mieszkają czyli w Siedlcach. Niestety niemogę znaleźć ciekawych miejscówek bo nie znam tych okoloic a młodzi też nie mają pomysłów. Oj ciężko będzie...

  6. #6
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: Sesja ślubna z młodym na wózku

    Świetne kolory ale to Canon dlatego rozumiem bo jo nikon :-)
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 421

    Domyślnie Odp: Sesja ślubna z młodym na wózku

    Pozostaje Ci siedlecki park. Jest tam sporo "dzikich" zakamarków z bujną roślinnością czy powyginanymi drzewami do których można dojechać wózkiem, bo są dróżki. Jest też obok parku stadnina koni i kawałek starej szklarni. Dostać się do niej raczej nie dostaniecie, ale może jakoś to wykorzystasz. Odpuść sobie zalew siedlecki. Tylko pod zachód słońca jak by co. Myślę, że dasz radę.

  8. #8
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2012
    Posty
    30

    Domyślnie Odp: Sesja ślubna z młodym na wózku

    Dziękuję Robercie. Młodzi wspominali o rynku i zalewie. Czy na rynku są jakieś fajne kawiarnie? Nad zalewem można wynająć łódkę? Młodzi nie potrafiąodpowiedziećna te pytania. Proponowałem im sesje w skansenie Nowa Sucha ale młoda boi siękomarów i meszek...

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 421

    Domyślnie Odp: Sesja ślubna z młodym na wózku

    Nie ma w Siedlcach rynku. Jest mały skwerek z fontanną przy ratuszu( Jacek) ale to ścisłe centrum z mnóstwem ludzi dookoła. Nie ryzykował bym, bo zrobicie sensacje i się młodzi speszą. Zalew jak wspominałem tylko i wyłącznie o zachodzie. Komary też są W nowej suchej może być słabo się przemieszczać, aczkolwiek pod względem zachodzącego światła to niezła miejscówka. Niestety nie przystosowana dla niepełnosprawnych. Park będzie chyba najlepszym rozwiązaniem. Od głównego wejścia przy pałacu, który możesz wykorzystać, jak wejdziecie do parku to od razu kierujcie się w prawo w stronę amfiteatru. Po drodze znajdziecie kawałek starej bramy i raczej mało ludzi tamtędy chodzi. Unikał bym okolicy oczka wodnego na początku( jak będą je wspominali ) Przy amfiteatrze masz równy i otwarty teren. Żona kiedyś robiła tam sesję dziecięcą i wyszło ok. Jest kontrola nad światłem i tłem. Możecie też z parku wyjść pod Nove kino. Trochę stali i szkła. Jest też kawiarnia z jakimś tam klimatem, więc możesz przez szybkę coś pyknąć Mając taką parę młodą nie będzie problemu ze strony właścicieli.

  10. #10

    Domyślnie Odp: Sesja ślubna z młodym na wózku

    Cytat Zamieszczone przez canon1dx Zobacz posta
    U mnie będzie taki problem, żemłodzi chcą sesję tam gdzie mieszkają czyli w Siedlcach. Niestety niemogę znaleźć ciekawych miejscówek bo nie znam tych okoloic a młodzi też nie mają pomysłów. Oj ciężko będzie...
    spoko dasz radę!!! będzie dobrze! :-) zobaczysz !

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •