Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: [BenRhod] Moja galeria. Proszę oceniajcie :)

  1. #21
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: [BenRhod] Moja galeria. Proszę oceniajcie :)

    Zacznijmy od tego, że ładna pogoda, to nie jest to samo, co pogoda dobra do zdjęć. Dalej, to ciągle dbałość o tło. Dziki zwierz na tle czegoś, co przypomina ogródki działkowe, to doskonały przepis na porażkę. Otwieranie obiektywu, to jeden sposób pozbycie się problemu, ale nie zawsze działa. Drugi, to sprawne biodra i kolana Trzeci, to odpuszczenie tematu. Serio. Połowa sukcesu, to wiedza, kiedy walczyć, a kiedy odpuścić

  2. #22

    Domyślnie Odp: [BenRhod] Moja galeria. Proszę oceniajcie :)

    Cytat Zamieszczone przez trothlik Zobacz posta
    Taa złej baletnicy to i czapka na bakier...
    Ale konkretnie
    9 fajnie chwycone
    10 hmm duża d..a i za dużo nieba, generalnie na "nie"
    11 szkoda że pojawił się ten krokodyl w górze kadru
    12 zdecydowanie najlepsze
    Co do domykania to twoja osobista kwestia. W tym wypadku ja bym nawet otworzył co by ten paskudny płot się rozmył.
    Poza tym przydałby się większy kontrast bo zdjęcia raczej blade no i polar co by przygasił ci niebo, np na 10tce.
    Dzięki. 10 i 12 było robione z polarem więc na przyszłość spróbuję przymknąć bardziej.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Połowa sukcesu, to wiedza, kiedy walczyć, a kiedy odpuścić
    Zapamiętam
    80d + S 17-50 + C 24/2.8 STM + C 50/1.8 STM + C EF 28-105/3.5-4.5 II USM + C 18-55/3,5-5,6 IS STM + YN 600 EX-RT II + N di622

  3. #23
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [BenRhod] Moja galeria. Proszę oceniajcie :)

    Cytat Zamieszczone przez BenRhod Zobacz posta
    Dzięki. 10 i 12 było robione z polarem więc na przyszłość spróbuję przymknąć bardziej.
    To trochę cieniutko wyszło jeśli to z polarem. Poza tym domknięcie obiektywu czy też otworzenie nie wpłynie na pracę polara z tego co się orientuję. Zmieni ci ekspozycję i głebie ostrości i n a tym koniec. Ale kombinuj bo polara używać "to trzeba umić". Wiem bo sam to przerabiałem
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  4. #24

    Domyślnie Odp: [BenRhod] Moja galeria. Proszę oceniajcie :)

    Poproszę o ocenę.
    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    80d + S 17-50 + C 24/2.8 STM + C 50/1.8 STM + C EF 28-105/3.5-4.5 II USM + C 18-55/3,5-5,6 IS STM + YN 600 EX-RT II + N di622

  5. #25
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: [BenRhod] Moja galeria. Proszę oceniajcie :)

    Cytat Zamieszczone przez BenRhod Zobacz posta
    Poproszę o ocenę
    A jak sam oceniasz to zdjęcie?

  6. #26

    Domyślnie Odp: [BenRhod] Moja galeria. Proszę oceniajcie :)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    A jak sam oceniasz to zdjęcie?
    Wiem gdzie popełniłem błędy ale nie wiem czy wszystko wyłapałem. Chcę usłyszeć konstruktywną krytykę.

    Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
    80d + S 17-50 + C 24/2.8 STM + C 50/1.8 STM + C EF 28-105/3.5-4.5 II USM + C 18-55/3,5-5,6 IS STM + YN 600 EX-RT II + N di622

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: [BenRhod] Moja galeria. Proszę oceniajcie :)

    1 primo światło.

  8. #28
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [BenRhod] Moja galeria. Proszę oceniajcie :)

    Cytat Zamieszczone przez BenRhod Zobacz posta
    Poproszę o ocenę.
    Okropna kolorystyka, nieostre. Przedstawiłeś modelkę bardzo niekorzystnie.
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

  9. #29

    Domyślnie Odp: [BenRhod] Moja galeria. Proszę oceniajcie :)

    Zdjęcia zwierząt w niewoli ze słabą perspektywą i w złym świetle... już pierwsza cecha dka mnie subiektywnie przekreśla te foty jako warte prezentacji ;-)

    Fota dziewczyny hmmm jakby to powiedzieć.... wszystkie zaorezentowane foty łączy wg mnie jedna cecha - chęć zrobienia zdjęć :-) Usiądź, pomyśl co chcesz zrobić, odsapnij, jeszcze raz pomyśl co chesz a potem zastanów się jak to zrobić na pierwszym miejscu stawiając światło.

    Każdy z nas na pewno popełnia foty w nieodpowiednim świetle ale usprawiedliwia to unikalność tematu czy niemożliwość hego powtórzenia. Zwierzaki w zoo czy dziewczyna w parku to nie są te tematy.

    Sorki za tyle uwag no ale chciałeś ;-)

  10. #30
    Uzależniony Awatar trothlik
    Dołączył
    Sep 2004
    Wiek
    46
    Posty
    782

    Domyślnie Odp: [BenRhod] Moja galeria. Proszę oceniajcie :)

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Fota dziewczyny hmmm jakby to powiedzieć.... wszystkie zaorezentowane foty łączy wg mnie jedna cecha - chęć zrobienia zdjęć :-) Usiądź, pomyśl co chcesz zrobić, odsapnij, jeszcze raz pomyśl co chesz a potem zastanów się jak to zrobić na pierwszym miejscu stawiając światło.
    W sumie dobrze powiedziane. Schowaj te fotki do szuflady. I odkop je za 2-3 miesiące i wtedy zobacz czy tobie samemu się podobają. I już pytać raczej nie będziesz
    trothlik
    "Nie istnieją różnice prócz różnic stopni między różnymi stopniami i brakiem różnicy. To znaczy w przekładzie na ludzki język: któż teraz nie pije".

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •