Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Problem z dkumentami

  1. #1
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    0

    Domyślnie Problem z dkumentami

    Witam wszystkich. Czy ktoś z was ma jakiś pomysł jak przenieś na dyski trochę dokumentów? Nie uśmiecha mi się zbytnio stanie przed skanerem przez kilka dni :/ Ktoś ma jakąś poradę jak to szybko zrobić?

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 237

    Domyślnie Odp: Problem z dkumentami

    Możesz zrobić zdjęcia tych dokumentów i następnie zrzucić je z karty na dysk. Przy okazji sprawdzisz czy masz back lub front focus i takie tam. Możesz też robić zdjęcia ze statywu i przy okazji sprawdzić drgania statywu, ale do tego musiałbyś kupić wskaźnik laserowy taki najprostszy w markecie za 5 zł i poprosić o pomoc w aspektach technicznych kolegę Jana Pawlaka.

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Problem z dkumentami

    Cytat Zamieszczone przez dadak12 Zobacz posta
    Witam wszystkich. Czy ktoś z was ma jakiś pomysł jak przenieś na dyski trochę dokumentów? Nie uśmiecha mi się zbytnio stanie przed skanerem przez kilka dni :/ Ktoś ma jakąś poradę jak to szybko zrobić?
    Jeśli te dokumenty to kartki luzem, to skaner z podajnikiem dokumentów ADF to się nazywa, powinien załatwić sprawę. Sam kiedyś tak zrobiłem.

  4. #4

    Dołączył
    May 2021
    Miasto
    Zabawa
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: Problem z dkumentami

    a może zrób skan na dysku google?

  5. #5

    Domyślnie Odp: Problem z dkumentami

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Jeśli te dokumenty to kartki luzem, to skaner z podajnikiem dokumentów ADF to się nazywa, powinien załatwić sprawę. Sam kiedyś tak zrobiłem.
    jak dokładnie zrobić by dane bylo doklanie widac?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •