Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: [BATTLE] Adamm vs c42

  1. #1
    Adamm
    Guest

    Domyślnie [BATTLE] Adamm vs c42

    Kwiaty (bez uzycia makro)
    Fotki wysyłamy do 17 maja do moderatora Tomasza Golińskiego.

    c42:
    zostalem polozony na lopatki zdjeciem nr1... dla mnie kompletnie nieczytelny obraz... naprawde nie bylo innego godnego zdjecia do pokazania w tym temacie? az strach poprosic autora o inne kwatki...

    glos na 2 pozycje, milo sie oglada jak prawie kazda macropodobna fotke...

    nawiasem mowiac dzial battle przypadl mi do gustu mozna niezle sie podrasowac ogladajac Wasze zdjecia a czlowiek byl taki samokrytyczny do wlasnej osoby
    c42:
    nie widzisz roznicy? macro przy tym temacie (kwiatki) to z gory pewne ze bedzie zdjecie kielicha od srodka, jeszcze tylko mrowki brakuje takie zdjecia zawsze sie podobaja, poprostu kazde poprawnie zrobione zdjecie macro bedzie sie podobac mniej lub bardziej bo pokazuje to co golym okiem nie widac... zdjecia z wylaczeniem obiektywow macro bylyby ciekawsze w pojedynku.... autor musialby sie skoncertowac na 1 lub kilku kwiatach a takze patrzec na to co jest w poblizu... zrobcie chlopaki replay przeciez to wersja beta a zabawa gora
    skoro się "podrasowałeś" i nie chcesz makro a zabawa Ci się podoba...

  2. #2
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Racibórz
    Wiek
    44
    Posty
    266

    Domyślnie

    rozumiem ze dysponujesz po bitwie ze Snowboarderem jeszcze 2 tuziny podobnych ujec ale dalbys wiekszy czas na przygotowanie sie kiedy Ty juz jestes po zawodach strzeleckich a ja dopiero bede wyczekiwal w mojej kotlinie slonca :-) moga byc kwiaty bez macro!

  3. #3
    Adamm
    Guest

    Domyślnie

    owszem dysponuję nawet trzema tuzinami podobnych ujęć lecz chciales bez makro więc dla odmiany bez obiektywu makro, termin tydzien wiec chyba standard, poza tym u mnie deszcze częściej padają...

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Staszów
    Wiek
    51
    Posty
    1 709

    Domyślnie

    A może w ogóle bez obiektywów popstrykajcie?

  5. #5
    Coś już napisał Awatar bachoo
    Dołączył
    Mar 2006
    Wiek
    23
    Posty
    70

    Domyślnie

    nooo! trąci klasyczną szkolną "solówą". najpierw walka na słowa. dawaj go!!!!

    a tak jak juz te kwiaty to moze:

    1 kwiaty o północy bez statywu
    2 kwiaty z lotu ptaka (macro)
    3 zapach kwiatów

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Ustalcie precyzyjnie, jaka skala odwzorowania to juz nie makro
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  7. #7
    Adamm
    Guest

    Domyślnie

    he he, jesli o mnie chodzi to moze byc cokolwiek, to kolega wybrzydzal na makro wiec niech bedzie bez makro
    a swoja droga skoro kilka osob tutaj podalo calkiem fajne tematy to czemu nie sprobuja sami walczyc?
    osobiscie najbardziej podoba mi sie pomysl bez obiektywow (bez robienia sobie jaj - mowie powaznie) juz od jakiegos czasu chodzi za mna pomysl zeby uzyc body cyfrowego jako kamery otworkowej tylko jakos nie moge sie za to zabrac, jesli ktos jest chetny na pojedynek to zapraszam - wtedy bede musial sie za to zabrac w koncu

  8. #8
    Adamm
    Guest

    Domyślnie

    moja fotka wyslana do Tomasza Golinskiego

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Staszów
    Wiek
    51
    Posty
    1 709

    Domyślnie

    Przed ustaleniem precyzyjnym o którym pisał Tomasz?

  10. #10
    Adamm
    Guest

    Domyślnie

    Przed ustaleniem precyzyjnym o którym pisał Tomasz?
    ustal to we wlasnej bitwie - moze sprobujesz bez obiektywu?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •