Zobacz wyniki ankiety: Między-forumowo-galaktyczne nr3- GŁOSOWANIE

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

  1. #21
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Nie ma problemu, mogę ukryć.
    Czekam na decyzję freta.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  2. #22
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 999

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    No i cel osiągnięty. Forum ożywione. Dyskusja lepsza niż zdjecia
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  3. #23
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Nie ma problemu, mogę ukryć.
    Czekam na decyzję freta.
    Możesz ukryć, decyzja należy do ciebie.
    Przywołania pokazują się tam, gdzie prywatne wiadomości, pewnie też byś "przeoczył".
    Do Owcy nie mam żalu o nic. Owieczka jest ok. Każdy może się pomylić. Tylko twoje komentarze uważam za niewłaściwe.

  4. #24
    Początki nałogu Awatar Fotofil
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    3city
    Wiek
    60
    Posty
    284

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Skoro wiec znamy już autorów dwóch zdjęć, uważacie ze nadal należy prowadzić tą edycję konkursu? To pytanie do organizatorów konkursu.
    Ostatnio edytowane przez Fotofil ; 11-04-2018 o 04:52

  5. #25
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Fotofil Zobacz posta
    Skoro wiec znamy już autorów dwóch zdjęć, uważacie ze nadal należy prowadzić tą edycję konkursu? To pytanie do organizatorów konkursu.
    A czemu nie. Zdjęcia łamiące regulamin zdyskwalifikować i jedziemy dalej. Podpis na zdjęciu 24. ewidentnie łamie punkt regulamin o braku znaku wodnego i to zdjęcie powinno być zdyskwalifikowane, ale jak na razie brak reakcji organizatorów więc może mają inne zdanie na ten temat.

    @Jacek_Z i @Czarna_Offca może byście się chociaż wypowiedzieli na ten temat.

    Co do przyznania się do autorstwa przez Freta, to chyba regulamin tego nie zabrania, a poza tym został w pewien sposób wywołany do tablicy. Ja osobiście to zdjęcie bym zostawił.
    Ostatnio edytowane przez michalab ; 11-04-2018 o 10:04

  6. #26
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 600

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Fotofil Zobacz posta
    Skoro wiec znamy już autorów dwóch zdjęć, uważacie ze nadal należy prowadzić tą edycję konkursu? To pytanie do organizatorów konkursu.
    Tak. Dopuszczamy przecież zdjęcia z "szuflady" i nie ma zakazu pokazywania zdjęć wcześniej już publikowanych. Czyli osoby, które dużo oglądają mogą się połapać które zdjęcie jest kogo.

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Możesz ukryć, decyzja należy do ciebie.
    Zdjęcie jest OK i nie narusza regulaminu. Skoro tak, to zdjęcie i posty usunę wyłącznie na żądanie.

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Do Owcy nie mam żalu o nic. Owieczka jest ok. Każdy może się pomylić. Tylko twoje komentarze uważam za niewłaściwe.
    Moje komentarze to raczej komunikaty, neutralne. Zabawę prowadzi (prowadziła) owieczka, ja nadzoruję forum, w tym (szczególnie) konkursy i dlatego się wypowiadam, szczególnie na początku, gdy sprawy się docierają.
    Natomiast owieczka inaczej odczuła wasze komentarze (na forach canona i olka) i na pewien czas wycofuje się z prowadzenia konkursów na 3 forach (są tam jeszcze względy osobiste). Podchodziła do konkursów luźno, jak na nikoniarzach, a na CB i OC wszystko jest strasznie formalnie. Rozmawiałem z nia na temat nieregulamioniwych prac i przyznam Wam racje. Owieczka określała temat i uznawała, że sprawę "nieregulaminowości" pewnych zdjęć załatwią forumowicze, nie oddając na nie głosów. Faktycznie, to nie powinno tak wyglądać, ona powinna robić selekcję i korespondować z autorami prac nie spełniających wymogów regulaminu (stąd np. ja chciałem w tytule maila nick i forum).

    Dokończę więc ten konkurs ja, następny poprowadzę może ja, może ktoś inny, nie wiem jak długo potrwa ta zamiana.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  7. #27
    Początki nałogu Awatar Fotofil
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    3city
    Wiek
    60
    Posty
    284

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Jacek, nie chodzi mi o zdjęcia z szuflady, tylko o zdjęcie z podpisem w dolnym rogu i zdjęciem fret'a
    „Fotografować to znaczy wstrzymać oddech, uruchamiając
    wszystkie nasze zdolności w obliczu ulotnej rzeczywistości.”
    Henri Cartier-Bresson

  8. #28
    Bywalec Awatar Czarna_Offca
    Dołączył
    Jan 2018
    Miasto
    Siedmiogórogród
    Wiek
    36
    Posty
    167

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    jeszcze jestem

    Chciałam dobrze. Żeby było tutaj miło, wesoło, spam luźny był. A jest atak, wrogość. Nie jest to miłe. Co do znaku wodnego to go przeoczyłam, nie zuważyłam niestety. Na nikoniarzach mimo, że wiedzą czyja jest praca (ze względu na styl fotografa) to zabawa trwa nadal. Ile razy ktos mi wysłał dwa maile z dwoma różnymi praca i dostał pw zwrotną że można wysłać tylko jedną pracę, i zero odp. Wtedy wybrałam jedną, która jest lepsza od drugiej i bardzo pod temat. Nie robiłam nikomu problemów. To był błąd. Powinnam od razu napisać że nie wstawię żadnej pracy jezeli nie dostanę odpowiedzi. Ile razy ktoś exif zostawił,a w nim dane autora, to tyle razy usuwałam exifa. Często dostawałam prace nie zgodną z regulaminem (rozmiar, podpisu brak itd), wiec gdybym takie usuwała to było by mniej prac. To jest przede wszystkim zabawa, a nie gra o złote kalesony czy kryształy najwyższej jakości od Swarovskiego. Za niedługo może ktoś inny będzie prowadził zabawy tutaj i na olku, bo ja mam dość. Dość Waszych ataków, wrogości. Na nikoniarzach zostaję. Ten, kto nie popełnił żadnego błędu, niech pierwszy rzuci kamień... Każdy popełnia błędy, ale lincz na mnie i na Jacka jest nie potrzebny... Krytyka jest potrzebna, ale konstruktywna, obiektywna a nie pełna wrogośći, ataków. A co do pracy nr 25 to mimo że jest to autoportret jak stwierdził @fret to jest w 100% zgodny z regulaminem nawet tym ogólnym, a do jego pracy się nie przyczepiłam mimo, że to akt. Więc szkoda, że brak tutaj szacunku. Bardzo przepraszam, że chciałam to forum rozkręcić, wprowadzić atmosferę luzu, zabawy. Nie jestem typem kobiety, która jest śmiertelnie poważna, nie żartuje, nie uśmiecha się, rozmawia tylko na poważne tematy. Uwielbiam żartować, śmiać się, luz, bo życie jest zbyt ulotne aby mieć przysłowiowy kij w czterech literach

  9. #29
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Jak dla mnie luźne podejście jest jak najbardziej OK. Ale teraz trochę trudno go bronić skoro jedna praca została zdyskwalifikowana po rozpoczęciu głosowania. W takiej sytuacji zawsze będą pytania: czemu to tak, a inne nie.

    Ja osobiście np. nie rozumiem, czemu zdjęcie nr 17 zniknęło, a 24 nie.
    17 to co prawda nie było zdjęcie czarno-białe, ale koloru nie było tam wiele, a to czy pasuje do tematu mogło być rozstrzygnięte przez głosy, natomiast podpis ewidentnie łamie regulamin.

  10. #30
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Między- forumowe nr3- GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ...


    Moje komentarze to raczej komunikaty, neutralne. Zabawę prowadzi (prowadziła) owieczka, ja nadzoruję forum, w tym (szczególnie) konkursy i dlatego się wypowiadam, szczególnie na początku, gdy sprawy się docierają...
    Komentowanie konkretnego zdjęcia, zgodnego z regulaminem i zasadami panującymi na forum (ciebie w wątku o aktach zabrakło, ale wypowiedział się inny admin), w czasie głosowania, uważasz za neutralne??? Tym bardziej, że twój komentarz stawia zdjęcie w złym świetle, jako przypadkiem przemycone, a tu nie było ani przypadku, ani przemytu. Nie wiem z jakiej planety przyleciałeś, ale dziwne obyczaje tam panują.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •