Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36

Wątek: Lajtowy Lajf?

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Lajtowy Lajf?

    Hejaszki, dawno mnie tu nie bylo, co nie znaczy że tutaj nie zaglądam. Fajnie że wciąż przychodzą nowi ludzi i chcą robić lepsze zdjęcia, są też świerze nabytki z potencjałem. Miło to widzieć. Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie zrobienie lajtowego lajwa w którym chętnie podzielę się informacjami ktore mogą nurtować co poniektórych. Wpiszcie się czy jesteście zainteresowani czymś takim i jakie tematy chcielibyście poruszyć?
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: Lajtowy Lajf?

    Cytat Zamieszczone przez GalaktycznyMuczaczo Zobacz posta
    Hejaszki, dawno mnie tu nie bylo, co nie znaczy że tutaj nie zaglądam. Fajnie że wciąż przychodzą nowi ludzi i chcą robić lepsze zdjęcia, są też świerze nabytki z potencjałem. Miło to widzieć. Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie zrobienie lajtowego lajwa w którym chętnie podzielę się informacjami ktore mogą nurtować co poniektórych. Wpiszcie się czy jesteście zainteresowani czymś takim i jakie tematy chcielibyście poruszyć?
    Najbardziej interesuje mnie po prawne naświetlenie klatki w kościele w trudnych warunkach oświetleniowych.
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Lajtowy Lajf?

    Chetnie poruszę ten temat. Zachęcam resztę do wypowiedzi czy sa wogole zainteresowani bo jak narazie to tylko 1 osoba. No chyba ze wszyscy juz wszystko wiedza

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Lajtowy Lajf?

    Jest też na forum świeży wątek dotyczący zdjęć w ciemnej sali wyłożonej drewnem. Jak doświetlić lampą na sankach nie mając szansy na odbicie od białego sufitu?

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Lajtowy Lajf?

    no właśnie wolałbym poprostu złapać fajny kontant z ludzmi zainteresowanymi tematyką ślubną. Swoje przestrzeliłem, dostaje ostatnio sporo wiadomosci prywatnych i pomyslalem ze wyjde z taką inicjatywą na forum na ktorym zaczełem.
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Lajtowy Lajf?

    podbijam, dla mnie też głównie oświetlenie w trudnych okolicznościach - kościół, ciemna sala - to nurtujący temat

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Lajtowy Lajf?

    miło miło, może poczekamy jeszcze trochę i ktoś się dołączy, albo admini coś podkręcą
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  8. #8
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: Lajtowy Lajf?

    A jaki jest sufit? Jeśli drewniany nic sobie nie robisz tylko zakładasz filtr CTO. W zależności od światła zakładasz filtr o pewnej gęstości. Światło żarowe. Najlepiej wykonać takie zdjęcia w karczmie a potem ustawiać WB w programie. Ale zdecydowanie trzeba notować na kartce co i jak się użyło pomaga potem rozszyfrować.
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  9. #9
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: Lajtowy Lajf?

    Cytat Zamieszczone przez manfred1 Zobacz posta
    A jaki jest sufit? Jeśli drewniany nic sobie nie robisz tylko zakładasz filtr CTO. W zależności od światła zakładasz filtr o pewnej gęstości. Światło żarowe. Najlepiej wykonać takie zdjęcia w karczmie a potem ustawiać WB w programie. Ale zdecydowanie trzeba notować na kartce co i jak się użyło pomaga potem rozszyfrować.
    na wszystko znajda sie sposoboy, co prawda w UK nie ma karczm ale sa stodoly, drewniane, brazowe i wysokie ;D
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  10. #10
    Początki nałogu Awatar 5pirit
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    433

    Domyślnie Odp: Lajtowy Lajf?

    Dajesz dajesz, czekamy! Ostatnio fotografia w naszym języku jest na czasie na YT.
    eŁOS 6D + Canon + Tamron + Tokina + YN

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •