Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Jinbei MSN III czy Quadralite Pulse Pro X

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    15

    Smile Jinbei MSN III czy Quadralite Pulse Pro X

    Witam

    Mam dylemat odnośnie doboru lampy.
    Obecnie posiadam 2 lampy Quantuum:
    - 1x R+ 300Ws Digital
    - 1x R+ 600Ws Digital

    To czego mi brakuje to sterowanie lampą bez podchodzenia do niej , szybszy czas ładowanie oraz HSS.
    Moc to mininum 600Ws lub w przypadku 800Ws.
    Mimo dużej mocy lampy nad którymi się zastanawiam spełnią swoją rolę nawet w małym pomieszczeniu ze względu na duży zakres regulacji mocy Quadralite 1/128 oraz Jinbei 1/256

    Tutaj najważniejsze pytanie: czy mogę łączyć Quantuumy z nowymi lampami bez problemów( temperatura barwowa ) czy raczej lepiej mieć wszystko z jednej serii ?

    Czy ktoś posiada lub posiadał zestaw Quanntum plus Jinbei i jak to wygląda w praktyce?

    pozdrawiam :-)

  2. #2
    Coś już napisał Awatar arapaho
    Dołączył
    Oct 2004
    Miasto
    Swiat
    Posty
    72

    Domyślnie Odp: Jinbei MSN III czy Quadralite Pulse Pro X

    Witam,
    Osobiście z doświadczenia mogę napisać, iż najlepiej współpracuje się w obrębie jednego systemu.
    Quadralite / Godox - to dobry system. Jeśli więc chodzi o sterowanie radiowe, to najlepiej nie "mieszać".
    Pozdrawiam ...
    - .. -

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    15

    Domyślnie Odp: Jinbei MSN III czy Quadralite Pulse Pro X

    Dzięki za odpowiedź. W tej chwili zrobię tak: lampy Quantuum zostaną jako stałe wyposażenie studia JINBEI dokupie tak czy siak z tym że będzie to HD-601 :-).
    Wiadomo jak ze sterowaniem to wygląda bo potrzebuje dodatkowe sterowniki ale trudno. Budżet nie pozwala na zmianę wszystkiego tak jakby się chciało.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •