Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Szkoła Fotograficzna, czy warto ?

  1. #11
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    54

    Domyślnie Odp: Szkoła Fotograficzna, czy warto ?

    Myślę nad takimi kursami albo warsztatami, ale szukam czegoś dobrego. Tak naprawdę zależy mi na tym, aby porozmawiać z kimś F2F na temat fotografii itp.

    Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 492

    Domyślnie Odp: Szkoła Fotograficzna, czy warto ?

    Cytat Zamieszczone przez snatchorg Zobacz posta
    Myślę nad takimi kursami albo warsztatami, ale szukam czegoś dobrego. Tak naprawdę zależy mi na tym, aby porozmawiać z kimś F2F na temat fotografii itp.

    Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
    No to jeśli socjalizacja fotograficzna to może warto się udać na spotkanie do lokalnego klubu fotograficznego?

  3. #13

    Domyślnie Odp: Szkoła Fotograficzna, czy warto ?

    a ja mam znajomą, która chodziła do 2-letniej szkoły fotograficznej i dużo się tam nauczyła, nie dość, że techniki nawet sporo, to ogólnie dużo było tam zajęć rozwijających pod względem kreatywności, artyzmu i tak dalej. poza tym uważam, że nie wszystko w życiu się przelicza na złotówki. pasja jest bezcenna. Przelicza się bardziej na doświadczenie, przyjemność z nauki itd.

  4. #14
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    54

    Domyślnie Odp: Szkoła Fotograficzna, czy warto ?

    Cytat Zamieszczone przez mavi Zobacz posta
    a ja mam znajomą, która chodziła do 2-letniej szkoły fotograficznej i dużo się tam nauczyła, nie dość, że techniki nawet sporo, to ogólnie dużo było tam zajęć rozwijających pod względem kreatywności, artyzmu i tak dalej. poza tym uważam, że nie wszystko w życiu się przelicza na złotówki. pasja jest bezcenna. Przelicza się bardziej na doświadczenie, przyjemność z nauki itd.
    O to właśnie chyba mi chodzi, że chciałbym poszerzać swoją pasję. Może sporo pieniędzy to kosztuje, ale jak miałbym iść na studia, które mnie nie interesują i tam się nudzić i denerwować, to chyba lepiej taki temat odpuścić.

    Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •