Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Plecak w góry

  1. #41
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Re: Odp: Plecak w góry

    Cytat Zamieszczone przez p0m Zobacz posta
    ja noszę na jednodniowe wycieczki zwykły 30l plecak, a w nim 70-200 w futerale oraz aparat z przypiętym szerokim w kaburze, którą po prostu wsadzam do plecaka. zostaje jeszcze sporo miejsca na wodę, kanapki itd.
    Ja podobnie. Aparat na pasku nie w kaburze, a zamiast futerału - folia bąbelkowa.

  2. #42
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    891

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    Rozumiem, że noszenie aparatu na pasku poza plecakiem jest wygodne. Ale to nie zmienia faktu, że gdzieś trzeba ten aparat schować jak się rozpada...

  3. #43
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Re: Odp: Plecak w góry

    Cytat Zamieszczone przez luso Zobacz posta
    Rozumiem, że noszenie aparatu na pasku poza plecakiem jest wygodne. Ale to nie zmienia faktu, że gdzieś trzeba ten aparat schować jak się rozpada...
    Owijam folią bąbelkową i do zwykłego (w sensie nie fotograficznego) plecaka.

  4. #44
    Początki nałogu Awatar Diabeł
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Płock
    Wiek
    53
    Posty
    348

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    Cytat Zamieszczone przez luso Zobacz posta
    Rozumiem, że noszenie aparatu na pasku poza plecakiem jest wygodne. Ale to nie zmienia faktu, że gdzieś trzeba ten aparat schować jak się rozpada...
    Polecam uchwyt Peak Design Capture PRO, wygodniejsze niż noszenie na pasku czy w kaburze. Aparat zawsze jest pod ręką. Ja z tym uchwytem nosiłem 5d i 6d, z bezlusterkowcem trochę gorzej bo mocowanie trafia akurat na pokrywę akumulatora. Jak pada to za 25 zł można kupić pokrowiec neoprenowy, coś takiego http://fsfoto.pl/product_info.php/in...-Aparat-L.html i aparat do plecaka

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •