Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: Plecak w góry

  1. #21

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    Pomysł o plecakach
    https://goo.gl/ZqKGoz
    F-Stop Gear

  2. #22
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2009
    Miasto
    Luborzyca/k.Krakowa
    Posty
    124

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    Ja w gòry zabieram większość tego co mam i w plecaku lowepro pro treker. Latrm zrobiłem sobie wycieczke z palenicy przez piątke do moka i z powrotem na parking. Z całym sprzętem plus statyw woda jedzenie itd szedłem dużo szybciej niż czasy poddane na mapie. Ale postoi na foty było sporo
    Wielkość aparatu itd ti żecz względna. Wszystki zależy od kondycji.
    70D+grip;1000D;T150-600ver1;T10-24,3.5-4.5;c50 1.8STM;C55-250STM;C100 2.8L IS USM; Lampa YN-600EX-RTII; NISSIN Di866; statyw Camrock evo tactic T80; plecak Lovepro Pro Trekker 450AW
    https://500px.com/montanoclimb

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 280

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    pisalem wczesniej o systemie plecak+aparat, nie chce mi sie powtarzac, jest we wlasciwym temacie(dlaczego administracja pozwala na mnożenie się takich samych tematów?)
    generalnie kup forcleza air w decathlonie z karabinczykiem i masz problem rozwiazany
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  4. #24
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Apr 2015
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    45

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    Ja łażę zarówno po górach jak i po lesie z Lowepro Flipside Trek 450. Całodniowe wycieczki w pełni dają radę, dodatki również też się zmieszczą. Jedyne co nie wchodzi to komputer, ale w tym przypadku to zaleta Dla mnie rewelacja jeśli chodzi o system nośny. Mam porównanie do dużych górskich, nie mam porównania do innych turystycznych fotograficznych.

  5. #25
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    294

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    Kupiłem Off Road Hiker 30...przez 3 dni testowałem w górach i jestem zadowolony. Dobrze się nosi, jest pojemny, tylko brakuje mi więcej kieszonek na drobne akcesoria....ale generalnie jestem zadowolony z zakupu
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

  6. #26
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    157

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    Ja długo zastanawiałem się nad plecakiem na wycieczki. Na majówkę zamawiam Lowepro PHOTO SPORT BP 300 AW II. Zobaczymy jak się sprawdzi. Dam znać.
    Canon -> Fuji

  7. #27

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    Cytat Zamieszczone przez atze Zobacz posta
    Ja długo zastanawiałem się nad plecakiem na wycieczki. Na majówkę zamawiam Lowepro PHOTO SPORT BP 300 AW II. Zobaczymy jak się sprawdzi. Dam znać.
    Bardzo ciekawy plecak. Sam sporo nad nim myślałem. Na żywo robi dobre wrażenie. Przy czym jest mocno na skali wychylony na parametr w góry niż na foto.

  8. #28
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    Ja też bym stawiał na plecak z Decathlonu. Przymierzyć wszystkie wybrać najwygodniejszy, wyjdzie i wygodniej (w noszeniu) i taniej niż dedykowane plecaki foto. W górach osobiście stawiam wygodę noszenia ponad łatwość dostępu. Aparatu i tak nie noszę w plecaku jeśli mam zamiar robić zdjęcia.

  9. #29
    Początki nałogu Awatar kulek855
    Dołączył
    May 2009
    Miasto
    Podkarpackie
    Posty
    326

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    Używam kilku plecaków i w zależności od wyprawy decyduje który wezmę.
    Wisport 85L - fotografowanie + spanie w górach.
    Wisport 35L - Wycieczka po górach w celach fotograficznych lub turystycznych (jednodniowe).
    Lowepro Flipside Trek 400AV - krótkie wycieczki - parogodzinne.

  10. #30
    Początki nałogu
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    294

    Domyślnie Odp: Plecak w góry

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Ja też bym stawiał na plecak z Decathlonu. Przymierzyć wszystkie wybrać najwygodniejszy, wyjdzie i wygodniej (w noszeniu) i taniej niż dedykowane plecaki foto. W górach osobiście stawiam wygodę noszenia ponad łatwość dostępu. Aparatu i tak nie noszę w plecaku jeśli mam zamiar robić zdjęcia.
    też myślałem nad takim rozwiązaniem + do tego klamra Peak Design ale doszedłem do wniosku że bardziej mi zależy na szybkim i łatwym dostępie do aparatu i obiektywów i mieć na to osobną komorę..z resztą każdy ma inne priorytety, jeden idzie pochodzić po górach i przy okazji zrobić jakieś foto a inny idzie w góry po to żeby robić zdjęcia
    R + C 50 1.8 STM + C 17-40 + C 70-200 f/4 + CDN.
    https://www.facebook.com/dawidzawilafotografia

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •