Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Canon 5d mark iii

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Canon 5d mark iii

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Like się należy, jak psu buda!

  2. #22
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    592

    Domyślnie Odp: Canon 5d mark iii

    Nikon w pewnym momencie sie zagapil i nie zdazyl podjac decyzji o zmianie mocowania i rezygnacji ze srubokretu. Dla wiekszosci uzytkownikow to jest korzystne i sa oni z tego zadowoleni, ale pod wzgledem technicznym jest to ogromne obciazenie dla producenta i juz teraz widac , ze powoli zaczyna popadac przez to w paranoje. Zeby przy takich rygorach uzytkowych zapanowac nad wszystkimi wymogami technicznymi i technologicznymi Nikon doprowadza swoje urzadzenia do takiego stopnia skomplikowania , ze w zasadzie staja sie one jednorazowkami, a kazde , najblachsze dla np Canona , usterki, dla nich staja sie wyzwaniem nawet dla serwisow. Nie zazdroszcze im tego i mysle, ze juz niedlugo osiagna kres mozliwosci upakowywania swoich puszek. Z drugiej strony - parametry optyczne srubuja raczej wlasnie oni... Szkoda by bylo, jakby mieli sami sie zabic zakiwaniem sie na smierc...
    Ostatnio edytowane przez jelcyk ; 09-03-2018 o 09:10

  3. #23
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Canon 5d mark iii

    Coś bredzisz. Nikon wypuszcza najlepsze lustrzanki z d850 na czele. Canon znów celowo zubaża

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon 5d mark iii

    Cytat Zamieszczone przez gnd Zobacz posta
    Coś bredzisz. Nikon wypuszcza najlepsze lustrzanki z d850 na czele. Canon znów celowo zubaża
    Każda premiera Nikona wygląda jak blockbuster, Canon ze swoimi premierami może sobie...

    Co nie zmienia faktu, że Nikon często zalicza spore wtopy, i kupno najlepszego aparatu, tylko po to aby zaraz z nim lecieć do serwisu szybko studzi mój zapał.

    Wracając do tematu, 5d3 to koń roboczy. Najlepiej wziąść ją do ręki i zobaczyć czy waga nie przerazi (zwłaszcza z eL'ką).

  5. #25

    Domyślnie Odp: Canon 5d mark iii

    Cytat Zamieszczone przez mkamelg Zobacz posta
    Mnie też swego czasu kusił zakup D750 do momentu kiedy nie zacząłem sprawdzać co by się działo gdyby się popsuł i musiałbym go oddać do naprawy.

    Problem Nikon D750, serwis, polowa zdjecia na czarno itd.

    Opinie o serwisie Nikon Polska - Strona 89

    Już mnie nie kusi.
    Urban legend z tą awaryjnością

    Kup d750 . Bdb AF. Do tego 70-200E

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 477

    Domyślnie Odp: Canon 5d mark iii

    Cytat Zamieszczone przez RobertoM Zobacz posta
    Urban legend z tą awaryjnością

    Kup d750 . Bdb AF. Do tego 70-200E
    Mój kolega też ma problem ze swoim d750, od nowości nie da się na nim zrobić więcej klatek niż 200-250. Był w serwisie, dokupił kolejne Aku (oryginał i zamiennik) i nic. Musiał się z tym nauczyć żyć.

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Canon 5d mark iii

    Ja mam znajomych posiadających d750 i zadnych problemow.
    Moj 5dmk3 byl kilka razy wysylany na serwis i nadal byl problem z af. Dopiero serwis w Berlinie rozwiazal problem. Okazalo sie ze w Warszawie po prostu zle ustawiali ciagle powtarzajac ze problemu nie widza i kazda nastepna wysylka sprzetu do nich bedzie platna.

  8. #28
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    592

    Domyślnie Odp: Canon 5d mark iii

    Cytat Zamieszczone przez gnd Zobacz posta
    Coś bredzisz. Nikon wypuszcza najlepsze lustrzanki z d850 na czele. Canon znów celowo zubaża
    Jak masz komus zarzucac bredzenie to najpierw naucz sie czytac ze zrozumieniem. Widze, ze jestes fascynatem Nikona i nie mam do ciebie o to zadnych pretensji - a nie przypominam sobie , zebym na ich temat powiedzial cos nieprzychylnego. Nie wiem, w jakim wymiarze masz kontakt ze sprzetami Nikona , ja mam okazje obcowac z nimi codziennie i na dodatek patrzac na ich flaki. Moja ocena ich urzadzen jest jak najbardziej pozytywna, ale nie podoba mi sie stopien komplikowania tych konstrukcji, bo staja sie one przez to narazone na znacznie szybsze zuzywanie sie i tak, moim zdaniem, wlasnie sie dzieje. A czy lustrzanki Nikona lub Canona sa najlepsze? - zalezy co komu potrzeba i do czego ich uzywa. Ty wiesz swoje i pewnie masz swoje powody. Jak one maja sie do rzeczywistosci - nie wiem i, prawde mowiac, nie interesuje mnie to. Ja wole Canona i przy swoich opiniach moze zostanmy...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •