Strona 137 z 140 PierwszyPierwszy ... 3787127135136137138139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 361 do 1 370 z 1398

Wątek: Sony A7III

  1. #1361
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Sony A7III

    "Gość zafiksował się skrajnie na ML definiując DSLRowców jako "dziadków leśnych i betony". "

    to swiadczy o tym , ze gosc jest albo swiadomym demagogiem , albo sam betonem , gdyz nie potrafi obsluzyc dslr.


    po tych 15-tu sekundach odnioslem wrazeniem ze jest to ktos, kto ma pewnego rodzaju Talent aktorski i plecie co mu do glowy przyjdzie w pososb swiadczycy o absolutyn naiwdzeniu . Rownie dobrze moglby wmawiac iz nie da sie jesc masla , nalezy margaryne na tluszczach z palmy.

    nie , nie ogladam you tube - natura wyposazyla mnie we wlasny umysl , ktorym wole sie poslugiwac bardziej niz cudzym.

  2. #1362
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    "Gość zafiksował się skrajnie na ML definiując DSLRowców jako "dziadków leśnych i betony". "

    to swiadczy o tym , ze gosc jest albo swiadomym demagogiem , albo sam betonem , gdyz nie potrafi obsluzyc dslr.


    po tych 15-tu sekundach odnioslem wrazeniem ze jest to ktos, kto ma pewnego rodzaju Talent aktorski i plecie co mu do glowy przyjdzie w pososb swiadczycy o absolutyn naiwdzeniu . Rownie dobrze moglby wmawiac iz nie da sie jesc masla , nalezy margaryne na tluszczach z palmy.

    nie , nie ogladam you tube - natura wyposazyla mnie we wlasny umysl , ktorym wole sie poslugiwac bardziej niz cudzym.
    Co jak co ale DSLR umieją obsługiwać. I to bardzo dobrze. Obejrzyj ich inne filmy. Technicznie i praktycznie - wymiatają. Po prostu jest pod mega wrażeniem Sony a7III

    Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  3. #1363

  4. #1364
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    tzn ze jest demagogiem.
    Albo film sponsorowany nie mniej jednak zdjęcia robić potrafią i to świetne . A Sony im to ułatwi stukrotnie. Gorzej z awaryinoscia - stabilizacja w jednym body padła po dwóch latach.... Tylko, że raz mi upadła A7 razem z lampą ale z wysokości 40cm .chociaż stało się to 4 miesiące przed awarią stabilizacji

    Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  5. #1365
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Mnie w tych 15 sekundach przypminal pania Jachire dzialajaca w polityce.
    Z tym, ze na tej pani bylem w stanie zawiesic wzrok przez kilka munut - tzn na jej ksztaltach.

    Gdybym ponownie ogladal jej filmik , pewnie wylaczylbym dzwiek - obraz w zupelnosci wystarczy.

    u tego Pana na tym filmiku i dzwiek i jego obraz d.d.

    Fotografia jest latwa . Trudno jest z niej wyciagnac kase.
    Ale jesli ktos potrafi wyciagnac kase z fotografii , to w innych dziedzinach , gdzie obraca sie wiekszymi pieniedzmi pewnie wycignalby znacznie wiecej.

  6. #1366

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Strasznie filozofujecie. Gość powiedział to co pewnie znakomita większość osób pracujących na bezlustrach myśli w chwili obecnej o dslrach. Nie wchodząc w szczegóły powiedział jak jest i tyle.
    3xEos R | 16-35L 2.8 III | 16-35L 4 IS | 24 1.4 art |35L 1.4 II | 50 1.4 art | 50 2.5 MACRO | 85L 1.4 IS | 85 1.4 art | 135 1.8 art | 70-200L 2.8 IS II | 70-300L 4-5.6 | 6x430ex rt III |

  7. #1367
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    co w tym szczegolnego , ze ktos mowi co mysli?

    kazdy moze powiedziec co mysli.

    wszystko juz zostalo powiedziane dslr vs ml - jeden glos wiecej , mniej - jakie ma znaczenie.

    Ja przerwalem po 15 sekundach ze wzgldeu na paskudne znieksztalcenia postaci spowodowane mala odlegloscia filmowania i straszne gledzenie.
    Brzydki glos. Gosciu wyglada na filmie jak moje czteromiesieczne psy z nieproporcjonalnie duza glowa albo i lapami jesli je wysuna do przodu

    A tresc ?

    Jest dawno znana.
    Wszystko zostalo powiedziane.

    Nie analizuje nigdy jakosci obrazu na podstawie filmiku z YT - nie czuje sie targetem takich amatorskich produkcji.

  8. #1368

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Bechamot Zobacz posta
    co w tym szczegolnego , ze ktos mowi co mysli?

    kazdy moze powiedziec co mysli.

    wszystko juz zostalo powiedziane dslr vs ml - jeden glos wiecej , mniej - jakie ma znaczenie.

    Ja przerwalem po 15 sekundach ze wzgldeu na paskudne znieksztalcenia postaci spowodowane mala odlegloscia filmowania i straszne gledzenie.
    Brzydki glos. Gosciu wyglada na filmie jak moje czteromiesieczne psy z nieproporcjonalnie duza glowa albo i lapami jesli je wysuna do przodu

    A tresc ?

    Jest dawno znana.
    Wszystko zostalo powiedziane.

    Nie analizuje nigdy jakosci obrazu na podstawie filmiku z YT - nie czuje sie targetem takich amatorskich produkcji.
    Boże co za brednie. Nie widziałeś filmu... przepraszam - widziałeś 15 sekund, a masz na jego temat najwięcej do powiedzenia. Na dodatek nie wiesz o czym mówisz.
    Tak swoją drogą to wyłączenie filmu po kilku sekundach musisz uważać za jakąś wyjątkową ekstrawagancję i coś godnego podziwu skoro na ostatnich 2 stronach już 3 razy się tym chwaliłeś.
    Ostatnio edytowane przez technik8pl ; 24-01-2020 o 15:02
    3xEos R | 16-35L 2.8 III | 16-35L 4 IS | 24 1.4 art |35L 1.4 II | 50 1.4 art | 50 2.5 MACRO | 85L 1.4 IS | 85 1.4 art | 135 1.8 art | 70-200L 2.8 IS II | 70-300L 4-5.6 | 6x430ex rt III |

  9. #1369
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2012
    Posty
    2 512

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    a czego nie wiesz jeszcze o roznicach pomiedzy ML a dslr ?

    zadaj pytanie
    dostaniesz tutaj z pewnoscia odpowiedz.

  10. #1370
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez technik8pl Zobacz posta
    Strasznie filozofujecie. Gość powiedział to co pewnie znakomita większość osób pracujących na bezlustrach myśli w chwili obecnej o dslrach. Nie wchodząc w szczegóły powiedział jak jest i tyle.
    Dokładnie.

    Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

Strona 137 z 140 PierwszyPierwszy ... 3787127135136137138139 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •