Strona 10 z 140 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1398

Wątek: Sony A7III

  1. #91
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Ale ta punkcja dxo jest nie logiczna. Wg wykresów screen a73 jest lepsza od a7r3 w każdej kategorii, ale w punktacji generalnej jest już o 4 punkty gorsza. Bo ? Tylko logicznie poprosimy.

  2. #92
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Musisz tą swoją ocenę "uzgodnić" z tomfoot który jest innego zdania, pisze :
    96 punktów w DxO? To przecież porażka! Aparat na poziomie kamer sprzed kilku lat. Sony cofa się w rozwoju?
    Muszę, a dlaczego?
    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Za późno.
    Duża część mojego życia zawodowego dotyczyła tworzenia Specyfikacji testów, ich przeprowadzania i dopuszczenia do stosowania na podstawie wyników tych testów.
    Biorąc pod uwagę krucjatę którą tu prowadzisz to bym się głośno do tego nie przyznawał .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #93
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Tymczasem u kolegow za płotem w poście o r7m3 spokój.

    DxO to cyfry które nawet wbrew logice, można przestawiać.

  4. #94
    Początki nałogu Awatar merida
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    416

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Bardzo ciekawi mnie ta puszka, a tu tylko przekomarzanie się Chyba trzeba będzie się wybrać na targi do Łodzi i pomacać

  5. #95
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez merida Zobacz posta
    Bardzo ciekawi mnie ta puszka, a tu tylko przekomarzanie się Chyba trzeba będzie się wybrać na targi do Łodzi i pomacać
    Też bym chętnie pofocił. Z filmików na YT - bardzo fajnie działa af. Gdybym dziś zaczynał kupować sprzęt z wyższej półki najbardziej pod uwagę brałbym właśnie sony.

    W tej chwili już chyba nie chce inwestować sporych pieniędzy w zmianę systemu, ale nie mówię, że kiedyś nie zmienię zdania
    Ostatnio edytowane przez jinks ; 28-03-2018 o 14:00
    Miłego dnia
    moja www

  6. #96
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Też bym chętnie pofocił. Z filmików na YT - bardzo fajnie działa af. Gdybym dziś zaczynał kupować sprzęt z wyższej półki najbardziej pod uwagę brałbym właśnie sony.

    W tej chwili już chyba nie chce inwestować sporych pieniędzy w zmianę systemu, ale nie mówię, że kiedyś nie zmienię zdania
    Zmiana systemu/producenta to trudna decyzja, wiele uwarunkowań często sprzecznych.
    Mam to za sobą, jestem bardzo zadowolony.

    Na Twoim miejscu poczekałbym (teraz trochę) czym/jaki będzie bezlusterkowiec FF Canona.

    Canon jest w trudnej sytuacji, by poważnie zaistnieć na gwałtownie rozwijającym się rynku bezlusterkowców musi wypuścić body co najmniej klasy A7M3 (A7S3, A7R3, A9) w rozsądnej cenie co znacznie "osieroci" rynek lustrzanek Canona.
    A trzeba pamiętać że Nikon też jest "w grze"

    Myślę że kluczowym będzie jak istniejące obiektywy EF będą spisywały się w jakości technicznej zdjęć, AF i śledzeniu obiektu na całej matrycy oraz przy filmowaniu w tym nowym bezlusterkowcu FF Canona
    Jeśli trzeba będzie je wymieniać by móc korzystać z pełnego potencjału nowego body to jest to otwarta droga do rozważań zmiany systemu/producenta.

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 28-03-2018 o 15:57
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  7. #97
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 721

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Myślę że kluczowym będzie jak istniejące obiektywy EF będą spisywały się w jakości technicznej zdjęć, AF i śledzeniu obiektu na całej matrycy oraz przy filmowaniu w tym nowym bezlusterkowcu FF Canona
    Jeśli chodzi o to ostatnie (filmowanie) to mogę Cię uspokoić - spisują się znakomicie, a jak komuś mało to sobie może kupić dedykowane do filmowania - tańszą linię z stm i droższą C .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #98
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jeśli chodzi o to ostatnie (filmowanie) to mogę Cię uspokoić - spisują się znakomicie, a jak komuś mało to sobie może kupić dedykowane do filmowania - tańszą linię z stm i droższą C .
    DxO tego nie potwierdza, więc to nie może być prawda.

  9. #99
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Jeśli chodzi o to ostatnie (filmowanie) to mogę Cię uspokoić - spisują się znakomicie, a jak komuś mało to sobie może kupić dedykowane do filmowania - tańszą linię z stm i droższą C .
    Chodziło mi o śledzenie obiektów na całej matrycy przy filmowaniu.
    AF musi być pewny i szybki także przy skraju matrycy a to uwarunkowane jest zarówno kątem padania światła na skraju matrycy (konstrukcja "optyczna" obiektywu) jak "silnikiem" obiektywu

    W serii A7x (dla obiektywów systemowych) przy śledzeniu używany jest jednocześnie AF fazy i AF kontrastu ("doostrzanie")

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 28-03-2018 o 17:00
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  10. #100
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Canon jest w trudnej sytuacji, by poważnie zaistnieć na gwałtownie rozwijającym się rynku bezlusterkowców musi wypuścić body co najmniej klasy A7M3 (A7S3, A7R3, A9) w rozsądnej cenie co znacznie "osieroci" rynek lustrzanek Canona.
    A trzeba pamiętać że Nikon też jest "w grze"

    Myślę że kluczowym będzie jak istniejące obiektywy EF będą spisywały się w jakości technicznej zdjęć, AF i śledzeniu obiektu na całej matrycy oraz przy filmowaniu w tym nowym bezlusterkowcu FF Canona
    Jeśli trzeba będzie je wymieniać by móc korzystać z pełnego potencjału nowego body to jest to otwarta droga do rozważań zmiany systemu/producenta.

    jp
    Myślę, że Canon ma wszelkie technologie potrzebne do stworzenia zaawansowanego bezlusterkowca FF. Na razie spokojnie obserwują co się dzieje i pracują nad koncepcją tego systemu.
    Na chwilę obecną i w przyszłości myślę, że najwięcej ugrają jednak M50 lub nawet prostszymi bezlusterkowcami. Dosyć zaawansowany, nieduży, świetna jakość zdjęć, DPAF, sprawdzona marka i relatywnie NIEDROGI - możliwe, że tego typu aparatami znowu zdobędą większość rynku również w tym segmencie. Segment PRO zostawią dla dslr.
    Miłego dnia
    moja www

Strona 10 z 140 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •