Strona 125 z 140 PierwszyPierwszy ... 2575115123124125126127135 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 241 do 1 250 z 1398

Wątek: Sony A7III

  1. #1241
    Pełne uzależnienie Awatar becekpl
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wawa
    Posty
    4 277

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    bardzo dobre pytanie, myślę że taki sam %, jaki potrzebuje Porsche by dojechać do pracy w centrum
    oczywiście im więcej możliwości tym lepiej ale nawet przeglądając nasze forum, gdzie piszą ludzie np. z 5dmk4, którego nie ogarniają i nie są w stanie sami zrozumieć instrukcji obsługi, widać ze będzie to bardzo mały %
    Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
    Cham się uprze i mu daj. No skąd ja wezmę, jak nie mam!

  2. #1242
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Re: Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez becekpl Zobacz posta
    bardzo dobre pytanie, myślę że taki sam %, jaki potrzebuje Porsche by dojechać do pracy w centrum
    oczywiście im więcej możliwości tym lepiej ale nawet przeglądając nasze forum, gdzie piszą ludzie np. z 5dmk4, którego nie ogarniają i nie są w stanie sami zrozumieć instrukcji obsługi, widać ze będzie to bardzo mały %
    Coś w tym jest. Bo przykładowo po kiego grzyba szybki i celny EYE AF pejzażyście, który w odróżnieniu od portrecistów, streetowców i kotleciarzy w swojej karierze fotograficznej wykonał bodaj pięć portretów rodzinie przy f/8 ???(f/8 dlatego, aby wszyscy byli w GO). Nie mam ciśnienia na nowinki, ale doceniam ich realną potrzebę w przypadku fotografów używających ich na co dzień. Tzw. "jaranie" się tym, że u mnie owo EYE AF słabo działa i muszę koniecznie kupić puszkę, która ma najlepszy AF na rynku wyłącznie po to, aby w razie nagłej potrzeby ewentualnie z niego skorzystać to trochę przerost formy nad treścią Ale kto bogatemu zabroni używać wyłącznie 10% możliwości nowiuśkiego aparatu ? Klient nasz pan - powie sprzedawca aparatu w sklepie
    Ostatnio edytowane przez candar ; 05-05-2019 o 15:42
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  3. #1243
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Gdyby rozpowszechnić takie myślenie to większość firm technologicznych by upadła . Podstawa to sprzedawać marzenia i generować "konieczność" posiadania coraz to nowszych rozwiązań.....
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #1244
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2010
    Miasto
    TWOJA STARA
    Posty
    697

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    jako tych co w ten sposób "leczą" swoje rozczarowania/kompleksy.
    psychologia u Jana Pawlaka, mistrza tygrysów i różowych portek. polecam 2/10.
    Ostatnio edytowane przez p0m ; 05-05-2019 o 19:23
    ebe ebe

  5. #1245
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 206

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    W Japonii (w kwietniu) nowych lustrzanek praktycznie nie kupowano.
    Sony A7III na drugim miejscu sprzedaży za A6400, na liście jest EOS R i EOS RP

    Kupowano używki lustrzanek, z systemu Canona 6D i 5D4
    Na czele listy kupowanych używek jest A7II

    https://news.mapcamera.com/maptimes.php?itemid=32267

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 20-05-2019 o 07:51
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  6. #1246

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Dziwne, z tabelki wynika, że największą sprzedaż ma aparat z cechami, które w bezlustrach R i RP są główną przeszkodą (przynajmniej w wielu opiniach, które widnieją na tym forum) osiągnięcia "miszczostwa" fotosztuki - nie ma stabilizacji matrycy i nie jest FF.

  7. #1247
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    Miałem na myśli że fotograf dopasowuje aparat do się siebie kupując taki ,który dobrze mu się trzyma i obsługuje. Tak naprawdę zawsze znajdzie się jakieś ,ale ....

  8. #1248
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Re: Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Eryk1 Zobacz posta
    Miałem na myśli że fotograf dopasowuje aparat do się siebie kupując taki ,który dobrze mu się trzyma i obsługuje. Tak naprawdę zawsze znajdzie się jakieś ,ale ....
    No niestety tak nie jest Jakbym chciał kupić aparat fotograficzny, który "dobrze się trzyma i obsługuje" to od razu wybrałbym canona R. Ale z różnych względów (pisano o tym milion razy) wybrałem inne aspekty, które dla mnie osobiście są ważniejsze od tego, czy aparat "dobrze się trzyma i obsługuje". Opakowanie mnie nie interesuje - ważniejsza jest zawartość i już od dawna nie oceniam książek po okładkach
    Ostatnio edytowane przez candar ; 20-05-2019 o 10:30
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #1249
    Początki nałogu Awatar Eryk1
    Dołączył
    May 2018
    Miasto
    Birmingham UK
    Posty
    292

    Domyślnie Odp: Sony A7III

    I tak I nie :-)
    Wiele osób kupowało dla przykładu następna generacje 5d czy 7d jako drugą lub następna puszkę żeby guzikologia była taka sama. Znam też przypadek że znajomy kupił x2 Sony a7 III I sprzedał Nikona.
    Każdy ma inne preferencje.
    Mnie ciekawi jak będą się sprawowały a7 ,a9 po 14 latach eksploatacji. Mój Canon 5d classic dalej robi pozytywne wrażenie poza ekranem w którym od nowości było mało widać :-)

  10. #1250
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Re: Odp: Sony A7III

    Cytat Zamieszczone przez Eryk1 Zobacz posta
    I tak I nie :-)
    Wiele osób kupowało dla przykładu następna generacje 5d czy 7d jako drugą lub następna puszkę żeby guzikologia była taka sama. Znam też przypadek że znajomy kupił x2 Sony a7 III I sprzedał Nikona.
    Każdy ma inne preferencje.
    Uwierz na słowo, że 5D i 7D znam od podszewki

    Cytat Zamieszczone przez Eryk1 Zobacz posta
    Mnie ciekawi jak będą się sprawowały a7 ,a9 po 14 latach eksploatacji. Mój Canon 5d classic dalej robi pozytywne wrażenie poza ekranem w którym od nowości było mało widać :-)
    Wszystko zależy od tego, czy będą stały w gablocie za szybą, czy będą robić zdjęcia A o pozytywnych wizualnych wrażeniach zewnętrznego wyglądu aparatu pisałem już wcześniej
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

Strona 125 z 140 PierwszyPierwszy ... 2575115123124125126127135 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •