Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Canon 5D mark IV czy SONY A7rIII ? Zakup w Polskim sklepie.

  1. #11

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV czy SONY A7rIII ? Zakup w Polskim sklepie.

    I pewnie tak jest. Pytanie tylko jak Af będzie śmigał.

  2. #12

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV czy SONY A7rIII ? Zakup w Polskim sklepie.

    Juz jest oficjalnie,specyfikacja na papierze zajeb...

  3. #13
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV czy SONY A7rIII ? Zakup w Polskim sklepie.

    W sumie podobnej specyfikacji się spodziewaliśmy. Małym zaskoczeniem może być dual card slot.

    System szkieł A7 szybko się rozrasta, te kobyły "z przyspawanym adapterem" sporo namieszają. Mimo dużych rozmiarów, są ciekawe, bo mają dostosowany autofocus do bezlusterkowców. A ich jakość optyczna i jeszcze względnie akceptowalna cena sprawia, że rozpocznie się spory ruch w interesie FF od Sony.

  4. #14

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV czy SONY A7rIII ? Zakup w Polskim sklepie.

    Sam już czekam na to kiedy się pojawią bo zdecydowanie ciekawiej wygląda przyszłość systemu Sony

  5. #15
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV czy SONY A7rIII ? Zakup w Polskim sklepie.

    Cytat Zamieszczone przez WzW Zobacz posta
    W sumie podobnej specyfikacji się spodziewaliśmy. Małym zaskoczeniem może być dual card slot.

    System szkieł A7 szybko się rozrasta, te kobyły "z przyspawanym adapterem" sporo namieszają. Mimo dużych rozmiarów, są ciekawe, bo mają dostosowany autofocus do bezlusterkowców. A ich jakość optyczna i jeszcze względnie akceptowalna cena sprawia, że rozpocznie się spory ruch w interesie FF od Sony.
    A moim zdaniem żadnego wielkiego ruchu w interesie nie będzie. Nie ma żadnej wartości dodanej w bezlusterkowcach. Wszystko co już się dało dać dano, a największe bolączki się nie zmieniły na centymetr.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #16
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV czy SONY A7rIII ? Zakup w Polskim sklepie.

    @Kolekcjoner - wiesz kilka zalet mają nad lustrzankami, szczególnie brak problemu BF/FF. A to poważna sprawa. Uproszczona budowa to plus jeśli chodzi o niezawodność. A jeśli chodzi o minusy (pewnie głównie chodzi Ci o drogie szkła / przeciętną wydajność baterii) to to się powoli zmienia.

    Ja na razie nie skuszę się na bezlusterkowca, zamiast M5, M50, M60 (czy jak one się tam nazywają) wezmę lusztrzankę Canona, ale za parę lat......
    Ostatnio edytowane przez WzW ; 28-02-2018 o 15:35

  7. #17
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV czy SONY A7rIII ? Zakup w Polskim sklepie.

    Cytat Zamieszczone przez WzW Zobacz posta
    @Kolekcjoner - wiesz kilka zalet mają nad lustrzankami, szczególnie brak problemu BF/FF. A to poważna sprawa. Uproszczona budowa to plus jeśli chodzi o niezawodność. A jeśli chodzi o minusy (pewnie głównie chodzi Ci o drogie szkła / przeciętną wydajność baterii) to to się powoli zmienia.

    Ja na razie nie skuszę się na bezlusterkowca, zamiast M5, M50, M60 (czy jak one się tam nazywają) wezmę lusztrzankę Canona, ale za parę lat......
    Dla mnie jeszcze nadal kiepsko sprawujące się wizjery w ciemnicy. Poza tym ergonomicznie z 70-200 (moje ulubione szkło) nie ma szału. Próbowałem sił ostatnio z sony A7 w tearze - dla mnie to byłaby męczarnia jakbym musiał robić zdjęcia czymś takim na codzień.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #18

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV czy SONY A7rIII ? Zakup w Polskim sklepie.

    Ale jak nadal? Popatrz na nowe konstrukcje a nie na model sprzed 5 lat...

  9. #19
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV czy SONY A7rIII ? Zakup w Polskim sklepie.

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Ale jak nadal? Popatrz na nowe konstrukcje a nie na model sprzed 5 lat...
    Popatrzę. Natomiast nie bardzo rozumiem czemu mam wydać tyle kasy żeby mieć to co już mam .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #20
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Posty
    205

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV czy SONY A7rIII ? Zakup w Polskim sklepie.

    Jak mawiają: "tanio to już było, teraz będzie tylko drożej".

    No cóż nie da się ukryć, że bezlusterkowce, czyli takie "b. nowoczesne aparaty" to wielka okazja dla producentów żeby zedrzeć z klientów kasę. Kasę od nowości i "nowoczesnych" technologii.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •