Zobacz wyniki ankiety: ZADANIA TEMATYCZNE nr. 2 -GŁOSOWANIE

Głosujących
36. Nie możesz głosować w tej sondzie
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53

Wątek: Zadania tematyczne No. 2 - GŁOSOWANIE

  1. #31
    Bywalec Awatar Czarna_Offca
    Dołączył
    Jan 2018
    Miasto
    Siedmiogórogród
    Wiek
    36
    Posty
    167

    Domyślnie Odp: Zadania tematyczne No. 2 - GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Dziękuję za głosy i gratulacje. Dopiero dzisiaj, bo ostatnie dni nie miałem dostępu do forum.
    no właśnie costu cicho było

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 998

    Domyślnie Odp: Zadania tematyczne No. 2 - GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Czarna_Offca Zobacz posta

    chętnie poznam argumenty
    Proszę. Bawiłem się w takie konkursy na różnych forach i tam pracę należało wykonać w trakcie trwania edycji. Nawet exif był sprawdzany i na tej podstawie można było zdyskwalifikować pracę. . Wyciąganie fot z szuflady = "zobaczcie jaką zaje... fotę zrobiłem 10 lat temu". I być może nawet tę fotę uda się lepiej lub gorzej dopasować do tematyki konkursu. Odwrotna sytuacja - ogłoszenie tematu i wykonanie pracy w trakcie trwania konkursu wymaga kreatywności. Odrywamy d[u]p[y] od foteli, oczy od monitorów i robimy zdjęcie. W obecnej wersji konkursu można w nim wziąć udział nie biorąc nawet aparatu do reki.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  3. #33
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: Zadania tematyczne No. 2 - GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Odrywamy d[u]p[y] od foteli, oczy od monitorów i robimy zdjęcie. W obecnej wersji konkursu można w nim wziąć udział nie biorąc nawet aparatu do reki.
    Muszę przyznać Ci rację.

  4. #34
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Zadania tematyczne No. 2 - GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Eberloth Zobacz posta
    Proszę. Bawiłem się w takie konkursy na różnych forach i tam pracę należało wykonać w trakcie trwania edycji. Nawet exif był sprawdzany i na tej podstawie można było zdyskwalifikować pracę. . Wyciąganie fot z szuflady = "zobaczcie jaką zaje... fotę zrobiłem 10 lat temu". I być może nawet tę fotę uda się lepiej lub gorzej dopasować do tematyki konkursu. Odwrotna sytuacja - ogłoszenie tematu i wykonanie pracy w trakcie trwania konkursu wymaga kreatywności. Odrywamy d[u]p[y] od foteli, oczy od monitorów i robimy zdjęcie. W obecnej wersji konkursu można w nim wziąć udział nie biorąc nawet aparatu do reki.
    Taka zabawa faktycznie byłaby ciekawsza, sam kiedyś brałem udział w battle cage'ach gdzie zdjęcia trzeba było robić nowe i choć nigdy nawet nie zbliżyłem się do czołowych miejsc, to i tak się dobrze bawiłem. Są dwa ale:
    1. jeśli celem jest rozruszanie forum to szybciej się rozrusza przy obecnych zasadach
    2. inny dobór tematów musi być nieco inny, temat z morzem bardzo ogranicza liczbę użytkowników, którzy wezmą udział, głównie do tych co mieszkają nad morzem.

  5. #35
    Bywalec Awatar Czarna_Offca
    Dołączył
    Jan 2018
    Miasto
    Siedmiogórogród
    Wiek
    36
    Posty
    167

    Domyślnie Odp: Zadania tematyczne No. 2 - GŁOSOWANIE

    a co z tymi, którzy nie mogą wziąć aparatu w łapki i zrobić foty pod temat? Bo np brak czasu (praca, rodzina). To mamy ich wykluczyć nie dając szansy wzięcia udziału? Szufladę dopuściłam z myślą o takich ludziach

    --- Kolejny post ---

    każdy temat ogranicza część osób. Nawet te najprostsze

    --- Kolejny post ---

    dla ułatwienia interpretacja jest dowolna

  6. #36
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 998

    Domyślnie Odp: Zadania tematyczne No. 2 - GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Czarna_Offca Zobacz posta
    a co z tymi, którzy nie mogą wziąć aparatu w łapki i zrobić foty pod temat? Bo np brak czasu (praca, rodzina). To mamy ich wykluczyć nie dając szansy wzięcia udziału
    Ja nie miałem czasu na olimpiadę. Nie pojechałem, ale napisałem organizatorom, że 5 lat temu skoczyłem dalej, pobiegłem szybciej itp. niż tegoroczni zwycięzcy. I cisza. Nie dali mi medalu
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  7. #37
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 251

    Domyślnie Odp: Zadania tematyczne No. 2 - GŁOSOWANIE

    No jest taki konkurs Battle Cage - co za problem dla ambitnie aktywnych olimpijczyków coś tam zrobić. Ostatnie zdjęcie olimpijskie z 2014 roku... Mamy 2018 - olimpiada co 4 lata?

    Mogą być chyba dwa konkursy: dla ambitnych olimpijczyków raz na 4 lata i dla leniwych szufladowców przyklejonych do krzeseł co tydzień. Niech się same obronią, na przykład jeśli nikt nie zamieści zdjęcia przez 4 kolejne cykle to kasujemy dział. Szufladowcom dajemy 4 tygodnie, aktywnym olimpijczykom 16 lat na reakcję.
    Ciekawe, kto wygra?

  8. #38
    Bywalec Awatar Czarna_Offca
    Dołączył
    Jan 2018
    Miasto
    Siedmiogórogród
    Wiek
    36
    Posty
    167

    Domyślnie Odp: Zadania tematyczne No. 2 - GŁOSOWANIE

    to skoro tak chętni jesteście to może też znajdzie się ktoś chętny aby prowadzić te zabawy?????

  9. #39
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 998

    Domyślnie Odp: Zadania tematyczne No. 2 - GŁOSOWANIE

    Cytat Zamieszczone przez Czarna_Offca Zobacz posta
    to skoro tak chętni jesteście to może też znajdzie się ktoś chętny aby prowadzić te zabawy?????
    Takimi wypowiedziami tworzysz wspaniały klimat dla wymiany myśli wokół zmian na forum i zachęcasz użytkowników do dyskusji.

    P.S. Ja nie poprowadzę.
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  10. #40
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Zadania tematyczne No. 2 - GŁOSOWANIE

    Oj... Mam tak duże zaległości w obróbce, że zdecydowanie nie mam czasu na robienie nowych zdjęć

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •