Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 62

Wątek: Nowa zabawa - dyskusja

  1. #21
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Nowa zabawa - dyskusja

    Jak wkleisz to będzie znany autor. Prowadząca zamieni nicki na cyferki i nie będziecie wiedzieli na kogo głosujecie. Ma być anonimowo, zero kumoterstwa, TWA, sugerowanie się dorobkiem usera na forum itp.
    Lepiej niech ta zabawa (jej regulamin) będzie blisko tej zabawy na 3 fora. Wtedy się pojawią zdjęcia, które tu nie były dodawane bo wpłynęły z innych forów.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 30-01-2018 o 16:30
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  2. #22
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Nowa zabawa - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    ... Prowadząca zamieni nicki na cyferki i nie będziecie wiedzieli na kogo głosujecie. Ma być anonimowo, zero kumoterstwa, TWA, sugerowanie się dorobkiem usera na forum itp.
    ...
    Przyznaję bez bicia, że mam sklerozę i nie pamiętam dokładnie regulaminu, ale chyba brakuje tam wpisu, że praca nie powinna być wcześniej publikowana na forum.

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 254

    Domyślnie Odp: Nowa zabawa - dyskusja

    Kiedyś już była podobna zabawa, nie pamiętam jak się nazywała, ale polegała na tym, że ktoś wymyślał "głupi" temat i wrzucało się zdjęcia przez mejla. Pamiętam, że uczestniczyłem w rozgrywce o nazwie "Nic" - na zdjęciu miało być nic.

    Mnie do większych wypowiedzi zniechęca częsty brak jakiejkolwiek chęci pytających do samodzielnej nauki. Sześćset sześćdziesiąte szóste pytanie o problem, który można opanować, gdy przeczyta się co to jest przysłona i foch po niewinnym RTFM.

    I inny przykład.
    Kiedyś jakaś Koleżanka zapytała, jak wyglądają wasze/nasze zdjęcia przed i po obróbce. I nawet fajna zabawa była, z której można było się czegoś nauczyć, aż zjawiło się dwóch wszechwiedzących, którzy zaczęli sobie udowadniać wyższość slajdu nad zdjęciem cyfrowym i odwrotnie - jeden z nich to był słynny Betelgeze, czy jakoś tak. Szkoda, że wszyscy moderatory mieli ich kłótnię w d u p i e (pewnie cieszyli się, że forum jest aktywne, haha), bo tamci dwaj debile zabili fajnie zapowiadający się wątek. Tak trochę marudzę, bo mi się podobał.

    A w GTJ/CTJ też w zasadzie uczestniczy trzech na krzyż stałych zgadywaczy i zwycięzcy też często są z łapanki.

    Cywilizacja chyli się... szkoda.

  4. #24
    Bywalec Awatar Czarna_Offca
    Dołączył
    Jan 2018
    Miasto
    Siedmiogórogród
    Wiek
    36
    Posty
    167

    Domyślnie Odp: Nowa zabawa - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Przyznaję bez bicia, że mam sklerozę i nie pamiętam dokładnie regulaminu, ale chyba brakuje tam wpisu, że praca nie powinna być wcześniej publikowana na forum.
    pomyśli się nad takim zapisem w regulaminie

    --- Kolejny post ---

    co do mojego awatarka to hm... mogę zmienić na inny

    Jak tam Wasze pasje? Szykują się na offczą skrzyneczkę?

    --- Kolejny post ---
    @fret jaką???

  5. #25
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Nowa zabawa - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Czarna_Offca Zobacz posta
    ...
    fret jaką???
    Wczoraj odkryłaś i już nie pamiętasz??? Kobiety nigdy nie przestaną mnie zadziwiać...

  6. #26
    Bywalec Awatar Czarna_Offca
    Dołączył
    Jan 2018
    Miasto
    Siedmiogórogród
    Wiek
    36
    Posty
    167

    Domyślnie Odp: Nowa zabawa - dyskusja

    mnie też hahahahah

  7. #27
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Nowa zabawa - dyskusja

    To i ja sie odezwę. Fajnie byłoby uratować to forum ale sadze ze jest to tylko zastrzyk wzmacniający i moze pomoc na chwilkę.

  8. #28
    Bywalec Awatar Czarna_Offca
    Dołączył
    Jan 2018
    Miasto
    Siedmiogórogród
    Wiek
    36
    Posty
    167

    Domyślnie Odp: Nowa zabawa - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez xxkomarxx Zobacz posta
    To i ja sie odezwę. Fajnie byłoby uratować to forum ale sadze ze jest to tylko zastrzyk wzmacniający i moze pomoc na chwilkę.
    to czas pokaże Mam nadzieję, że zastrzyk będzie na jak najdłużej I że sporo prac pojawi się na skrzynce

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Nowa zabawa - dyskusja

    Podziwiam Twoj zapal. Tak jak tu kiedys rozmawialem z kolega, fb zabil bardzo duzo for internetowych. Coraz wiecej dzieciakow zadaje durne pytania bo szkoda 5 minut by poszukać. Tak czy inaczej nic dobrego sie nie dzieje. Choroba czasow

  10. #30
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Nowa zabawa - dyskusja

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    ...
    Kiedyś jakaś Koleżanka zapytała, jak wyglądają wasze/nasze zdjęcia przed i po obróbce ...
    Fajny pomysł, niby podobny do popRAWki (nazwa z Olka), ale w popRAWce brakuje mi dyskusji. Gdyby tak na biężąco obrabiać i wrzucać do wątku, to fajne obrazki mogłyby powstać

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •