Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Wątek: [3StepsAhead] Moje 3 grosze

  1. #21
    Coś już napisał Awatar 3SA
    Dołączył
    May 2006
    Wiek
    47
    Posty
    64

    Domyślnie

    Witajcie,

    Przepraszam wszystkich komentujących, ale z powodu usunięcia zdjęć z serwera byłem zmuszony usunąć "zdrapki" z moich postów.

    Następnie proszę o uwagi, spostrzeżenia i oceny poniższych 3 portretów (350D+Pentacon 1.8/50):

    13.

    14.

    15.

  2. #22
    Uzależniony Awatar esteper
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Vava
    Wiek
    36
    Posty
    635

    Domyślnie

    2, 4, 5, 6 - rewelacja;
    2 - świetnie uchwycone
    4, 5, 6, - super klimatyczne zdjęcia
    15 - tonacja taka delikatna bardzo mi tu pasuje no i ta GO

    Reszta jakoś tak mi osobiście średnio
    5DmkII + C50/1.4 + C85/1.8 + 2,5kg jabłek w wersji PRO

    "ADMINISTRACJO ! ZAPOBIEGAJ I LECZ SIĘ RUTYNOWO. DOBRO ADMINISTRACJI, GWARANTEM DOBRA OGÓŁU"

  3. #23

    Domyślnie

    Mi w zasadzie wszystkie wchodzą gładko bez czkawki Dobre foty i tyle.

  4. #24
    Coś już napisał Awatar 3SA
    Dołączył
    May 2006
    Wiek
    47
    Posty
    64

    Domyślnie

    OK, to wrzucę jeszcze pod ocenę kilka streetowych. Dajcie znać co nie tak:

    16.

    17.

    18.

    19.

    20.

    21.

  5. #25
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    36
    Posty
    136

    Domyślnie

    Co do streetowych, to niestety, ale nie podobaja mi sie..
    Zaczne od tego, ze wg mnie street powinien byc robiony szerokim katem, mniejszym niz 50 mm.
    16- ciekawa sytuacja, szkoda, ze dziewczynka ma uciete nogi. No i ta splaszczona perspektywa spowodowana tymi 7x mm po cropie
    17- sytuacja znow, moze byc dwie dziewczyny rozmawiaja, facet sie im przyglada, jedna sie smieje. Tylko czemu taki ciasny kadr i 200 mm ?
    18- ida sobie 3 osoby plecami do Ciebie, a z boku pakuje Ci sie w kadr znak Parkingu. Co w tym ciekawego?
    19- szczerze mowiac, to nie wiem jak mam to zinterpretowac. Kobieta ubrana vs. kobieta rozebrana?
    20- piles (cole) nie prowadz. O co tu chodzi? Po co ta Cola w kadrze i co ciekawego robia te dziewczyny?
    21- znow nie rozumiem. O czym mowi to zdjecie? Centralna kompozycja - ok przy dynamicznych ujeciach nie ma czasu na kadrowanie.

    Przepraszam, ze tak ostro, ale moze wyciagniesz z tego jakies wnioski i pomoze Ci to robic lepsze zdjecia.

    Pozdrawiam

  6. #26
    Coś już napisał Awatar 3SA
    Dołączył
    May 2006
    Wiek
    47
    Posty
    64

    Domyślnie

    Elandril, właśnie na to liczyłem. Dzięki. Pisanie co jest fajne jest ok, ale jak czasami ktoś przyłoi po dupsku to się łatwiej opamiętać. Kiepskie są prace, które trzeba tłumaczyć. Napiszę tylko, że w zdjęciu 18 i 19 to gra liczb (P3 jak "3 panów" czy "3 persons") a na 19 dodatkowo widziałem 2 skrajności: roznegliżowaną panią na czerowo i panią spacerującą szarą ulicą, być może pochyloną nad codziennymi sprawami.

    Dodam, że streetem interesuję się od niedawna i próbuję uchwycić sedno takich prac. Masz rację z szerokim kątem, mam zamiar zakupić jasną 24mm lub 17-40/4L, zobaczymy na co fundusze pozwolą. Lubię zdjęcia pokazujące życie i ludzi w ich "naturalnym środowisku".

    Dzięki i pozdro.

    Ktoś jeszcze chce mi przylać? No dalej!

  7. #27
    Bywalec
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    36
    Posty
    136

    Domyślnie

    Co do 18: faktycznie. Wystarczylby tytul: 3 persons i juz wiadomo o co chodzi
    Zycze udanych prob. Street foto to wymagajaca dyscyplina. Ciagle sie proboje jej nauczyc i za cholere mi nie wychodzi
    Co do krytyki, taka tez lubie. Niszczy to radosc ze zdjecia, ale bez tego ciezko sie nauczyc.
    Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze mocny kopniak pomaga

    Pozdrowienie i powodzenia

  8. #28
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    27

    Domyślnie

    dla mnie koncertowe najciekawsze (ale to pewnie z racji zaineteresowań, a poza tym to cholernie niepopularny gatunek i rzadko można zobaczyc coś ciekawego - zapraszam do swojej galerii - tez ma parę koncertowek). Kto grał?
    1Ds III | 20D+BGE2 | 30+BP300 | 17-40/4L | 35/1,4L | 85/1,8 | 135/2L | 580EX II | Lowepro ROVER AWII, SR D300AW

  9. #29
    Coś już napisał Awatar 3SA
    Dołączył
    May 2006
    Wiek
    47
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maksymiuk Zobacz posta
    dla mnie koncertowe najciekawsze (ale to pewnie z racji zaineteresowań, a poza tym to cholernie niepopularny gatunek i rzadko można zobaczyc coś ciekawego - zapraszam do swojej galerii - tez ma parę koncertowek). Kto grał?
    dzięki, zerknę. grał frontside.

    sample koncertowe:



    a więcej moich koncertówek na blogu: www.3stepsahead.blogspot.com

    pozdro
    Ostatnio edytowane przez 3SA ; 14-06-2007 o 22:54

  10. #30
    Coś już napisał Awatar 3SA
    Dołączył
    May 2006
    Wiek
    47
    Posty
    64

    Domyślnie Kolejna dawka szalonej muzyki

    Dawno nie czułem bata więc postanowiłem się podłożyć

    Dajcie znać co sądzicie o tego typu szalonych koncertówkach:

    #22 Converge, W-wa / 350D+zenitar (full manual)+430Ex

    #23 Converge, W-wa / 350D+zenitar (full manual)+430Ex

    #24 Converge, W-wa / 350D+zenitar (full manual)+430Ex

    #25 Converge, W-wa / 350D+zenitar (full manual)+430Ex

    Przyznaję bez bicia, że zdaję sobie sprawę z jakości optycznej sprzętu, który akurat wtedy używałem, nie jest najlepszy, ale chciałbym wiedzieć ile z tego udało mi się wyskubać.

    Zapraszam do "biczowania"! pzdr
    Ostatnio edytowane przez 3SA ; 13-08-2008 o 21:49 Powód: zapomniałem sobie
    ...

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •