Zobacz wyniki ankiety: Które zdjęcie sie najbardziej podoba - RAW 2

Głosujących
29. Nie możesz głosować w tej sondzie
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 2, plik z Canona

  1. #11
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 2, plik z Canona

    Cytat Zamieszczone przez koraf Zobacz posta
    akustyk szczerze współczuję , od razu widać na czym ludzie oglądają zdjęcia.
    nie no... ja nie mam uwag, Jacek_Z dostal ode mnie paczke RAW-ow z gatunku "trzeba powalczyc, zeby cos wyciagnac" i sam wybral ujecie. a co kto z tym zrobi to juz w gestii bioracych udzial w zabawie.

    sobie tylko zartuje, ze zdjecia powyzej wygladaja inaczej niz ja sam to wywolywalem lat temu prawie 10...
    www albo tez flickr

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    49
    Posty
    454

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 2, plik z Canona

    10 lat temu walczyłeś za pomocą CS3 więc szału nie było

  3. #13
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 998

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 2, plik z Canona

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    nie no... ja nie mam uwag, Jacek_Z dostal ode mnie paczke RAW-ow z gatunku "trzeba powalczyc, zeby cos wyciagnac" i sam wybral ujecie. a co kto z tym zrobi to juz w gestii bioracych udzial w zabawie.

    sobie tylko zartuje, ze zdjecia powyzej wygladaja inaczej niz ja sam to wywolywalem lat temu prawie 10...
    Pokaż proszę jaką wizję miał autor zdjęcia. Tak z czystej pustej kobiecej ciekawości
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar koraf
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Legnica
    Posty
    1 749

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 2, plik z Canona

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    nie no... ja nie mam uwag, Jacek_Z dostal ode mnie paczke RAW-ow z gatunku "trzeba powalczyc, zeby cos wyciagnac" i sam wybral ujecie. a co kto z tym zrobi to juz w gestii bioracych udzial w zabawie.

    sobie tylko zartuje, ze zdjecia powyzej wygladaja inaczej niz ja sam to wywolywalem lat temu prawie 10...
    Bardzo miłe to z Twojej strony i bardzo łagodne podejście po tym co tam jako art widziałem .

  5. #15
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 2, plik z Canona

    Ja myślę, że to ciekawe jak inni widzą ten sam kadr. Po to w sumie są RAWki.
    Ciekaw jestem czy akustyk znalazł tu wersję lepszą od swojej własnej?
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  6. #16
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 2, plik z Canona

    Ankieta zamknięta.
    Na wszystkich trzech forach (poprzednio każe forum wybrało inne zdjęcie) wygrało to samo zdjęcie - nr 1, autor przeróbki - a123 (użytkownik z forum olympusclub) któremu tym samym składam gratulacje

    Tabela z głosami pojawi się chyba jutro, dziś o 14.00 wystartujemy z częścią trzecią, dajemy plik NEF.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  7. #17
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 2, plik z Canona

    Trzecia część http://www.canon-board.info/konkursy...-cyklu-107138/
    wystartowaliśmy
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  8. #18
    Bywalec
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    109

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 2, plik z Canona

    Fajnie byłoby aby autor zdjęcia wskazał to które jego zdaniem zostało najlepiej obrobione. Generalnie w większości przypadków obróbka, katastrofa. Te niebieskie łódki które zwykle są białe to nie wiem, wynik pracy na przedziwnych oraz nieskalibrowanych monitorach ? Druga sprawa, większość nawet nie wyprostowała zdjęcia to co tu mówić o chociaż zbliżonej do poprawnej kolorystyki... Poza tym, moim zdaniem dobrze byłoby wprowadzić warunek że zdjęcie kolorowe po obróbce powinno zostać kolorowe.
    Ostatnio edytowane przez af-p ; 31-12-2017 o 04:50

  9. #19
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 599

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 2, plik z Canona

    akustyk, może skomentujesz
    dopisałem nicki przy numerkach w ankiecie
    Siedzę sobie i słupki liczę. W Sylwestra.

    Wygrał na trzech forach a123 z forum olympusa, gratulacje
    drugie miejsce zajęli ex - equo valyave oraz af-p obaj z canon-board - oczywiście gratulacje także dla nich
    potem trzech nikoniarzy - pako, madebyzosiek i black70
    komplet miejsc i punktów na trzech forach drugiej edycji jest tutaj:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lista_2_cr2.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	399,9 KB
ID:	312

    Natomiast po dwóch zabawach łączna punktacja wygląda jak niżej.
    Mamy łącznie klasyfikowanych 57 uczestników, to już coś.
    Powody największe do picia szampana ma .... Andtor2

    To zestawienie alfabetyczne:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lista_12_wg_alfabetu.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	759,1 KB
ID:	313

    Tu to samo zestawienie, ale posegregowane wg miejsca zajmowanego po dwóch etapach:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lista_12_wg_miejsc.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	761,8 KB
ID:	314

    pierwszy jest Andtor2 z olympusclubu - 489 pkt
    drugi black70 z nikoniarzy - 472 pkt
    trzeci adlatus z canon-board - 463 pkt
    itd itd

    Ważne było jednak wziąć udział w obydwu zabawach, bo inaczej nie uda się odrobić strat.
    Bój będzie zacięty, bo jest gęsto z punktami. Ale zwycięzcą całego cyklu jak sądzę zostanie ktoś z obecnej pierwszej dziesiątki.

    Spieszyłem się by to Wam podać przed północą.
    A teraz idę sie upić

    Szczęśliwego Nowego Roku
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  10. #20
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 944

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 2, plik z Canona

    Cytat Zamieszczone przez af-p Zobacz posta
    Fajnie byłoby aby autor zdjęcia wskazał to które jego zdaniem zostało najlepiej obrobione.
    chyba wolalbym nie, bo to jest konkurs forumowy, majacy wylonic ulubienca uzytkownikow. ja tylko bylem dawca RAW-a...

    moja wlasna konwersja jest bliska wygladu zdjec 4 i 31. to byly jakies tam proste suwaczki ACR (moze juz LR podowczas). wsrod proponowanych w tym watku wersji sa tez takie, ktore mi sie bardziej podobaja, nawet jesli obejmuja lokalne manipulacje, ktorych sam nie zrobilbym.
    Ostatnio edytowane przez akustyk ; 02-01-2018 o 11:41
    www albo tez flickr

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •