Strona 14 z 28 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 271

Wątek: Czy nadchodzi zmierzch lustrzanek ?

  1. #131

    Domyślnie Odp: Czy nadchodzi zmierzch lustrzanek ?

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    To ja podjąłem jeszcze trudniejszą decyzję i codzienny zestaw zredukowałem do telefonu . No i też jestem bardzo zadowolony
    Tak też można. Jest jednak jedna różnica. Bezlustro zapewnia (ogólnie rzecz biorąc) tą samą jakość co dslr. Telefon zapewnia inną ;-)

  2. #132
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    45
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: Czy nadchodzi zmierzch lustrzanek ?

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Tak też można. Jest jednak jedna różnica. Bezlustro zapewnia (ogólnie rzecz biorąc) tą samą jakość co dslr. Telefon zapewnia inną ;-)
    Szczególnie po dwóch latach ocierania się o wnętrze kieszeni, regularnym kontakcie z kluczami/zapalniczką czy (w przypadku kobiet i "współczesnych mężczyzn" ) różnoraką zawartością torebki.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  3. #133
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie Odp: Czy nadchodzi zmierzch lustrzanek ?

    No i gdzie ten zmierzch bo chciałbym sobie kupić jakieś fajne body Canona. Z tych co będą je wyprzedawać

  4. #134
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    892

    Domyślnie Odp: Czy nadchodzi zmierzch lustrzanek ?

    Na to samo czekam :P

  5. #135
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 490

    Domyślnie Odp: Czy nadchodzi zmierzch lustrzanek ?

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    No i gdzie ten zmierzch bo chciałbym sobie kupić jakieś fajne body Canona.
    Zmierzch nie oznacza pojawienia się fajnych lustrzanek. Dla mnie zmierzch lustrzanek to wypuszczenie 6DII. To wyraźna deklaracja Canona w segmencie amatorskim FF.
    Wobec takiej deklaracji czekam na bezlusterkowca FF od naszej ukochanej firmy.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, RF 70-200/4L, RF100-500L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  6. #136
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 837

    Domyślnie Odp: Czy nadchodzi zmierzch lustrzanek ?

    Cytat Zamieszczone przez marfot Zobacz posta
    Dla mnie zmierzch lustrzanek to wypuszczenie 6DII.
    W zasadzie to nawet się z tobą zgadzam. Do tego stopnia, że dwa dni temu zakupiłem nowe 6D (bez mark II).

  7. #137

    Domyślnie Odp: Czy nadchodzi zmierzch lustrzanek ?

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    No i gdzie ten zmierzch bo chciałbym sobie kupić jakieś fajne body Canona. Z tych co będą je wyprzedawać
    A czy ktoś mówił Ci, że o zmierzchu będzie taniej? Ja nie słyszałem....

  8. #138
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Czy nadchodzi zmierzch lustrzanek ?

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Tak też można. Jest jednak jedna różnica. Bezlustro zapewnia (ogólnie rzecz biorąc) tą samą jakość co dslr. Telefon zapewnia inną ;-)
    Zgoda. Czy zawsze potrzebna jest jakość jak z dslr? Tak w uproszczeniu i moim subiektywnym zdaniem: jeśli zdjęcie ma mieć tylko wartość informacyjną/pamiątkową, to jakość smartfona zupełnie mi wystarcza. Jeśli ma mieć walor "artystyczny", to już nie wystarcza. Zawsze wolę mieć oryginał wysokiej jakości, nawet jeśli pomysł na obróbkę mam taki, że smartfon by wystarczył.

  9. #139
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 455

    Domyślnie Odp: Czy nadchodzi zmierzch lustrzanek ?

    Się dziwicie jak canon wypuści bezlustro z matrycą 12ev bandingiem i nowym bagnetem

  10. #140

    Domyślnie Odp: Czy nadchodzi zmierzch lustrzanek ?

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Zgoda. Czy zawsze potrzebna jest jakość jak z dslr? Tak w uproszczeniu i moim subiektywnym zdaniem: jeśli zdjęcie ma mieć tylko wartość informacyjną/pamiątkową, to jakość smartfona zupełnie mi wystarcza. Jeśli ma mieć walor "artystyczny", to już nie wystarcza. Zawsze wolę mieć oryginał wysokiej jakości, nawet jeśli pomysł na obróbkę mam taki, że smartfon by wystarczył.
    Hmmm chodziło o to że dsl/mirroless to są sprzęty używane zamiennie a smartfon to dodatkowy gadżet niezależny od posiadania sprzętu z lustrem czy też bez. Niektórzy noszą dslr, kompakt i telefon i wszystkim robia zdjęcia - jeśli tego potrzebują to dlaczego nie? ;-)
    KAWAŁEK MOJEGO ŚWIATA - http://bodak.manifo.com

Strona 14 z 28 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •