Zobacz wyniki ankiety: Które zdjęcie sie najbardziej podoba - RAW 1

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
Ankieta wielokrotnego wyboru
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

Widok wątkowy

  1. #1
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 601

    Red face Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

    Zbieraliśmy, zbieraliśmy aż uzbieraliśmy 41 zdjęć. Na Olympusclubie konkurs ma długą tradycję, spodziewałem się, że z CB będzie mało. A tu niespodzianka - z OC nadesłano 14 zdjęć a z CB tylko o trzy mniej - 11. Nikoniarze - 16.

    Proszę głosować na maksymalnie 8 zdjęć, głosowanie potrwa 5 dni, do 13.12 godz. 22.00

    W przypadku remisu nastąpi trzydniowa dogrywka.
    Nr zdjęcia jest nad zdjęciem. Nad zdj. 1 jest do pobrania paczka zdjęć (tak wygodniej się je przegląda).
    Tu mamy regulamin http://www.canon-board.info/konkursy...raw-ka-107015/
    Przypominam, że głosowanie odbywa się na trzech forach, czyli olympusclub, canon-board, nikoniarze.pl. Na każdym z forów zaprezentowany jest taki sam zestaw prac. Zwycięzcą będzie ten kto dostanie najwięcej głosów, ale na 3 forach. Ja zsumuję głosy, zrobię tabelkę.
    Zwycięzca cyklu, czyli w sytuacji gdy będą RAWy z olków, z canona i z nikona otrzyma kalendarz 2018 - ten nasz. Skoro jest okazja to powiem, że jest oj już od paru dni dostępny w sklepie cyfrowe https://www.cyfrowe.pl/gadzety-foto/...-2018-rok.html

    Jestem ciekaw jakie zdjęcie się najbardziej podoba autorowi - jeszcze raz podziękowania dla Andrzeja z Olympusclubu (nick apz). Po skończonym głosowaniu można komentować prace.
    Jeśli chcecie by wasz RAW obrabiano to proszę o kontakt na PW. Mam kilka CR2, ale z dość starego modelu Canona.

    Pełne obrazki są w paczce nad zdj. nr 1, a te wystawiane w poście mają charakter poglądowy (są nieco bardziej skompresowane).



    Paczka 41 prac, spakowane zip

    1.

    2.

    3.
    USUNIĘTE - rozmiar zdjęcia mniej niż 50%.
    Proszę na to zdjęcie nie głosować.
    W paczce zdjęć ono nadal jest.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.
    Ostatnio edytowane przez administrator ; 14-12-2017 o 02:15
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •