Zobacz wyniki ankiety: Które zdjęcie sie najbardziej podoba - RAW 1

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

  1. #11
    Uzależniony Awatar tryton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    557

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

    A jak jestem też zarejestrowany na Nikonach to mogę tam też zagłosować drugi raz lub wstawić zdjęcie w innej wersji? Pytam z ciekawości bo nie mam zamiaru tego robić i tak Może gdzieś to jest zapisane a mi umknęło...
    Tryton
    --------------------------------------------------------------
    5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

  2. #12
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

    He...he - raczej tylko raz, skoro jest to wspólna zabawa na trzech forach

    Głosowałem tylko na jednym forum.

  3. #13
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 598

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

    Zapadła decyzja, że dyskwalifikujemy także zdjęcia 18 i 23, ze względu na usunięcie chmury. Proszę na nie nie głosować.

    Jest problem, że albo w trakcie zabaw będziemy wykluczali zdjęcia, albo damy sobie dobę od momentu zamknięcia zbiórki do momentu wystawienia zweryfikowanych zdjęć. Jestem za tą opcją.

    Poinformuję o zmianach regulaminowych przed kolejną wrzutką rawa - z canona.

    Cytat Zamieszczone przez tryton Zobacz posta
    A jak jestem też zarejestrowany na Nikonach to mogę tam też zagłosować drugi raz lub wstawić zdjęcie w innej wersji? Pytam z ciekawości bo nie mam zamiaru tego robić i tak Może gdzieś to jest zapisane a mi umknęło...
    Nie jest to zapisane. Z powodów praktycznych - tzn ograniczonej możliwości weryfikacji tego, czy ktoś to zrobił. Możemy tylko liczyć na uczciwość, że ktoś nie będzie działał pod kilkoma nickami na trzech forach. Osobiście uważam, że głosować można, jeśli się było na trzech forach i się nie głosuje na swoją pracę, ale wystawianie swoich prac na kilku forach - nie, to grubsza nieuczciwość.

    Cytat Zamieszczone przez fristajlor Zobacz posta
    Fajnie jakby organizatorzy ustosunkowali się czy w kolejnej edycji też będzie można wymazywać elementy zdjęcia oraz które inne zasady z regulaminu nie muszą być przestrzegane - sam też chętnie bym się pozbył chmurki...
    Nie mam nic przeciwko temu, by można było wymazywać elementy, niech tylko każdy będzie mógł z tego korzystać na tych samych zasadach..
    Nie będzie można.
    Regulamin zostanie sformułowany dobitniej, by nie było wątpliwości.
    Ostatnio edytowane przez administrator ; 10-12-2017 o 21:11
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  4. #14

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

    To mój pierwszy post na CB więc witam wszystkich serdecznie. Wziąłem udział w tej zabawie, która, jak się okazuje, na pozostałych forach wywołuje wiele emocji związanych z regulaminem. Dotyczy to przede wszystkim usunięcia tej nieszczęsnej chmurki nad wieżą. Rozumiem, że tego typu zabiegi zostaną w nowym regulaminie doprecyzowane. Ja wywołałem tego rawa w DxO PhotoLab, rawera który wreszcie doczekał się korekcji lokalnych, a zwłaszcza nieocenionego narzędzia U-Point, które oczywiście wykorzystałem przy obróbce. W związku z tym mam pytanie, czy korekcja lokalna, w tym korekcja z wykorzystaniem U-Point, która działa zupełnie inaczej jak gradienty kołowe w Lr, również będzie dopuszczona w nowym regulaminie. Tak na marginesie, po lekturze postów na pozostałych dwóch forach wydaje mi się, że napisanie regulaminu satysfakcjonującego wszystkie strony wydaje się być trudniejsze, niż wywołanie rawa :-)
    Pozdrawiam!

  5. #15
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 598

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

    Cytat Zamieszczone przez Wieslaw18 Zobacz posta
    To mój pierwszy post na CB więc witam wszystkich serdecznie.
    Witamy @adming - dlaczego licznik pokazuje 0 postów? To o tyle istotne, bo może jest problem, a będą czyszczone konta z 0 postów. Stare bo stare, ale może błąd występuje też gdzie indziej.

    Cytat Zamieszczone przez Wieslaw18 Zobacz posta
    DxO PhotoLab, rawera który wreszcie doczekał się korekcji lokalnych, a zwłaszcza nieocenionego narzędzia U-Point, które oczywiście wykorzystałem przy obróbce. W związku z tym mam pytanie, czy korekcja lokalna, w tym korekcja z wykorzystaniem U-Point, która działa zupełnie inaczej jak gradienty kołowe w Lr, również będzie dopuszczona w nowym regulaminie.
    Na pewno regulamin zostanie zaktualizowany i zostanie zwrócona wszystkim uwaga na zmiany w stosunku do wersji 1.0 regulaminu.
    Dzięki za wskazanie kolejnego, potencjalnie konfliktowego miejsca. Dam to na forum, głównie olka pod dyskusję.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  6. #16

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Witamy @adming - dlaczego licznik pokazuje 0 postów? To o tyle istotne, bo może jest problem, a będą czyszczone konta z 0 postów. Stare bo stare, ale może błąd występuje też gdzie indziej.
    Bo jest napisany w forum w którym posty nie są zliczane? Strzelam.

  7. #17

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

    Udałem się do Wątku Powitalnego żeby się przywitać, ale dalej mam "0". To trochę tak jakbym był duchem

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

    Cytat Zamieszczone przez Wieslaw18 Zobacz posta
    Udałem się do Wątku Powitalnego żeby się przywitać, ale dalej mam "0". To trochę tak jakbym był duchem
    W tym wątku, też nie są zliczane posty.

  9. #19
    Uzależniony Awatar tryton
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    48
    Posty
    557

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

    Niezbyt wielu głosujących Chyba że to tylko z CB ...ale i tak mało.
    Tryton
    --------------------------------------------------------------
    5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

  10. #20
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 598

    Domyślnie Odp: Konkurs popRAWka na 3 fora :) - głosowanie, konkurs 1, plik z olka

    Oczywiście tu są tylko głosy z CB.
    W sumie będzie około 100 głosów. Nie liczyłem potem podam statystyki i wyniki z 3 forów.
    Jak na pierwszy konkurs od długiego czasu to nie jest źle. Na OC jest mniej głosów, a tam ma to długie tradycje.

    Dziś o 22 zamykam ankietę!
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •