Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z łącznością WTF-E7

  1. #1

    Domyślnie Problem z łącznością WTF-E7

    Witam wszytskich

    Mam problem:/ w żaden sposób nie mogę polączyć się aplikacją z aparatem Zestaw WTF-E7 + Canon 5DmarkIII + iPhone8 (apka Camera Connect ).Z komputerem udało mi się połączyć tylko przez działającą w pracy sieć wifi. Proszę o informacje jak to zrobić, w instrukcji niestety nie ma nic na temat lączenia z telefonem. Aplikacja (Wizard) w telefonie po wybraniu EOS > Urządzenie wifi nie wbudowane w aparat > kończy pomoc i pokazuje aby dalej postępować zgodnie z instrukcja urządzenia w której nic na ten temat nie ma. Bardzo proszę o informacje jak to skonfigurować Co mam i jak poustawiać w aparacie żeby połączyć go z telefonem i mieć możliwość obsługi. Dziękuje
    EDIT
    przez Safari i wpisanie IP ( WFT SERVER MODE ) da się połączyć i jest podgląd z aparatu ale przez aplikacje nie a przez przeglądarkę nie da się nawet zmienić miejsca focusu.
    Ostatnio edytowane przez wolo ; 28-11-2017 o 09:09

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar adawro
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Ursynów
    Wiek
    49
    Posty
    1 027

    Domyślnie Odp: Problem z łącznością WTF-E7

    Nie jestem pewien, ale nie wykluczone, że canon produkując ten model WFT nie uwzględnił jeszcze sterowania ze smartfona. Na anroida bywają aplikacje firm trzecich - jak jest na IOS-e nie wiem.
    1DX + 50L

  3. #3

    Domyślnie Odp: Problem z łącznością WTF-E7

    Wydaje mi sie, ze tu chodzi o typ polaczenia - 'ad-hoc' zeby stworzyc bezposrednie polaczenie ze smartfonem/laptopem albo 'infrastructure' jesli laczysz sie przez juz istniejaca siec.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •