Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Canon EOS 50D - wycena

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: Canon EOS 50D - wycena

    Cytat Zamieszczone przez r_m Zobacz posta
    "Przebieg" Metza można sprawdzić, one mają wbudowany licznik błysków (była jakaś "magiczna" kombinacja klawiszy podczas włączania), tylko licznik pokaże ilość błysków
    Niestety to nie zadziała w tym Metz-u 58AF-2. Działa w modelu Metz 48AF-1 i podobno 50.
    W 48 sprawdzałem (przycisk + i - jednocześnie naciśnięty), ale 50-tki nie miałem.

    Co do lamp, to nowe YongNuo są całkiem dobre i znacznie tańsze.
    Ostatnio edytowane przez RobertON ; 22-11-2017 o 22:52

  2. #12

    Domyślnie Odp: Canon EOS 50D - wycena

    Absolutnie żadna decyzja nie została jeszcze podjęta, gdyby tak było nie padły by tutaj moje pytania :-) Wręcz miałem pewne wątpliwości co do słuszności tego zakupu, które się potwierdziły w Waszych odpowiedziach.

    Koniec końców póki co raczej wytrzymam się z zakupem i dozbieram trochę gotówki na zakup czegoś lepszego w nadchodzącym roku, wszak sezon "kotletowy" jest martwy, a gdybym potrzebował popstrykać zdjęcia prywatnie czymś lepszym niż mój leciwy smartfon, to mam od kogo pożyczyć sprzęt na parę dni. A jeśli z kotletów nic nie wyjdzie to będę miał bazę do dalszej zajawki, bo zdjęcia lubię robić bez względu na to czym je robię :-)

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    śląskie (górnośląskie)
    Posty
    2 418

    Domyślnie Odp: Canon EOS 50D - wycena

    W tej chwili nie pamiętam kombinacji klawiszy, ale w 58AF-1 na 99% sprawdzałem. Nie chcę wprowadzać w błąd, ale kojarzy mi się podobnie, dwa wciśnięte i przytrzymane (+ włączenie zasilania, za to głowy nie dam).

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •