Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 61

Wątek: W jakim banku konto osobiste?

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    49
    Posty
    454

    Domyślnie Odp: W jakim banku konto osobiste?

    Ja mam w mBanku i NestBanku. W obydwu darmowe prowadzenie i wypłaty ze wszystkich bankomatów za free, bez żadnych warunków.

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: W jakim banku konto osobiste?

    Cytat Zamieszczone przez rafels3 Zobacz posta
    Ja mam w mBanku i NestBanku. W obydwu darmowe prowadzenie i wypłaty ze wszystkich bankomatów za free, bez żadnych warunków.
    w mbanku musisz używac karty żeby było bezpłatnie jak sie lubi gotówke to kosztuje 4 lub 6 zł w zależnosci od czasu założenia wiec "bez zadnych warunków" to optymizm jest lub brak informacji
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: W jakim banku konto osobiste?

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    w mbanku musisz używac karty żeby było bezpłatnie jak sie lubi gotówke to kosztuje 4 lub 6 zł w zależnosci od czasu założenia wiec "bez zadnych warunków" to optymizm jest lub brak informacji
    Gotówkę wybieram max raz na 2-3 miesiace a konto masz bezpłatne przy obrocie na karcie 300zł. Idealne konto to zlepek 3 kont, każde ma jakies wady

  4. #14

    Domyślnie W jakim banku konto osobiste?

    To może ja pomogę: podaję link do porównywarki kont (i też lokat czy kont firmowych), aktualizowanej codziennie, bo jak wiemy, oferta banku zmienną jest.
    http://jakoszczedzacpieniadze.pl/ran...-konta-bankowe
    Nie ma za co


    Wysłane z Kleszczewka
    https://m.facebook.com/5poraroku/
    Ostatnio edytowane przez Zowa ; 04-11-2017 o 07:58
    Człowiek myślał, że jak kupi lustereczko, to będzie jak w bajce...A tu gniot za gniotem
    c600d; c 50/1.8; t 17-50/2.8->5Dc;50 1.4;70-210 3.5; 35 2.0 i inne...
    mój FB
    mój Flickr

  5. #15
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2008
    Wiek
    49
    Posty
    454

    Domyślnie Odp: W jakim banku konto osobiste?

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    w mbanku musisz używac karty żeby było bezpłatnie jak sie lubi gotówke to kosztuje 4 lub 6 zł w zależnosci od czasu założenia wiec "bez zadnych warunków" to optymizm jest lub brak informacji
    Być może tak jest, że "trzeba" używać karty, by było za darmo. Ale w końcu po to się ją ma, nieprawdaż?

  6. #16
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2008
    Miasto
    Nowy Sącz
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: W jakim banku konto osobiste?

    Wpływy na konto mam, z karty korzystam, zarówno nią płacę jak i wypłacam z bankomatów, ale jak pisałem na początku tylko część bankomatów jest darmowa pod warunkiem wypłaty co najmniej 100zł (poniżej opłata 1,3 zł) a z niektórych bankomatów wypłata kosztuje min. 7 zł lub więcej zależy od kwoty. Wpłacam kilka lub kilkanaście razy w miesiącu. Dodatkowo z darmowych wpłatomatów, których było wiele pozostaną tylko 2. Obydwa w miejscu, gdzie w dzień nie ma jak w pobliżu zaparkować samochodem, a w dodatku przynajmniej jeden z nich z którego niekiedy korzystałem jest często "chwilowo nieczynny"
    Co do porównywarki kont to @Zowa nic mi nie pomogłeś - nie ma tam wielu ważnych szczegółów i tak aby dowiedzieć się konkretów muszę dzwonić do danego banku.
    Dzwoniłem wczoraj do Millenium i wszystko było by dobrze gdyby nie to, że jest u mnie w mieście tylko 1 wpłatomat i to w jeszcze gorszym miejscu niż w mBanku inne są płatne, ale pani z infolinii nie potrafiła mi powiedzieć ile kosztuje wpłata, dlatego wolę zapytać tutaj, może ktoś akurat ma konto w jakimś konkretnym banku i wie co ile kosztuje itd.
    6D; 5DII; C 24-70 2.8L; C 24-105L; C 70-200 2.8L; C 35 2.0 IS; C 50 1.4; C 85 1.8; S 17-35 2.8-4
    Moje fotki Moje fotki II

  7. #17
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: W jakim banku konto osobiste?

    Cytat Zamieszczone przez tlustyx Zobacz posta
    Wpływy na konto mam, z karty korzystam, zarówno nią płacę jak i wypłacam z bankomatów, ale jak pisałem na początku tylko część bankomatów jest darmowa pod warunkiem wypłaty co najmniej 100zł (poniżej opłata 1,3 zł) a z niektórych bankomatów wypłata kosztuje min. 7 zł lub więcej zależy od kwoty. Wpłacam kilka lub kilkanaście razy w miesiącu. Dodatkowo z darmowych wpłatomatów, których było wiele pozostaną tylko 2. Obydwa w miejscu, gdzie w dzień nie ma jak w pobliżu zaparkować samochodem, a w dodatku przynajmniej jeden z nich z którego niekiedy korzystałem jest często "chwilowo nieczynny"
    Co do porównywarki kont to @Zowa nic mi nie pomogłeś - nie ma tam wielu ważnych szczegółów i tak aby dowiedzieć się konkretów muszę dzwonić do danego banku.
    Dzwoniłem wczoraj do Millenium i wszystko było by dobrze gdyby nie to, że jest u mnie w mieście tylko 1 wpłatomat i to w jeszcze gorszym miejscu niż w mBanku inne są płatne, ale pani z infolinii nie potrafiła mi powiedzieć ile kosztuje wpłata, dlatego wolę zapytać tutaj, może ktoś akurat ma konto w jakimś konkretnym banku i wie co ile kosztuje itd.
    No to od tego zacznij - co masz obok siebie. Ja używam mbanku do codziennych płatności, przelewów. Ing używam jako wpłatomatu - mam go pod ręką. Mam tez Tmobile - każde ma coś do zaoferowania

  8. #18
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: W jakim banku konto osobiste?

    Cytat Zamieszczone przez rafels3 Zobacz posta
    Być może tak jest, że "trzeba" używać karty, by było za darmo. Ale w końcu po to się ją ma, nieprawdaż?
    ja staram sie nie zapelniac bazy banku informacjami co kiedy i za ile kupuje, karty uzywam jak kupuje kanapke bo taką informacją jestem gotów sie podzielic z bankiem - lubie te z salami lub suszonymi pomidorami
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  9. #19
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: W jakim banku konto osobiste?

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    ja staram sie nie zapelniac bazy banku informacjami co kiedy i za ile kupuje, karty uzywam jak kupuje kanapke bo taką informacją jestem gotów sie podzielic z bankiem - lubie te z salami lub suszonymi pomidorami
    nic z twojej wypowiedzi nie zrozumiałem

  10. #20
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie Odp: W jakim banku konto osobiste?

    Cytat Zamieszczone przez rafels3 Zobacz posta
    Być może tak jest, że "trzeba" używać karty, by było za darmo. Ale w końcu po to się ją ma, nieprawdaż?
    Nie. Ja np. kartę mam po to, żeby wyjąć kasę z bankomatu w razie potrzeby.
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •