Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Bezpłatny kurs wprowadzający do pro retuszu, webinary etc.

  1. #1
    Coś już napisał Awatar skinny500
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Bangkok
    Posty
    84

    Thumbs up Bezpłatny kurs wprowadzający do pro retuszu, webinary etc.

    Wypuściłem bezpłatny kurs wprowadzający do pro retuszu. Zawarłem w nim rzeczy, które wg. mnie każdy powinien umieć, jeśli chce obrabiać zdjęcia z ludźmi (nie tylko high end). Czyli m.in:
    • wytłumaczenie przestrzeni barwnych i głębi
    • wywoływanie RAWów pod retusz w Photoshopie
    • praca nad cerą
    • poprawny zapis zdjęć
      i kilka innych rzeczy

    W zestawie daję też kilka akcji, które automatyzują rzeczy pokazane na filmach instruktażowych. Filmy są w dwóch wersjach - na polskim i na angielskim Photoshopie.

    Uczestnicy kursu mogą się też załapać na bezpłatne webinary (obecnie odbywają się co weekend), w których na zdjęciach ich autorstwa będę pokazywał różne rzeczy i odpowiadał na pytania. Całość stanowi wycinek tego co mam w pełnym kursie, ale tak jak wspomniałem są to rzeczy na tyle istotne, że wg. mnie opanowanie ich to podstawa dla każdego kto fotografuje postacie, a nie tylko dla osób których interesuje high end retouching.

    Darmowy kurs znajduje się tutaj: Kurs wprowadzający do pro retuszu.

  2. #2
    Coś już napisał Awatar skinny500
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Bangkok
    Posty
    84

    Domyślnie Odp: Bezpłatny kurs wprowadzający do pro retuszu, webinary etc.

    Na początku niektóre osoby miały problem, przez który maile z lekcjami nie dochodziły. Jeśli komuś się to przytrafiło, to od kilku tygodni już jest OK - jeśli się teraz zapiszecie to otrzymacie każdą lekcję, akcje, pliki do ćwiczenia itd.

  3. #3
    Coś już napisał Awatar skinny500
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Bangkok
    Posty
    84

    Domyślnie Odp: Bezpłatny kurs wprowadzający do pro retuszu, webinary etc.

    Ostatnio zrobiłem update akcji, każdy uczestnik kursu może je sobie ściągnąć. Wystarczy wejść na lekcję z akcjami i teraz są tam te nowe, które m.in. automatycznie konfigurują narzędzia (krycie, przepływ, reakcję na nacisk piórka, dynamikę kształtów, twardość końcówki itd).

  4. #4
    Coś już napisał Awatar skinny500
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Bangkok
    Posty
    84

    Domyślnie Odp: Bezpłatny kurs wprowadzający do pro retuszu, webinary etc.

    Niedawno wrócił mój kurs wprowadzający do pro retuszu. Jest dostępny za darmo i w przeciwieństwie do wersji z ubiegłych lat, teraz jest na porządnej platformie szkoleniowej, gdzie dostęp do materiałów jest dużo wygodniejszy. Tutaj można wziąć udział: https://voland.studio/sklep/kurs-wpr...lnego-retuszu/

    Jest w nim o poprawianiu skóry, konfiguracji Photoshopa, zapisie zdjęć takim, by mieć max jakość i uniknąć problemów z kolorami itd. Do kursu są dołączone moje podstawowe akcje do PS, automatyzujące pracę.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kate-b01.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	486,6 KB
ID:	4537

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •