Strona 21 z 36 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 351

Wątek: Sony A7R III

  1. #201
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 412

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Z winylami jest jedno ALE, mianowicie mają sens jedynie starsze wydania z lat kiedy w studiach nagraniowych królowała technika analogowa. Obecnie sprzedawane winyle tłoczone są z cyfrowych nagrań więc sens ich kupowania jest źaden. No moźe dla efektu placebo i szpanu.

  2. #202
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Centralna migawka elektroniczna już jest

    https://www.sonyalpharumors.com/pres...lobal-shutter/

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 13-02-2018 o 09:34
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  3. #203
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Moim zdaniem bezlustra żyją głównie dzięki intensywnemu marketingowi. Nie rozwiązały żadnego problemu, a stworzyły kilka nowych. Tak naprawdę potrzebna, to jest rewolucja w budowie optyki. To co dzieje się aktualnie w korpusach, to są z mojego punktu widzenia jakieś drugorzędne sprawy.

  4. #204
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Moim zdaniem bezlustra żyją głównie dzięki intensywnemu marketingowi. Nie rozwiązały żadnego problemu, a stworzyły kilka nowych. Tak naprawdę potrzebna, to jest rewolucja w budowie optyki. To co dzieje się aktualnie w korpusach, to są z mojego punktu widzenia jakieś drugorzędne sprawy.
    Eliminacja ruchomych części (koszty produkcji) i np. zalety wizjerów elektronicznych napędza teraz rozwój technologii.
    Zgoda natomiast co do potrzeby skoku/nowej technologii przenoszenia "świata" na matrycę.
    Technologia biologiczna ?

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  5. #205
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Ale, że sony w ogóle jeszcze używa migawki? Po co?

  6. #206
    Początki nałogu Awatar tkosiada
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    UK
    Posty
    419

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez fret Zobacz posta
    Moim zdaniem bezlustra żyją głównie dzięki intensywnemu marketingowi. Nie rozwiązały żadnego problemu, a stworzyły kilka nowych. Tak naprawdę potrzebna, to jest rewolucja w budowie optyki. To co dzieje się aktualnie w korpusach, to są z mojego punktu widzenia jakieś drugorzędne sprawy.
    Ależ rozwiązały. Nareszcie mam fantastyczny AF i pełno punktów w kadrze, nie ma BF/FF
    x pro2/ 23/ 56/10-24/

  7. #207
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez tkosiada Zobacz posta
    Ależ rozwiązały. Nareszcie mam fantastyczny AF i pełno punktów w kadrze, nie ma BF/FF
    No ale Ty masz to co w stopce podajesz, więc sensowne rozwiązanie producenta, który do swojego bezlusterkowca gwarantuje także bardzo dobrej jakości i sensowne gabarytowo szkła. Gdybyś do x pro musiał przez przejściówkę (lub bez) podpinać obiektywy 3x większe od body, to niekoniecznie chyba byłbyś zadowolony?

  8. #208

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    No ale Ty masz to co w stopce podajesz, więc sensowne rozwiązanie producenta, który do swojego bezlusterkowca gwarantuje także bardzo dobrej jakości i sensowne gabarytowo szkła. Gdybyś do x pro musiał przez przejściówkę (lub bez) podpinać obiektywy 3x większe od body, to niekoniecznie chyba byłbyś zadowolony?
    Rozmiar puchy nie jest determinowany bezusterkowością. Jak pojawią się odpowiednie szkła i zapotrzebowanie, to i większe puszki się pojawią. w m43 już są.

    Compact Camera Meter

    i z dużym szkłem: Compact Camera Meter

  9. #209
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Rozmiar puchy nie jest determinowany bezusterkowością. Jak pojawią się odpowiednie szkła i zapotrzebowanie, to i większe puszki się pojawią. w m43 już są.
    Ale to mam rozumieć, że następnym etapem rozwoju bezluster, po usunięciu lustra, będzie powiększanie puszki?
    BTW. Sony a7r III, które jest tematem wątku, faktycznie wygląda najbardziej kuriozalnie pośród wszystkich body. Mogliby jakiegoś designera znaleźć, ale nie takiego który wcześniej projektował klocki.

  10. #210

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Ale to mam rozumieć, że następnym etapem rozwoju bezluster, po usunięciu lustra, będzie powiększanie puszki?
    Dla tych co chcą większą, to taki etap będzie (ale muszą się w danym ssytemie pojawić adekwatne szkła. W fuji największym obiektywem jest 100-400 ważący jedynie 1,3kg x-t2 spokojnie daje z nim radę). Co nie zmienia faktu, że jednoczesnie małe puszki też będą - dla każdego coś miłego. zobacz na gx80 i g9. czy e-pl9 i e-m1
    Ostatnio edytowane przez grizz ; 13-02-2018 o 12:41

Strona 21 z 36 PierwszyPierwszy ... 11192021222331 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •