Strona 18 z 36 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 351

Wątek: Sony A7R III

  1. #171
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez RobertON Zobacz posta
    Pozostaje tylko to wachlujące lustro, które niebawem odejdzie do lamusa jak monitory CRT.
    Tyle, że monitory CRT generują faktycznie obraz na niższym poziomie. A lustro? W czym przeszkadza (poza tym, że "klapie")? Wszak jest tylko przekaźnikiem obrazu do oka i niewiele (lub w ogóle) zaburza rzeczywistości. EVF już tak ... Jestem widocznie już stary, ale lubię lustro i jeżeli innowacja ma polegać tylko na jego usunięciu, to co to za postęp?

  2. #172
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Minolta "nie dorastała" do pięt Canonowi
    To zależy o jakim okresie mówimy. Wieki temu tzw wielka piątka firm japońskich była wiele bardziej wyrównana niż ma to miejsce dzisiaj. Fakt że Nikon i Canon były trochę z przodu, ale przepaści jak dziś to nie było. Minolta była bardzo innowacyjną firmą i wiele wynalazków wprowadzili właśnie oni. Np. ... system AF w kształcie zbliżonym do współcześnie stosowanych. I 2 lata później canon musiał przez to zmieniać bagnet

    ale ja nie o tym
    kmeg i jan pawlak - uważajcie jak edytujecie cytowanie i jak potem cytujecie coś, co jest żle otagowane. Musiałem edytować sporo waszych wpisów.
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  3. #173
    Początki nałogu Awatar tkosiada
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    UK
    Posty
    419

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    ...A lustro? W czym przeszkadza (poza tym, że "klapie")? Wszak jest tylko przekaźnikiem obrazu do oka i niewiele (lub w ogóle) zaburza rzeczywistości.
    Ano zaburza prawidłową prace AF.
    Wszelkie FFy/BFy i ciągłe kalibracje szkieł z body to skąd się biorą.
    Jeszcze troszkę jak Fuji obniży ceny GFX to wtedy sie znacznie...
    Jak ja mogłem używać FF, przecież to GO nie ma
    x pro2/ 23/ 56/10-24/

  4. #174
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Minolta była bardzo innowacyjną firmą i wiele wynalazków wprowadzili właśnie oni. Np. ... system AF w kształcie zbliżonym do współcześnie stosowanych. I 2 lata później canon musiał przez to zmieniać bagnet
    To nie może być prawda! DxO o tym nie napisało!

  5. #175
    Początki nałogu Awatar tkosiada
    Dołączył
    Dec 2007
    Miasto
    UK
    Posty
    419

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    A i jeszcze ino paczeć jak bedą ARTy pod szony to dopiro Pan obaczysz jeden z drugim co bedzie
    x pro2/ 23/ 56/10-24/

  6. #176
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 430

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez tkosiada Zobacz posta
    A i jeszcze ino paczeć jak bedą ARTy pod szony to dopiro Pan obaczysz jeden z drugim co bedzie
    Będą płakać japonce w Sony, że im sprzedaż szkieł siadła i zeiss tez będzie płakał i znowu będzie brawo Sigma chyba, że DXO powie inaczej.

  7. #177
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    To zależy o jakim okresie mówimy. Wieki temu tzw wielka piątka firm japońskich była wiele bardziej wyrównana niż ma to miejsce dzisiaj. Fakt że Nikon i Canon były trochę z przodu, ale przepaści jak dziś to nie było. Minolta była bardzo innowacyjną firmą i wiele wynalazków wprowadzili właśnie oni. Np. ... system AF w kształcie zbliżonym do współcześnie stosowanych. I 2 lata później canon musiał przez to zmieniać bagnet

    ale ja nie o tym
    kmeg i jan pawlak - uważajcie jak edytujecie cytowanie i jak potem cytujecie coś, co jest żle otagowane. Musiałem edytować sporo waszych wpisów.
    Proszę, napisz lub wskaż/link dokładną procedurę jak to się robi na tym portalu.
    Będę się starał

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  8. #178
    Moderator PREMIUM member Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    Dec 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    2 602

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Wypowiedź cytowana musi być otagowana:

    [QUOTE= tu skrypt umieszcza nick usera i nr postu ] ... tu cytowana wypowiedź ... [ ukośnik/ QUOTE]

    Bywa, że cytując coś wycinamy i wycinamy zarazem przypadkowo jeden z tagów QUOTE - ten z przodu lub z tyłu cytatu. Są one w nawiasie kwadratowym, ten z tyłu ma też ukośnik. I zaczynają się wtedy problemy, szczególnie gdy taki źle otagowany post cytuje kolejny z userów. Wtedy ta wypowiedź jest przypisywana komu innemu itd. itd.
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 02-02-2018 o 14:42
    Nikon, Leica, Hasselblad, Mamiya, FKD i jeszcze kilka innych ...

  9. #179
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Zwłaszcza dla przeciętnego fotografa, który już zaciera ręce, by pędzić do sklepu po nowość za 15/20 tyś tylko po to, by robić identyczne zdjęcia jak do tej pory ( praktycznie nie do odróżnienia w necie i na papierze od dwa razy tańszych 6d/d750 ) ale przez elektroniczny wizjerek.
    no tanio nie będzie - tanio już było
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  10. #180
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Sony A7R III

    Cytat Zamieszczone przez Jacek_Z Zobacz posta
    Wypowiedź cytowana musi być otagowana:...
    Czyli albo :
    1.
    funkcja Odpowiedz z cytatem i wycinamy co "nam nie pasuje" i zostawiamy co chcemy ale tak by [QUOTE} i [/QUOTE} zostało
    2.
    Wycinamy z wypowiedzi co chcemy i wpisujemy u siebie ale dodajemy z przodu [QUOTE} i z tyłu [/QUOTE}

    Tak ?

    jp
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 02-02-2018 o 19:00
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

Strona 18 z 36 PierwszyPierwszy ... 8161718192028 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •