Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Zenitarow - Fotoreprotaże

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Zenitarow - Fotoreprotaże

    Cytat Zamieszczone przez Zenitarow Zobacz posta
    Na szczęście twoje komentarze Jurku wcale mnie nie interesują Póki nie pochwalisz się swoimi zdjęciami które co prawda ja doskonale znam ale może nie będę ich komentował ;]
    A powinny interesować cię wszystkie komentarze. Dużo więcej dowiesz się od krytyków niż pochlebców

  2. #12
    Awatar Zenitarow
    Dołączył
    Dec 2015
    Miasto
    Żabnica
    Wiek
    31
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Zenitarow - Fotoreprotaże

    Tom77 oczywiście masz racje jednakże użytkownika o którego komentarzu wspomniałem znam z innego forum a jego radosną twórczość z jeszcze innego... sugerując się jego poziomem pracy i tym że np myli Canony z Nikonem (inne forum) to akurat jego gadanie mnie nie interesuje
    2x 5D Mk III + FE 15mm + 16-35L II + 35L + S 85 1,4 + 135L + 70-200L IS II

  3. #13

    Domyślnie Odp: Zenitarow - Fotoreprotaże

    Cytat Zamieszczone przez Zenitarow Zobacz posta
    Na szczęście twoje komentarze Jurku wcale mnie nie interesują Póki nie pochwalisz się swoimi zdjęciami które co prawda ja doskonale znam ale może nie będę ich komentował ;]
    A szkoda że nic cię nie interesuje to spójrz na swój reportaż tak na spokojnie
    Eos- 5d MK 3 + Eos-50d + C 70-200/f2,8 +Extender canon 1,4 III + C 24-70/f4 + C 50/f1,4 + C18-200 / f3,5-5,6 + Speedlite 580EXII

  4. #14

    Domyślnie Odp: Zenitarow - Fotoreprotaże

    Napisał bym że jesteś ...... i zakochany w swoich reportażach, i przez myśl ci nie przejdzie że robisz podstawowe błędy nazywając je swoim stylem
    Eos- 5d MK 3 + Eos-50d + C 70-200/f2,8 +Extender canon 1,4 III + C 24-70/f4 + C 50/f1,4 + C18-200 / f3,5-5,6 + Speedlite 580EXII

  5. #15
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: Zenitarow - Fotoreprotaże

    Cytat Zamieszczone przez Zenitarow Zobacz posta
    Tom77 oczywiście masz racje jednakże użytkownika o którego komentarzu wspomniałem znam z innego forum a jego radosną twórczość z jeszcze innego... sugerując się jego poziomem pracy i tym że np myli Canony z Nikonem (inne forum) to akurat jego gadanie mnie nie interesuje
    To, że Jerzy nie potrafi robić zdjęć nic nie zmienia. Krytyka to krytyka

  6. #16
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Zenitarow - Fotoreprotaże

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    To, że Jerzy nie potrafi robić zdjęć nic nie zmienia. Krytyka to krytyka
    Tak w ogóle to można coś krytycznie w tym wątku napisać czy trzeba tylko chwalić i pokazać najpierw swoje zdjęcia?

  7. #17
    Awatar Zenitarow
    Dołączył
    Dec 2015
    Miasto
    Żabnica
    Wiek
    31
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Zenitarow - Fotoreprotaże

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Tak w ogóle to można coś krytycznie w tym wątku napisać czy trzeba tylko chwalić i pokazać najpierw swoje zdjęcia?
    Oczywiście że można - ale fajnie gdybyś napisał też jak coś poprawić a nie tylko krytykować ;]
    2x 5D Mk III + FE 15mm + 16-35L II + 35L + S 85 1,4 + 135L + 70-200L IS II

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Zenitarow - Fotoreprotaże

    Przejrzałem jeszcze raz zdjęcia z ostatniego reportażu.
    Napisałeś, że wydarzenie było nieco nudniejsze. Fajnie byłoby pokazać takie wydarzenie w jakiś dynamiczny, interesujący sposób. Tymczasem ze zdjęć które pokazałeś aż wieje nudą. Zdjęcia pod względem technicznym są może poprawne ale nic z tego nie wynika. Na twoim miejscu skupiłbym się na poszukiwaniu interesujących kadrów oraz poukładaniu ich potem w interesującą opowieść. Mam wrażenie, że większość ze zdjęć jest zupełnie przypadkowa. Trochę więcej kreatywności a będzie lepiej

  9. #19
    Awatar Zenitarow
    Dołączył
    Dec 2015
    Miasto
    Żabnica
    Wiek
    31
    Posty
    8

    Domyślnie Odp: Zenitarow - Fotoreprotaże

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Przejrzałem jeszcze raz zdjęcia z ostatniego reportażu.
    Napisałeś, że wydarzenie było nieco nudniejsze. Fajnie byłoby pokazać takie wydarzenie w jakiś dynamiczny, interesujący sposób. Tymczasem ze zdjęć które pokazałeś aż wieje nudą. Zdjęcia pod względem technicznym są może poprawne ale nic z tego nie wynika. Na twoim miejscu skupiłbym się na poszukiwaniu interesujących kadrów oraz poukładaniu ich potem w interesującą opowieść. Mam wrażenie, że większość ze zdjęć jest zupełnie przypadkowa. Trochę więcej kreatywności a będzie lepiej
    Dzięki
    2x 5D Mk III + FE 15mm + 16-35L II + 35L + S 85 1,4 + 135L + 70-200L IS II

  10. #20
    Początki nałogu Awatar mkkaczy
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    IRL
    Posty
    461

    Domyślnie Odp: Zenitarow - Fotoreprotaże

    Fajnie Zenitarow że się pojawiłeś.
    R6 5DIII 17-40/4 35/1.4LII 50STM 85/1.2II 135/2 200/2.8II 400/2.8IS TC1.4III
    https://500px.com/mkkaczy

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •