Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Jakie body.

  1. #11
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    850

    Domyślnie Odp: Jakie body.

    Cytat Zamieszczone przez mwitek Zobacz posta
    No to teraz się zacznie...
    Zobaczmy co na ten temat napisali na portalu DxO

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    2 601

    Domyślnie Odp: Jakie body.

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Cropowe canony zamiata pod dywan, bo Fuji czy nowe Nikony to już nie koniecznie
    i nowe ajfony też niekoniecznie

    a tak bardziej serio (w pierwszym poście jest o słabym świetle) to mówimy o tym nie zamiataniu na wysokim iso (takim 800 i więcej czyli całkiem niskim czy na ten przykład 6400) czy tak bardziej ogólnie, i mówimy o dr, a właściwie o iso invariance jako jedynej mierze zamiatania czy też bardziej ogólnie.

    a i zapomniałem o słynnym mikro 4/3 co robi takie same a nawet lepsze zdjęcia niż 5DIII ale tego 6D zamiata pod dywan - widziałem na własne oczy
    Ostatnio edytowane przez jaś ; 12-10-2017 o 14:42
    Jestem szumofobem
    S50/1.4A. Mam ostrego kundla.
    Używam Lee: BS, LS, Lee Landscape Polarizer 105mm, .6, .9 soft i hard, holder 2 sloty + pierścień

  3. #13
    gajowy Awatar akustyk
    Dołączył
    Dec 2004
    Miasto
    holandia
    Wiek
    45
    Posty
    11 945

    Domyślnie Odp: Jakie body.

    Cytat Zamieszczone przez robertskc7 Zobacz posta
    Cropowe canony zamiata pod dywan, bo Fuji czy nowe Nikony to już nie koniecznie
    Nie mialem fuji 24mpix ale mialem 16mpix. Nawet przymykajac oko na oszukane ISO (bo w realu jest dzialke wyzsze) to to kolo 6D nawet nie lezalo. A ma 25% wiecej zielonego, wiec szum jest ogolnie nizszy niz na Bayerze

  4. #14
    Bywalec
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    150

    Domyślnie Odp: Jakie body.

    Micro 4/3 może i fajne ale szumi bardziej.


    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    i nowe ajfony też niekoniecznie

    a tak bardziej serio (w pierwszym poście jest o słabym świetle) to mówimy o tym nie zamiataniu na wysokim iso (takim 800 i więcej czyli całkiem niskim czy na ten przykład 6400) czy tak bardziej ogólnie, i mówimy o dr, a właściwie o iso invariance jako jedynej mierze zamiatania czy też bardziej ogólnie.

    a i zapomniałem o słynnym mikro 4/3 co robi takie same a nawet lepsze zdjęcia niż 5DIII ale tego 6D zamiata pod dywan - widziałem na własne oczy

  5. #15

    Domyślnie Odp: Jakie body.

    Podpisuję się z przedmówcami. Canon 6d - niedawno kupiłem jako dodatkowe body, a non-stop go używam przy okolicznościowych

  6. #16
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2014
    Miasto
    Poznań
    Posty
    341

    Domyślnie Odp: Jakie body.

    Również polecę 6d.

  7. #17

    Domyślnie Odp: Jakie body.

    Jesli myslisz powaznie o tym zawodzie to bierz minimum 5d3/1dx albo 5d4/1dx2 - no i nie zapomnij o drugim body - 6d przez jakis czas moze spelniac te role - sam tak mialem, ale w koncu wymienilem je na druga piatke. Jest po prostu latwiej.
    Ostatnio edytowane przez miszaj ; 13-10-2017 o 17:27

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •