Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Ile za G3?

  1. #1
    Początki nałogu Awatar krwisty
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    W-wa/Rz-ów
    Posty
    372

    Domyślnie Ile za G3?

    Witam,
    zastanawiam sie nad sprzedaniem swojego G3 (co fabryka dala, z polska instrukcja) + akcesoria (raynox dcr-720, tuleja 52mm, filtr uv hoya zielony, cf kingston 256mb, torba carena) - i tu powstaje kwestia: ile to to (czytaj komplet) jest warte, albo tez ile za to moge dostac? przymierzam sie do przesiadki w kierunku D30/D60 (w zaleznosci od zasobu pieniedzy..)
    Pozdrawiam
    Martin Gorczakowski

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar gietrzy
    Dołączył
    Feb 2004
    Posty
    5 727

    Domyślnie Re: Ile za G3?

    Cytat Zamieszczone przez krwisty
    Witam,
    zastanawiam sie nad sprzedaniem swojego G3 (co fabryka dala, z polska instrukcja) + akcesoria (raynox dcr-720, tuleja 52mm, filtr uv hoya zielony, cf kingston 256mb, torba carena) - i tu powstaje kwestia: ile to to (czytaj komplet) jest warte, albo tez ile za to moge dostac? przymierzam sie do przesiadki w kierunku D30/D60 (w zaleznosci od zasobu pieniedzy..)
    Pozdrawiam
    Sam aparat może około 1000 PLN. Ale jest to tylko moje gdybanie.

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Ja bym nie sprzedawal - w tej chwili sie to juz nie oplaca (smieszne pieniadze). Lepiej sobie zostawic "na kiedys" - maly aparat sie zawsze przyda na imprezy na ktore nie chce sie targac lustrzanki. Ja tak zrobilem z G5.

  4. #4
    Początki nałogu Awatar krwisty
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    W-wa/Rz-ów
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Lepiej sobie zostawic "na kiedys" - maly aparat sie zawsze przyda na imprezy na ktore nie chce sie targac lustrzanki.
    Chm, no moze i w tym jest racja, ale po prostu chcac zmienic G3 na cos lepszego nie mam zbyt duzego wyboru jak go po prostu sprzedac 1000zl to naprawde niewiele, chociaz jestem ciekaw ile ten zestaw bylby wart.. no coz - trzeba bedzie wystawic na allegro...
    Martin Gorczakowski

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krwisty
    Cytat Zamieszczone przez muflon
    Lepiej sobie zostawic "na kiedys" - maly aparat sie zawsze przyda na imprezy na ktore nie chce sie targac lustrzanki.
    Chm, no moze i w tym jest racja, ale po prostu chcac zmienic G3 na cos lepszego nie mam zbyt duzego wyboru jak go po prostu sprzedac 1000zl to naprawde niewiele, chociaz jestem ciekaw ile ten zestaw bylby wart.. no coz - trzeba bedzie wystawic na allegro...
    No wiec wlasnie o tym mowie Jak sobie pomysle, ze mialbym sprzedac za 1k cos, co kiedys kosztowalo 3x tyle, to mnie cholera bierze. A nie jestem na tyle bezczelny zeby sprzedawac za np. 1800PLN. Ergo: lezy i sie kurzy.

    (No, teraz mam body+obiektywy w serwisie, takze musialem sie chwilowo przeprosic z kompaktem )

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    muflon, i jakie były rezultaty przeprosin? Fociłeś mewy?
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar muflon
    Dołączył
    Mar 2004
    Miasto
    Zürich
    Wiek
    46
    Posty
    6 763

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tomasz Golinski
    muflon, i jakie były rezultaty przeprosin? Fociłeś mewy?
    Zenada. Zdjecia kiepskie (to akurat u mnie nic dziwnego ) ale do tego wkurzalem sie niepomiernie (AF, czulosc, brak wizjera). Kilka wrzucilem tutaj

  8. #8
    Pełne uzależnienie Awatar Tomasz Golinski
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Białystok
    Wiek
    45
    Posty
    8 623

    Domyślnie

    Hehe, ja dzis byłem w lesie z AT-1. Zero AF, czułość stała, DUUŻY wizjer + lens 50/1.4... tylko było za jasno, żeby użyć pełnej dziury, bo czas tylko do 1/1000...
    30D | 85/1.8 | 135/2 | 70-200/4 | T17-50/2.8 | 100-300/4.5-5.6 | 50/1.4 | 650 | 430EX | Sherpa 600r
    Zdjęcia - Iran, folk, jazz, wątek galeriowy


    FoFot.pl
    Canon IRC

  9. #9
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2004
    Miasto
    Pruszków
    Wiek
    35
    Posty
    50

    Domyślnie

    Fajne fotki Muflon

    A co do cen G3 to ja na allegro widziałem po jakieś 1800-2000 zł.
    Gdyby było po 1k pln to już dawno bym go miał

    Pozdrawiam Kuba

  10. #10
    Początki nałogu Awatar krwisty
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    W-wa/Rz-ów
    Posty
    372

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kuba C.
    ]A co do cen G3 to ja na allegro widziałem po jakieś 1800-2000 zł.
    No tak, a to sa same "gole" aparaty, ja dokladam jeszcze do swojego pamiec, pokrowiec, konwerter, tuleje i filtr uv... mysle, ze 2000zl to nie jest wygorowana cena moze sie skusisz?
    Martin Gorczakowski

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •