Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Artystyczna postprodukcja RAW w Warszawie

  1. #11
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2016
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    82

    Domyślnie Odp: Artystyczna postprodukcja RAW w Warszawie

    Ja znam kilku takich, ale oni nie są tani. Także mogę polecić, ale możesz się nie zmieścić w budżecie.

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 455

    Domyślnie Odp: Artystyczna postprodukcja RAW w Warszawie

    Cytat Zamieszczone przez EasyRider33 Zobacz posta
    Tak. Retuszera, lecz z doświadczeniem i nie "przemysłowego", który nie poświęca 6-10 godz. dziennie na retusze, grafiki komputerowe - to bowiem grozi rutyną, znużeniem i w efekcie sztampą. Raczej traktującego retusz/grafikę jako jedną ze składowych swojego zajęcia, pracy.
    I będziesz dawał mu fotki do obróbki a później co z nimi zrobisz ? Tak pytam z ciekawości.

  3. #13

    Domyślnie Odp: Artystyczna postprodukcja RAW w Warszawie

    Pierwsze dwie odpowiedzi są zupełnie nierelewantne.
    Posłużę sie nielubianą prozaiczna analogia, lecz zapewne lubianą przez autorów dwóch postów pierwszych - pod mym ostatnim.
    Powieści historycznej nie daje się do przełożenia tłumaczowi od tekstów np. biznesowych.

    Retuszerów/grafików handlowych, z firm parających się fotografią handlową odradzało mi wielu, nazwijmy "roboczo", artstów-fotografików (czytaj: wystawiających w dość znanych miejscach w Polsce i Europie, traktujących to jako hobby, nie zaś pracę zarobkową).
    Reasumując - cena nie jest istotna, ale wolę samodzielnego człowieka niż jakieś studio, gdzie 50% idzie na jakieś reklamy tejże i chleb dla jakiegoś dyrektora-kreatora czy innego ceo. "Budżet" - nie rezonuję na tym zakresie .

    @robert
    Dam do obróbki wg. mej wizji, a później wystawię, co już mam uzgodnione po przedstawieniu jpgów wglądowych.
    Ostatnio edytowane przez EasyRider33 ; 23-10-2017 o 18:01

  4. #14
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Artystyczna postprodukcja RAW w Warszawie

    Są firmy wyspecjalizowane, jak nuderetouching.com. Tam morale pracowników obrabiających setki zdjęć dziennie może być na wyższym poziomie, bo nude jest mniej nudne niż np. kotlety.
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  5. #15
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Artystyczna postprodukcja RAW w Warszawie

    @EasyRider33 w ogóle nie obrabiasz swoich zdjęć? Trochę dziwne. W takim wypadku przeszedłbym na analoga
    Miłego dnia
    moja www

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •