Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: Canon 5D Mk IV - zużycie baterii

  1. #41
    Uzależniony Awatar RTSiak
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    635

    Domyślnie Odp: Canon 5D Mk IV - zużycie baterii

    Bez LV, wifi i gps, z podglądem co ileś tam zdjęć. Bateria z N, niecałe pół roku. Co doilości to różnie czasem cała zleci w ciągu kilku godzin, czasem w ciągu kilku/nastu/dziesięciu dni.

  2. #42
    Początki nałogu
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    WN
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: Canon 5D Mk IV - zużycie baterii

    Ja tak wiele nie trzaskam na 5D4. Ale u mnie jest dużo włączania/wyłączania, robienia kilku fotek, itd., cholera wie - może to jest przyczyną? Ale tysiąca fotek to ja na baterii zdecydowanie nie robię.

  3. #43
    Pełne uzależnienie Awatar _igi
    Dołączył
    Feb 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    2 035

    Domyślnie Odp: Canon 5D Mk IV - zużycie baterii

    Bateria w tym aparacie to smutny żart. Przesiadłem się na niego z 1DSIII, fotografuję głównie ze statywu w live view. 1Ds był w stanie zapewnić mi prąd przez pełen dzień pracy (a tam LV jest starej technologii i żre dużo prądu), w tym samym czasie 5D4 mieli cztery-pięć baterii. Dla porównania 6Dmk1 zużywał dwie, 5Dmk2 jedną. O bardziej konwencjonalnej fotografii - przez wizjer nie wspomnę, 1D był w stanie machnąć ponad 8000 zdjęć na jednym ładunku, w 6D mój rekord to 6000, 5D2 na miękko robił 2-3K a mk4 czasami dociągnie do 1500. Jak dla mnie to największa wada tego sprzętu i główny powód dla którego nie znoszę go używać.
    5D4, 1D4, 1Ds3 + TS-E 17L, TS-E 24mk2L, 24L, 35L, 50L, 135L, 24-105L, 100-400L, + 6x manfrotto

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •