Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Tamron 24-70 2.8 G2 VC USD

  1. #21
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    95

    Domyślnie Odp: Tamron 24-70 2.8 G2 VC USD

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    i tak nie przebije canona w realnym świecie i użytkowaniu.
    Coś w tym jest chociaż gumy w elkach też się naciągają wszystko trzeba przeanalizować na spokojnie bo ceny szkieł są holenderne.... Tamton ponad 5k nie do pomyślenia kiedyś



    Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

  2. #22
    Uzależniony
    Dołączył
    Dec 2014
    Posty
    891

    Domyślnie Odp: Tamron 24-70 2.8 G2 VC USD

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Jest już w dziale z testami, może nie jakiś super test, ale moja opinia.
    Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale zastanawiam się kiedy ukaże się test tego obiektywu na najznakomitszym polskim portalu branżowym, takim który ma również angielską wersję językową. I dlaczego na tymże portalu po zaprezentowaniu zdjęć przykładowych z obiektywu Tamron 10-24mm F/3.5-4.5 Di II VC HLD do tej pory nie ukazał się jego test. Co ciekawe test konkurencyjnego obiektywu (Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG OS HSM) pokazał się błyskawicznie. Co więcej testu obiektywu "Tamron SP 70-200 mm f/2.8 Di VC USD G2" również brakuje na naszym polskim znakomitym portalu. Dodatkowo testu obiektywu, o którym dyskutujemy w tym wątku, również brakuje na blogu pewnej amerykańskiej wypożyczalni szkieł/obiektywów/soczewek*

    * niepotrzebne skreślić.
    Ostatnio edytowane przez luso ; 30-10-2017 o 22:09

  3. #23
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2018
    Miasto
    łódzkie
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Tamron 24-70 2.8 G2 VC USD

    Ktoś używa Tamrona 24-70 G2 wraz z Canonem R ?

    Co wybrać ? Tamron czy Sigma ?

  4. #24

    Domyślnie Odp: Tamron 24-70 2.8 G2 VC USD

    Ja używam tamrona, ale na 5d. Jest świetny sigmy nie próbowałem, ale po przeczytaniu wielu testów myślę, że tamron lepszy

  5. #25
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    45
    Posty
    7 427

    Domyślnie Odp: Tamron 24-70 2.8 G2 VC USD

    Cytat Zamieszczone przez luso Zobacz posta
    Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale zastanawiam się kiedy ukaże się test tego obiektywu na najznakomitszym polskim portalu branżowym, takim który ma również angielską wersję językową. I dlaczego na tymże portalu po zaprezentowaniu zdjęć przykładowych z obiektywu Tamron 10-24mm F/3.5-4.5 Di II VC HLD do tej pory nie ukazał się jego test. Co ciekawe test konkurencyjnego obiektywu (Sigma A 24-70 mm f/2.8 DG OS HSM) pokazał się błyskawicznie. Co więcej testu obiektywu "Tamron SP 70-200 mm f/2.8 Di VC USD G2" również brakuje na naszym polskim znakomitym portalu. Dodatkowo testu obiektywu, o którym dyskutujemy w tym wątku, również brakuje na blogu pewnej amerykańskiej wypożyczalni szkieł/obiektywów/soczewek*

    * niepotrzebne skreślić.
    U nas to jest kwestia braku odpowiedniego marketingu Tamrona w ostatnich 2 latach. A jeśli chodzi o 10-24 VC to nawet ja Ci napiszę szczerze, że to żart co oni wypuścili

    Kwestia Sigma 24-70 vs Tamron : https://www.canon-board.info/threads...-24-70-2-8-Art
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  6. #26
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    381

    Domyślnie Odp: Tamron 24-70 2.8 G2 VC USD

    Cześć, ma ktoś jakieś praktyczne doświadczenia z tym obiektywem w połączeniu z Eos R przez adapter?

  7. #27

    Domyślnie Odp: Tamron 24-70 2.8 G2 VC USD

    Również się zastanawiam nad tym obiektywem. Ja znowu nie wiem czy wybrać canona używkę 24-70 2.8 mkI czy wyżej opisanego Tamrona?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 245

    Domyślnie Re: Odp: Tamron 24-70 2.8 G2 VC USD

    Cytat Zamieszczone przez maruder Zobacz posta
    Również się zastanawiam nad tym obiektywem. Ja znowu nie wiem czy wybrać canona używkę 24-70 2.8 mkI czy wyżej opisanego Tamrona?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Miałem przez chwilę używkę Canona 24-70 2.8 mkI. To 19 letnia konstrukcja i u mnie było mydło na cyfrze. Lepszym wyborem wiadomo , że będzie mkII, ale cena 2x większa. Tak więc IMO zostaje tamron, albo sigma.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #29

    Domyślnie Odp: Re: Odp: Tamron 24-70 2.8 G2 VC USD

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Miałem przez chwilę używkę Canona 24-70 2.8 mkI. To 19 letnia konstrukcja i u mnie było mydło na cyfrze. Lepszym wyborem wiadomo , że będzie mkII, ale cena 2x większa. Tak więc IMO zostaje tamron, albo sigma.
    Tak tez myślałem. Ciekaw jestem różnicy między eL mk II, a tym Tamronem. W sumie jakby kupić używkę Canona to podobna cena do nowego Tamrona. Pytanie czy jest sens kombinować?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #30
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    .
    Posty
    675

    Domyślnie Odp: Tamron 24-70 2.8 G2 VC USD

    Cytat Zamieszczone przez robcio Zobacz posta
    Cześć, ma ktoś jakieś praktyczne doświadczenia z tym obiektywem w połączeniu z Eos R przez adapter?
    Przyłączam się do pytania. Jak z balansem tego zestawu? Nie wyłamuje ręki?

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •