Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: 5D Mark III - Nowy - Gdzie Kupić?

  1. #1
    Coś już napisał Awatar Balcer
    Dołączył
    Apr 2009
    Miasto
    Nadmorska
    Wiek
    34
    Posty
    62

    Domyślnie 5D Mark III - Nowy - Gdzie Kupić?

    Witam, Jako że trochę czasu już minęło od momentu w którym zaopatrywałem się w cały sprzęt, a mój ulubiony stacjonarny sklep przestał już istnieć, kieruję zapytanie do forumowiczów jaki sprawdzony sklep internetowy polecacie do zakupu 5D Mark III ? Drobnicę kupuję zawsze przez Allegro, szkła ostatnie od Cichego, kierunek zakupu body chciałbym aby ktoś polecił.
    Masa w necie, sklepów, sklepików ceny od 9.000 do 12.000 skąd taki rozstrzał
    Dziękuje
    Canon 5D MkII | C24-105L | Tamron 24-70f/2.8|C50 f/1.4 | C70-200 f/2,8 | SL580EXII|GPYH324C

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 432

    Domyślnie Odp: 5D Mark III - Nowy - Gdzie Kupić?

    Nowe kupisz (mówię o legalnym zakupie na paragon lub fakturę Vat) za 9700 w górę. Te tańśze to jest import z Azji, warto o to pytać. Z polskiej (europejskiej) dystrybucji od ok. 10400 w górę.

    Jakby co mam na sprzedanie z małym przebiegiem i wizualnie ideał, jeszcze na gwarancji
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    2 872

    Domyślnie Odp: 5D Mark III - Nowy - Gdzie Kupić?

    Cytat Zamieszczone przez Balcer Zobacz posta
    Witam, Jako że trochę czasu już minęło od momentu w którym zaopatrywałem się w cały sprzęt, a mój ulubiony stacjonarny sklep przestał już istnieć, kieruję zapytanie do forumowiczów jaki sprawdzony sklep internetowy polecacie do zakupu 5D Mark III ? Drobnicę kupuję zawsze przez Allegro, szkła ostatnie od Cichego, kierunek zakupu body chciałbym aby ktoś polecił.
    Masa w necie, sklepów, sklepików ceny od 9.000 do 12.000 skąd taki rozstrzał
    Dziękuje
    Kupuj tam, gdzie ci pasuje, sprawdź warunki gwarancji, opinie sklepu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •