Strona 15 z 20 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 194

Wątek: [recenzja] Canon 6D2

  1. #141
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Są przecież adaptery.
    Miłego dnia
    moja www

  2. #142
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez nurkov Zobacz posta
    ten RP to wogóle mi nie leży, ciekaw jestem czy to jest ostatnia generacja lustrzanek a co za tym idzie EOS systemu i szkieł czy jeszcze jedna generacja będzie, ale podejrzewam że w przyszłości zrezygnują z lustra co mi nie przeszkadza natomaist nie podoba mi się nowy system szkieł, mam już kilka obiektywów i nie chcę tego zmieniać
    Dokładnie tak samo pisali użytkownicy aparatów canona w 1985 roku, gdy canon zmienił mocowanie z analogowego FD na EF Pozostaje dokupić adapter Niektóre rzeczy nigdy się nie zmienią... a niektóre tak
    Ostatnio edytowane przez candar ; 21-02-2019 o 20:16
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  3. #143
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 305

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez nurkov Zobacz posta
    ten RP to wogóle mi nie leży, ciekaw jestem czy to jest ostatnia generacja lustrzanek a co za tym idzie EOS systemu i szkieł czy jeszcze jedna generacja będzie, ale podejrzewam że w przyszłości zrezygnują z lustra co mi nie przeszkadza natomaist nie podoba mi się nowy system szkieł, mam już kilka obiektywów i nie chcę tego zmieniać
    ja osobiście stawiam że jeszcze jakaś generacja lustrzanek będzie coś w serii 5D, może jeszcze jakieś 20000D nie ma pomyłki w liczbie zer - oczywiście z 18 mepikselowym sensorem

  4. #144
    Dopiero zaczyna Awatar nurkov
    Dołączył
    Feb 2019
    Miasto
    Łódź
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Są przecież adaptery.
    nie dla mnie, i co przy 6 szkłach będziesz miał 6 adapterów? które dodają wagę i co najgorsze powiększają rozmiar obiektywu, af nigdy nie jest taki jak na szkłach systemowych, ja nie będę używać adapterów, szkoda systemu tyle lat tyle szkieł

  5. #145
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 305

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Dokładnie tak samo pisali użytkownicy aparatów canona w 1985 roku, gdy canon zmienił mocowanie z analogowego FD na EF Pozostaje dokupić adapter Niektóre rzeczy nigdy się nie zmienią... a niektóre tak
    to porównanie nie ma sensu (znaczy zmiany FD na EF do zmiany EF na RF opisz jedną rzecz która nie działa po podłączeniu obiektywu EF do korpusu R - jedną rzecz ba nawet uzyskujesz ekstra funkcjonalności dzieki przejściówce - dla mnie nawet ciekawe) - a skoro EFy działaja z sony to będą działaż i z R - coś nie tak jest z EF przecież nawet nasza ulubiona firma sprzedaje obiektyw EF w kicie z RP czyżby to połączenie nie działało bo rejestr był za krótki i projektant nie wiedział, a cajs coś gdzieś - a wiadomo że cajs ma zawszę rację

    ja osobiście obiektywów nie zmienię z kilku powodów używam z analogiem i nawet jak kupię R to nadal będę używał również lustrzankę cyfrową bo mam taką porzebę
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 21-02-2019 o 20:45

  6. #146
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 305

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez nurkov Zobacz posta
    nie dla mnie, i co przy 6 szkłach będziesz miał 6 adapterów? które dodają wagę i co najgorsze powiększają rozmiar obiektywu, af nigdy nie jest taki jak na szkłach systemowych, ja nie będę używać adapterów, szkoda systemu tyle lat tyle szkieł
    tak z niezdrowej ciekawości spytam - a po co ci 6 adapterów?

  7. #147
    Dopiero zaczyna Awatar nurkov
    Dołączył
    Feb 2019
    Miasto
    Łódź
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    tak z niezdrowej ciekawości spytam - a po co ci 6 adapterów?
    a po to żeby nie zmieniać adeptera z każdym szkłem, na prawdę ci to by nie przeszkadzało? Mi bardzo ale może mam dziwne wymagania

  8. #148
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez nurkov Zobacz posta
    a po to żeby nie zmieniać adeptera z każdym szkłem, na prawdę ci to by nie przeszkadzało? Mi bardzo ale może mam dziwne wymagania
    Adapter wpinasz na stałe w body i zmieniasz tylko obiektywy.
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  9. #149
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 046

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Na M50 mam adapter i z EF'ami działa bardzo dobrze. Nie ma śladów FF/BF szkła celne - prawie mi kapcie spadły.

  10. #150
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 305

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez nurkov Zobacz posta
    a po to żeby nie zmieniać adeptera z każdym szkłem, na prawdę ci to by nie przeszkadzało? Mi bardzo ale może mam dziwne wymagania
    genialne po prostu - kreatywne użycie adapterów

Strona 15 z 20 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •