Strona 16 z 20 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 194

Wątek: [recenzja] Canon 6D2

  1. #151
    Początki nałogu Awatar swallow77
    Dołączył
    Mar 2010
    Miasto
    Kristiansand, Koszalin
    Wiek
    46
    Posty
    322

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez nurkov Zobacz posta
    a po to żeby nie zmieniać adeptera z każdym szkłem, na prawdę ci to by nie przeszkadzało? Mi bardzo ale może mam dziwne wymagania
    Napisz, że na sesji zamierzasz (właściwie: zamierzałbyś) używać przynajmniej jednego rf i dwóch ef - wtedy - ewentualnie - przepinanie adaptera może stać się niewygodne.

    Pozdrawiam!
    wysłano z FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

  2. #152
    Dopiero zaczyna Awatar nurkov
    Dołączył
    Feb 2019
    Miasto
    Łódź
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    dokładnie z czasem ma się szkła systemowe jak i poza systemowe, ja tam nie lubię przejściówek, pozdrawiam

  3. #153
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2013
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Dokładnie tak samo pisali użytkownicy aparatów canona w 1985 roku, gdy canon zmienił mocowanie z analogowego FD na EF Pozostaje dokupić adapter Niektóre rzeczy nigdy się nie zmienią... a niektóre tak
    Ale gdzie pisali? Do Bravo?

  4. #154
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 304

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    ja osobiście stawiam że jeszcze jakaś generacja lustrzanek będzie coś w serii 5D, może jeszcze jakieś 20000D nie ma pomyłki w liczbie zer - oczywiście z 18 mepikselowym sensorem
    i jak widać 1D tez bedzie miał swoja kolejna generację

    https://www.canonrumors.com/canon-eo...ing-has-begun/

  5. #155
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez Radetzky Zobacz posta
    Ale gdzie pisali? Do Bravo?
    Domyślam się inni ludzie tak długo nie żyją Cud, że co poniektórzy w ogóle wiedzą co to było BRAVO, tyle że w Polsce pojawiło się dopiero w 1991 (kanałami oczywiście sprowadzane było już wcześniej

    Odpowiadając na pytanie - w 1979 roku pojawiły się grupy dyskusyjne http://www.usenet.info.pl/grupy-dyskusyjne/ na których wymieniano się informacjami na wszystkie tematy. W Polsce najbardziej znaną grupą foto była pl.rec.foto (funkcjonuje do dziś) https://groups.google.com/forum/#!forum/pl.rec.foto

    Dziś to faktycznie mało kto wie, że taka grupa fotograficzna w ogóle istniała https://www.fotopolis.pl/inspiracje/...-r-e-c-f-o-t-o

    Nawet na plenery się jeździło http://www.plener.wizja.net/

    Ale pewne rzeczy pozostają niezmienne: "Zarówno czytelnicy {ITLFoto], jak i uczestnicy dyskusji na pl.rec.foto są przekonani, że nie ważny jest sprzęt i techniczne parametry, ale to, jak zdjęcie jest skadrowane, co przekazuje."
    Ostatnio edytowane przez candar ; 22-02-2019 o 21:51
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  6. #156
    Bywalec
    Dołączył
    Feb 2018
    Wiek
    46
    Posty
    215

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta

    Odpowiadając na pytanie to w 1979 roku pojawiły się grupy dyskusyjne
    Chyba Cię trochę poniosło . W Polsce (pl.rec.foto) ?
    Ostatnio edytowane przez tmielcarz ; 22-02-2019 o 21:42
    Canon EOS RP + 50/1.8 RF

  7. #157
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2013
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Zwracam honor, rzeczywiście nie wziąłem pod uwagę USENETu

    Germańskie BRAVO oczywiście docierało do Polski przed 1991 i często bywało twardą podwórkową walutą (przynajmniej za moich czasów)

  8. #158
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 246

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez Radetzky Zobacz posta
    Zwracam honor, rzeczywiście nie wziąłem pod uwagę USENETu

    Germańskie BRAVO oczywiście docierało do Polski przed 1991 i często bywało twardą podwórkową walutą (przynajmniej za moich czasów)
    Ano
    No i trochę inaczej się logowało
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  9. #159
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez nurkov Zobacz posta
    nie dla mnie, i co przy 6 szkłach będziesz miał 6 adapterów? które dodają wagę i co najgorsze powiększają rozmiar obiektywu, af nigdy nie jest taki jak na szkłach systemowych, ja nie będę używać adapterów, szkoda systemu tyle lat tyle szkieł
    Wymyślasz. AF z adapterem śmiga znakomicie, szkła lustrzankowe działają znakomicie. To jest takie zaklinanie rzeczywistości a nie realny problem.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  10. #160
    Dopiero zaczyna Awatar nurkov
    Dołączył
    Feb 2019
    Miasto
    Łódź
    Posty
    29

    Domyślnie Odp: [recenzja] Canon 6D2

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Wymyślasz. AF z adapterem śmiga znakomicie, szkła lustrzankowe działają znakomicie. To jest takie zaklinanie rzeczywistości a nie realny problem.
    spoko ten eos R mi nie pasował a zwłaszcza touch bar czy jak to się nazywa

Strona 16 z 20 PierwszyPierwszy ... 61415161718 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •