Cytat Zamieszczone przez KNC Zobacz posta
Uzyteczne korzystanie z LV zaczęło się dopiero przy wprowadzeniu DPAF, a więc stusnkowo niedawno. To co było wcześniej było bezużyteczne.
Paweł ale to wiedzą wszyscy, którzy używali jakiegokolwiek LV a tu dyskutuje ktoś kto się opiera na informacji że ktoś coś gdzies używa. Każdy rozgarnięty człek czuje różnicę

--- Kolejny post ---

Cytat Zamieszczone przez kmeg Zobacz posta
2013 albo 2012 bo nie pamiętam czy 700d czy 70d było pierwsze. To raczej ten sam okres co bezlustra.
Być może z jedną ważną różnicą - af-c w ml (a6000) działał bardzo dobrze a w 70d można powiedzieć, że był ale żeby dało się tym śledzić to raczej nie bardzo. To jest ta zasadnicza różnica. Nawet 80d czy 6d2 są jeszcze w tym temacie kilka lat za ml a raczej powiem, że sa sony w tym przypadku. Dual pixel jest bardzo obiecujący i prawdopodobnie dopiero kolejna generacja wyrówna poziom (oby). O nikonie to szkoda gadać. Próbowałem d500 i to jest żart jeśli chodzi o af w lv w roku 2018 i w tej klasie sprzętu.