Strona 4 z 68 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 678

Wątek: Bezlusterkowce Nikona

  1. #31

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce Nikona

    Przeciętny czytelnik nie ma pojęcia czego dotyczą dane BCN. Tylko tyle i aż tyle ;-) Nie kwestionuję tych danych. Mało tego w wątku o nowościach od razu pogratulowałem canonowi :-)

    W tej chwili sieć jest bardzo miarodajnym wyznacznikiem popularności.

  2. #32
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    462

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce Nikona

    Ranking BCN jest robiony w oparciu o dane od 2/3 sprzedawców elektroniki w Japonii.

  3. #33

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce Nikona

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    @miszak

    No i w zasadzie gdyby spojrzeć na forum KKM, to gdyby nie Ty i kolega Jan Pawlak, to w zasadzie rynek bezluster Sony w Polsce nie istnieje
    Umknęło mi ostatnie Twoje zdanie. Dzięki za uznanie ale wnioski trochę, ciśnie mi się na usta, jak zwykle nietrafione ;-)

    Na forum KKM napisałem ponad 700 postów co stanowi 0,05%. Ty na forum Canona napisałeś 0,1% postów czyli raczej bez Ciebie nie istnieje rynek Canona w Polsce .. wg Twojego sposobu myślenia :P

    To oczywiście bzdety. Nie wiem po co wprowadzasz dyskusję na takie tory. Jak zwrócę uwagę na brak precyzji w Twojej wypowiedzi wprowadzasz rozpraszacze jakby to była walka partyjna. Po co? Odpowiedziałem kilka razy w tym tonie trochę dla podtrzymania tempa ale Tobie to się nie nudzi. Proponuję zejdź ze mnie a wejdź na produkty lub dane itp. Myślę, że @Jan_Pawlak również podepnie się pod moją propozycję. Dasz radę?

    A co do tematu wątku - ciekawe czy ludzie potrzebują tak dużego bagnetu i jasnych szkieł F mniejszej od 1? Marketingowo innej szansy na zaistnienie NIKON chyba nie miał. Ja nigdy nie kupię szkła F0,95 a nawet 1,2 nie kupię.... chyba, że stanę się posiadaczem m4/3 to wtedy 1,2 może ;-) Ilu członków CB ma szkła o F mniejszej od 1? Ciekawe jaki to jest rynek w ogóle?
    Ostatnio edytowane przez miszak ; 24-07-2018 o 14:44
    KAWAŁEK MOJEGO ŚWIATA - http://bodak.manifo.com

  4. #34
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce Nikona

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Proponuję zejdź ze mnie a wejdź na produkty lub dane itp. Myślę, że @Jan_Pawlak również podepnie się pod moją propozycję. Dasz radę?
    Nie mogę przystać na tą propozycję Forum umrze

  5. #35
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce Nikona

    Cytat Zamieszczone przez miszak Zobacz posta
    Przeciętny czytelnik nie ma pojęcia czego dotyczą dane BCN. Tylko tyle i aż tyle ;-) Nie kwestionuję tych danych. Mało tego w wątku o nowościach od razu pogratulowałem canonowi :-)
    Czego pogratulowałeś Canonowi ?

    Że w segmencie rynkowym bezluster w którym (i praktycznie jedynym) gwałtownie się rozwija nowa technologia, największa i "od zawsze" firma foto Canon zajmuje w sprzedaży 2 miejsce po Oli i wyprzedza aż o 1.1% w sprzedaży Sony, nowicjusza w foto, który 12 lat temu dopiera wszedł na rynek foto i dopiera 8 lat temu skonstruował bagnet E.
    Rzeczywiście jest czego gratulować !!

    jp
    Ostatnio edytowane przez jan pawlak ; 24-07-2018 o 15:47
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  6. #36
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 434

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce Nikona

    ojoj jak zabolało...
    będzie się działo

  7. #37
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce Nikona

    Coś mi umknęło chyba. W "segmencie bezluster rozwija się nowa technologia"? Jakaż to nowa technologia? Zdjęcia pachną? Postaci mówią? Rejestracja obrazu odbywa się na żywej tkance? Czy też po prostu obraz jest nieporadnie przetwarzany przez malutki monitorek zamiast archaiczne lusterka? Już nawet nie mam siły komentować tych pierdół.

  8. #38
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    462

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce Nikona

    Na podstawie danych CIPA obliczyłem udział Japonii w dostawach.


    1. styczeń-maj 2018

    -Digital Still Camera Total: 15%

    -Camera with Built-in Lens: 22%

    -Camera with Interchangeable Lens; 10%
    w tym:
    Single Lens Reflex: 7%

    Non-Reflex: 14,7%


    2. styczeń-grudzień 2017

    -Digital Still Camera Total: 14%

    -Camera with Built-in Lens: 17%

    -Camera with Interchangeable Lens: 10,5%
    w tym:
    Single Lens Reflex: 8,9%

    Non-Reflex: 13,4%
    Ostatnio edytowane przez capo-di_tutti-capi ; 24-07-2018 o 16:29

  9. #39

    Domyślnie Odp: Bezlusterkowce Nikona

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Nie mogę przystać na tą propozycję Forum umrze

    No dobra to podtrzymujmy to forum ;-)

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Czego pogratulowałeś Canonowi ?

    Że w segmencie rynkowym bezluster w którym (i praktycznie jedynym) gwałtownie się rozwija nowa technologia, największa i "od zawsze" firma foto Canon zajmuje w sprzedaży 2 miejsce po Oli i wyprzedza aż o 1.1% w sprzedaży Sony, nowicjusza w foto, który 12 lat temu dopiera wszedł na rynek foto i dopiera 8 lat temu skonstruował bagnet E.
    Rzeczywiście jest czego gratulować !!

    jp
    Jesteś strasznie do tyłu. Wg ostatnich danych canon nie jest drugi tylko już pierwszy ;-)

  10. #40

Strona 4 z 68 PierwszyPierwszy ... 234561454 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •