Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84

Wątek: [recenzja] SIGMA 135 Art f/1.8 DG HSM + porównanie

  1. #81
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 049

    Domyślnie Odp: [recenzja] SIGMA 135 Art f/1.8 DG HSM + porównanie

    Cytat Zamieszczone przez mystek Zobacz posta
    To żeśmy się dowiedzieli o Sigmie 135 art :P...
    @candar - te filtr to świetna opcja, ale musiałbym kupić pewnie z 2 takie zestawy do 2 różnych średnich filtrów - nie uśmiecha mi się to
    Jak uzywasz szkieł EF do korpusów EOS R to jest super praktyczne rozwiązanie w postaci adaptera drop-in - teraz juz 4 firmy je robia. Sa testy i opinie, które pokazują że się sprawdzają i nie koniecznie musi to być canon.
    https://www.jjc.cc/index/goods/detail.html?id=1559

  2. #82
    Pełne uzależnienie Awatar atsf
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Lublin
    Posty
    4 374

    Domyślnie Odp: [recenzja] SIGMA 135 Art f/1.8 DG HSM + porównanie

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    Jak uzywasz szkieł EF do korpusów EOS R to jest super praktyczne rozwiązanie w postaci adaptera drop-in - teraz juz 4 firmy je robia. Sa testy i opinie, które pokazują że się sprawdzają i nie koniecznie musi to być canon.
    https://www.jjc.cc/index/goods/detail.html?id=1559
    Za gazrurkę z szufladą to już jakieś pieniądze można chcieć, ale za samą gazrurkę?
    EOS 550D, 6D, M2, M5, 80D, 7D II, kit 18-55 IS, EF-S 55-250 IS STM, EF-M 4-5,6/11-22 STM, EF-M 3,5-5,6/18-55 STM, EF-M 2/22 STM, EF 3,5-4,5/28-70, EF 1,8/50 Mk 1 i STM, EF 100-400L II, Tamron 100-400, Olympusy OM-1, OM-2N, OM-4, OM-10, stałki i zoomy Zuiko od 24 do 200 mm.

  3. #83
    Uzależniony
    Dołączył
    Sep 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    695

    Domyślnie Odp: [recenzja] SIGMA 135 Art f/1.8 DG HSM + porównanie

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Aaaa.... a to Ty chciałeś się czegoś dowiedzieć, a ja, głupi, myślałem, że chcesz nam coś przekazać, i pokazać
    Raczej czuję, że tu wparuje jeden z szefów wszystkich szefów na tym forum i usunie spam nie na temat Sigmy :P

    #Szwayko - wiem, że są takie adaptery, ale rozwiązanie zdaje się mieć też swoje wady (gdzieś tam czytałem, ale standardowo, jak to ja - dzień po tym jak to przeczytałem już wypadło z głowy )

  4. #84
    Pełne uzależnienie Awatar szwayko
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Olsztyn
    Wiek
    46
    Posty
    2 049

    Domyślnie Odp: [recenzja] SIGMA 135 Art f/1.8 DG HSM + porównanie

    Cytat Zamieszczone przez atsf Zobacz posta
    Za gazrurkę z szufladą to już jakieś pieniądze można chcieć, ale za samą gazrurkę?
    Jjc na ebay za 570zl nabyłem z 3 filtrami. Jakość i spasowanie dobre. Plynny ND na 500 bez zafarbow a ostrość bez zmian. Polecam zestaw bo cena do jakości super. Ja głównie do szerokich kątów i dlugich czasów chciałem gdzie nie da użyć zewnetrznych filtrów ale jest tez super rozwiązanie do polara i teleobiektywow albo takich gdzie filtr duzy albo oslona przeszkadza w uzyciu polara

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •