Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Canon G12 vs ...?

  1. #11
    Coś już napisał
    Dołączył
    May 2017
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Canon G12 vs ...?

    Cytat Zamieszczone przez tomczyslaw Zobacz posta
    Miałem kiedyś lustrzankę Canon 1000d i numeracja była podobna, jednakże wolałbym się upewnić jak jest w g12
    Jak widać wcale tak nie jest. To nie jest takie proste.

  2. #12
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Sulechów
    Posty
    489

    Domyślnie Odp: Canon G12 vs ...?

    Zrobienie 3 zdzięć do HDR trwa w G12 od 1 do 2s w zależności od warunków. W tym czasie aparat trzeba trzymać w miarę nieruchomo. Co prawda algorytm wyrównujący zdjęcia działa ale jego możliwości nie są nieograniczone. Mi udaje się zrobić ostre zdjęcie HDR z ręki ale zdecydowanie wolę składać to w odpowiednim programie.
    G12, G3X, 80D, Samyang 8 Fisheye, 10-18STM, 15-85USM, 55-250STM, 50/1.8STM, 100/2.8L macro, SMC Takumar 135/2.5, Sigma 150-600C
    Flickr: https://www.flickr.com/photos/125851272@N07

  3. #13

    Domyślnie Odp: Canon G12 vs ...?

    Cytat Zamieszczone przez tomczyslaw Zobacz posta
    Mam jeszcze pytanie do użytkownika G12. Czytając recenzje doszukałem się że tryb HDR istnieje, ale robi tak wolno kolejne zdjęcia, że należy umieścić go na statywie... - jest w dym jakieś ziarnko prawdy? - czy może jednak aparat robi to płynnie i można zrobić ładne zdjęcie z HDR prosto z ręki?
    Z moich doświadczeń wynika że do trybu HDR aparat C G12 musi być na statywie!
    Wręcz nawet jak jest na statywie, a wykonuje się trzy osobne zdjęcia do późniejszego łączenia w odpowiednim programie, to zdjęcia nie pokrywają się idealnie, tylko trzeba je odpowiednio poprzesuwać. A tak z ręki? Moim zdaniem bez szans!

  4. #14

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •