Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Zaawansowany kompakt Canon. Jaki ??

  1. #11

    Domyślnie Odp: Zaawansowany kompakt Canon. Jaki ??

    Koniec tematu :-)
    Właśnie zamówiłem LX-100.

  2. #12
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Zaawansowany kompakt Canon. Jaki ??

    I rozsądnie. Kolega ma w wersji z czerwoną kropka i jest bardzo zadowolony .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #13
    Uzależniony Awatar jac+
    Dołączył
    Jun 2006
    Wiek
    49
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: Zaawansowany kompakt Canon. Jaki ??

    Czy czerwona kropka wzmaga jego zadowolenie?
    BTW - też mnie ten pasikonik korci...
    Mała spiżarnia: duża puszka, mniejsza puszka, pudełko sardynek, 5 słoików i naleśnik na deser

  4. #14

    Domyślnie Odp: Zaawansowany kompakt Canon. Jaki ??

    No dobra, aparat dotarł. Choć jeszcze nie miałem czasu zaglądnąć do pudełka. Pewnie na weekendzie się trochę pobawie. Widzę że są tu użytkownicy tego modelu, więc pozwolę sobie zadać pytania pomocnicze

    Możecie polecić jakieś w miarę nieduże, zgrabne i dobre etui do tego aparatu? Tak aby z boku zmieściła się lampa i dodatkowa bateria?
    Druga sprawa to właśnie bateria - wystarcza na max 300 zdjęć. Więc wypadałoby zakupić zapasową. Jaką? Jakiej firmy?
    Ostatnia kwestia - mam jakąś kartę pamięci 4gb że starego aparatu. Ale będę chciał zakupić jakąś większą, pewnie 16/32gb. Jaką prędkość powinna mieć karta aby dobrze działała ?

  5. #15
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 709

    Domyślnie Odp: Zaawansowany kompakt Canon. Jaki ??

    Cytat Zamieszczone przez jac+ Zobacz posta
    Czy czerwona kropka wzmaga jego zadowolenie?
    Tego nie wiem, być może . Natomiast nie zmienia to faktu, że robi takie zlecenia gdzie czerwona kropka ma znaczenia dla jego klientów .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •